Şimdi Ara

Rütbe MG2 uygun takım arkadaşları aranıyor :)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aslında rütbe bir iki tık yukarıda olabilirdi ama hep tek ya da iki kişiyle girdiğimden dolayı oyunlara, Rus, Leh, Troll'ler gibi bilimum cinste adamlarla aynı takıma düşe düşe rütbe atlayamıyorum. Bu konuyu açma sebebim artık burama kadar geldi demin oyunda 4 tane Rus'un olduğu takıma düştüm adamlar birbirlerini vuruyorlar, terörken bombayı bırakıyorlar zeusla takılıyorlar falan zaten en sonunda da beni kicklediler iyi de oldu. Neyse daha fazla uzatmadan söyleyeyim taliplerimi bekliyorum

Yaş 21 mikrofon var, info var, trollük yapmadan oynarım işte böyle.

steam:http://steamcommunity.com/id/semper26fidelis/

• Ben de hep tek takılıyorum, aynı şeyler geliyor başıma. Eğer rütbe farkı sıkıntı olmuyorsa benim dmg, boş bir zamanda oynayalım.
  • Benim için rütbe sıkıntı değil hocam, aklı başında olsun, adam gibi oyunumuzu oynayalım yeter.

Ha şunu da belirteyim, açıkçası lobide farklı rütbelerle girince hangi rütbeye göre rakip çıkacağını bilmiyorum, o konuda bilgi eksikliğim var.
  • Eve gidince ekleyeyim mg2'yim bende.
    Bu aralar vizelerim var ama oynariz ilerde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Semper-Fidelis kullanıcısına yanıt
    Bana hep otocu, makro kullanan dmg ve üstü rütbeler denk geliyor. En azından deneriz, yazdım bir kenara eklerim.
  • Thundervoid. mg2 yim. Benim de vizeler geliyor. su aralar giremiyorum ama vizelerden sonra girebilirim.

• şu genel ping sorunu yüzünden rekabetçi girmeye korkuyorum şu sıralar vizeler de yaklaştı zaten iyice. nick "Hypocrites" mg2 yaş 22 eklerseniz oynarız ilerde. ekleyen forum nickini de söylesin scammer mcammerla uğraşmayalım malum valve doğru düzgün bişey koruyamıyor. avatar dövmeli hatun bacağı resmi bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThunderVoid

Thundervoid. mg2 yim. Benim de vizeler geliyor. su aralar giremiyorum ama vizelerden sonra girebilirim.

Ekledim kardeşim.

quote:

Orijinalden alıntı: Vandraren

şu genel ping sorunu yüzünden rekabetçi girmeye korkuyorum şu sıralar vizeler de yaklaştı zaten iyice. nick "Hypocrites" mg2 yaş 22 eklerseniz oynarız ilerde. ekleyen forum nickini de söylesin scammer mcammerla uğraşmayalım malum valve doğru düzgün bişey koruyamıyor. avatar dövmeli hatun bacağı resmi bu arada

Valla seni bulamadım be kardeşim 9000 sonuç falan vardı en son. Sen eklersen sevinirim.

• Semper-Fidelis kullanıcısına yanıt
    ekledim ben de vizelerden sonra atarız pingler düzelirse
  • arkadaslar ben de mg2yim. steam id: Denerod

eklerseniz beraber oynayalim, guzel olur. :)

• Hocam ikinizi de ekledim. Adım Viper Driver, kim bu demeyin sonra
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.