Şimdi Ara

Rusya üzerinden ucuza WoW [Plati.ru üzerinden eski fiyatlar] (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.542
Cevap
13
Favori
89.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, RU üzerinden oyunu satın aldıktan sonra oyun içi gold'la gametime alabiliyor muyuz?

• Survivalist kullanıcısına yanıt

tabiki alabilirsin . sadece EU hesaplara gift gönderemezsin.

• Tamamdır teşekkür ederim.

Ru hesabım için RaF arıyorum. Draenor'da oynayacağım hesabı 2 gün önce açtım RaF için hala 5 günü var (sanırım). Pm atabilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rusya seçilebilen sorunsuz hangi vpn var güncel olarak? Cogu rusya'yı kaldırmış

• Seed4.me kullanmıştım ben, forumda da konusu vardı. Sınırsız olarak hesabınıza ekleyebiliyordunuz.

@Gringo_

• Earth vpn de kullanabilirsin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba

Wow a yeni başlayacağım Rusya üzerinden satın almayı düşünüyorum . Biraz araştırdım RaF olayını pek anlayamadım. Bana hem yardımcı olabilecek hemde RaF yapabileceğim bir guild ya da discord sunucusu falan arıyorum.

• Arkadaşlar Rusya üzerinden alımda yardımcı olabilecek detaylı anlatacak bir arkadaş var mı ben beceremedim şahsen yardım eden olursa çok sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: CB1111

Ru hesabı pahalı bulduysan başlamaman mantıklı olmuş eu hesaplara bakma bile :)...

Alıntıları Göster

Paket almadan game time ile oynayabilir miyiz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: jester23

Paket almadan game time ile oynayabilir miyiz ?

Alıntıları Göster

Evet sadece game time ile lvl 50ye kadar olan kısmı oynayabilirsin yani bfa dahil fakat shadowlandsın getirdiği hiçbir özelliğe erişemezsin...

• CB1111 C kullanıcısına yanıt

Peki ben bişey sorayım. GT alarak level 50 den ötesine oynamak için paket mi almak lazım?

• quote:

Orijinalden alıntı: Black Hand X

Peki ben bişey sorayım. GT alarak level 50 den ötesine oynamak için paket mi almak lazım?

Hayır artık sadece oynayacaksan son paketi satın alıyorsun onun avantajlarından yararlanmak istemiyorsan sadece game time alarak oynayabilirsin oda slndışında kalan herşeye dahil...

• Merhaba, EU hesabı rus hesabına çevirilebilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: skankhunt444

Merhaba, EU hesabı rus hesabına çevirilebilir mi?

Orada yaşadığını kanıtlarsan evet çevirebilirsin. Ben rus hesabımı eu ya çevirdin geçen ay...

• Kendime avast trial vpn ile bir hesap açtım Ruble ile görüyorum her şeyi ancak gift atamıyormuşum ana hesabıma.

Eğer bir daha vpn kullanmadan girersem bu hesaptaki store eu ya dönüşür mü acaba? İkinci bir hesap olarak kullanabilirim bu hesabı ancak emin olamadım uzun süreli kullanmak mümkün mü diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mother of Dragons

Kendime avast trial vpn ile bir hesap açtım Ruble ile görüyorum her şeyi ancak gift atamıyormuşum ana hesabıma.

Eğer bir daha vpn kullanmadan girersem bu hesaptaki store eu ya dönüşür mü acaba? İkinci bir hesap olarak kullanabilirim bu hesabı ancak emin olamadım uzun süreli kullanmak mümkün mü diye.

Vpn ile girersen euro olarak görürsün herşeyi ama eu olarak işlem yapamazsın ru olarak kalır ve vpn ile giriş yaparsan işlem yapabilirsin ru hesaplarla gift yollayamaz yada alamazsın yeni açtıysan kullanma ve eu hesap açıp onla devam et. Hayır bu hesapla oynayacağım dersen 1 2 ay sonra hesabını euya çevirmek için support ile iletişime geç fakat içinde balance vs olduğunda bunu çeviremezsin ve silinir unutma...

• CB1111 C kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkür ederim. Zaten esas hesabımla oynuyordum yıllardır ancak ikinci bir hesabı ucuza kapatırsam işime yarar diye düşünmüştüm 😅 Refer a friend falan da yapılmıyormuş benim işime yaramadı maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mother of Dragons

Anladım teşekkür ederim. Zaten esas hesabımla oynuyordum yıllardır ancak ikinci bir hesabı ucuza kapatırsam işime yarar diye düşünmüştüm 😅 Refer a friend falan da yapılmıyormuş benim işime yaramadı maalesef.

Evet bu şekilde kullanılmasın diye kapalı zaten :)...

• quote:

Orijinalden alıntı: CB1111

Evet bu şekilde kullanılmasın diye kapalı zaten :)...

Alıntıları Göster

nasil yani şimdi rusyadan alirsam başkasiyla raf yapamicak miyim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-19B1EB24B

nasil yani şimdi rusyadan alirsam başkasiyla raf yapamicak miyim hocam

Alıntıları Göster

Ru hesap alırsan ru olarak hesap alacak kişilere raf atabilirsin eu alacaklara raf atamazsın aynı şekilde onlarda sana...

• 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.