Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Rüstü Pembe Panter :))

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
20
Cevap
0
Favori
593
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Rüstü Pembe Panter :))
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    220 Mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realkartal -- 16 Mayıs 2005, 15:51:19 >

|
    |
    BU DA GÜZEL
    |
    |
    |

EĞLENMEK YA DA EĞLENMEMEK; İŞTE BÜTÜN MESELE BU...
    BELKİ YARIN ÖLÜRÜM, O ZAMAN SON GÜNÜMÜ İYİ GEÇİRMELİYİM
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    13 Not
    Lem varya çoğunuz 2002 de Rüştü için en iyi kaleci demediyseniz ben biji bilmiyorum. Boşuna dememişler kurt kocayınca köpeklerin maskarası olur diye. Teşbihte hata olmaz.
    |
    |

AMA ESPRİ GÜZEL
    |
    |

EĞLENMEK YA DA EĞLENMEMEK; İŞTE BÜTÜN MESELE BU...
    BELKİ YARIN ÖLÜRÜM, O ZAMAN SON GÜNÜMÜ İYİ GEÇİRMELİYİM
    quote:

Orjinalden alıntı: Hellmarch

Lem varya çoğunuz 2002 de Rüştü için en iyi kaleci demediyseniz ben biji bilmiyorum. Boşuna dememişler kurt kocayınca köpeklerin maskarası olur diye. Teşbihte hata olmaz.

|
    |
    13 Not
    quote:

Orjinalden alıntı: GRANİT

RÜŞTÜ HALA TÜRKİYE'NİN EN İYİ KALECİSİ BENCE (TÜRK OLARAK)

AMA ESPRİ GÜZEL

Fb de defans var sankide Rüştü panter olacak. Dişli rakip geldi mi defans fallofoş oluyor. 2 verkaçta lucianonun bacakları ile denizin sırma saçları birbirine dolanıyor. Hiç bir kaleci önünde defans yokken iyi olamaz. ama Rüştü artı düşüşte ki buda yaşından dolayı çok normal. Reflexler bitiyor artık
    |
    |

sankı bı hata var

köpeklerin mi
    Kuzu ların mı
    |
    |
    rüştü gibi kaleci bu ülkeye gelmedi gelmez de, hala dünyanın en ii kalecilerinden biri, o defansla ne yapması bekleniyoki, herkes atıp tutuo, uzaktan izlemek kolay, şurda kaç kişi o kalenin tam ortasında durup kalenin boyutunun farkına varmıştır acaba, ayrıca şu an dünyanın en ii kalecileri olarak gösterilen dida, buffon bile liglerinde öle goller yiyorlarki rüştünün yedikleri hiçbişiy deil
    |
    |
    |
    |
    4530 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: jakoben

O pembe panter dediğiniz Rüştü Milli Maçlarda kritik kurtarışlar yaptığında böyle konuşmuyordunuz

sırf rüştü fenerde oynuo die milli maçlarda rakip takımı tutan galatasaraylıları tanıorm, sen ne diosun
    |
    |

Orjinalden alıntı: BatuhanK

quote:

Orjinalden alıntı: jakoben

O pembe panter dediğiniz Rüştü Milli Maçlarda kritik kurtarışlar yaptığında böyle konuşmuyordunuz

sırf rüştü fenerde oynuo die milli maçlarda rakip takımı tutan galatasaraylıları tanıorm, sen ne diosun

Rüştü HALA dünyanın en iyi birkaç kalecisindendir...Rakip takımı tutan Galatasaraylılar da ya ruh hastasıdır ya da başka birşey...
    |
    |
    Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükûnunu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'ün varlığı bu köhne âleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek.
    Bu millet istiklalsiz yaşamamıştır. Yaşayamaz ve yaşamayacaktır. (Mustafa Kemal Atatürk)
  • Teğmen
    226 Mesaj
    quote:

evet dedim rustu dunyanın da en iyisiydi.hayranıydım ama bvarca ya gitti bitti ole geldi.şimdi doruya doru rustu eski rustu deil ve bu eleştrileri hak edio
    |
    |
    eleştiri deil bunlar, ne öle çıkıo bazı salaklar, yok rüştü gitsin bi daha gelmesin, yok bitti futbolu bıraksın, futbol kafayla oynanır, kafa yerinde olduu sürece de fiziksel bakımdan büyük bir düşüş olmadıı sürece kaleci oynar, rüştü nün harcanması milli takımı da harcar çünkü farkındadırki herkes milli takımın her büyük maçında kaleci faktörü bariz ortaya çıkmıştır, özellikle rüştünün cezalı olduu ve avrupa kupasına gidemediimiz maçta yediimiz golleri rüştü rahatlıkla tutardı, bir maç rüştüsüz ne hale düştük, bunları unutmayalım, ingilterede oynadıımız maç ingiltere türkiye maçı olsun , 2 brezilya maçları olsun o kalede rüştü olmasaydı ki bunlar çok uzun zmn önce deil 1-2 sene önce olan maçlar, rezil ötesi olurduk
    |
    |

quote:

AMA ESPRİ GÜZEL

Fb de defans var sankide Rüştü panter olacak. Dişli rakip geldi mi defans fallofoş oluyor. 2 verkaçta lucianonun bacakları ile denizin sırma saçları birbirine dolanıyor. Hiç bir kaleci önünde defans yokken iyi olamaz. ama Rüştü artı düşüşte ki buda yaşından dolayı çok normal. Reflexler bitiyor artık

Arkadas cok net anlatmiş
    |
    |

• Yarbay
    4530 Mesaj
    32 de refleks bitmez ki dikkatlice incelenirse 30 lu yaşların başları kalecilerin en ii olduu zmnlardır, örneğin 33 te kahn dünyanın en ii kalecisi oldu, yanlış hatırlamıosam dida 32 33 civarı bi yaşta şu anda dünyanın en ii kalecisi, van der sar 34 ünde avrupa şampiyonasının tartışmasız en ii kalecisiydi
    |
    |
    Kahn şu anda 36 38 civarı ve bitmiş durumda Şu anda dünyanın en ii kalecisi Buffon 26 yaşında.Rüştünün sorununun yaş olduunu sanmıyorum sorunu LUCIANO Nobreden fazla pozisyona giriyo ilerde sanki forvet adam .bu taktiği daum mu veriyo acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RisinGson -- 16 Mayıs 2005, 14:20:04 >
    |
    |

AMA ESPRİ GÜZEL

kardeş haklı
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    5306 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: gerekmez

Rüşü bir ara reklama çıkıp "gol yemeeeem. saray, tabi ki yeeriiim" diyordu. Sanırım sarayı bitti
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
son dakika
SEO
google reklamları
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.