Şimdi Ara

Ruslara karşı hangi heroları pickleye bilirim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar çoğunlukla (%47) 4 rus ve ben aynı oyuna düştüğüm için her zaman yeniliyorum sebebi çok açık sadece rus demem yeter örnek vermem gerekirse bu iki örnek olabilir 1.linaya bkb kasmak 2.kulenin dibine ward yerleştirmek neyse başlığa dönelim geçen oyunumda gene 4 rus ve bendim çok değişik bişi oldu rusların hepsi feedlediği halde kazandık.

picklediğim hero huskardı oyundada 4 rus kaçarken arkalarından düşmanları tek tek ben kestim kafamda şu uyandı acaba oyunda ruslar için picklenecek özel herolar varmıdır.mishal oyunu tek başına götürebilecek herolar

buyrun bekliyorum cevaplarınız.

• huskar dedigin gibi olabilir.Bir de oyun basi etkili olman icin undying de mantikli.Zaten genelde dedigin gibi geliyorsa takim sana sup hero kalir undying i support oynarsin zaten karsi da les ise sadece skillerin yeter oyun basi.Sana hep sup hero kaldigini dusundugum icin Undying,witch doctor,leshrac,skywrath mage ya da jungle a axe ile gir axe da karsisi les ise daha da guclu olan bir hero.Benim tavsiyem baktin boyle dusundugun gibi kotu bir oyun olacak undying veya witch doctor alman.Wd de karsisi bilmiyorsa cok guclu bir herodur hatta benim son 4 ayda en yuksek aldigim kill sayisi da witch doctor a aitmis.
  • Pudge
    Riki
    Bloodseeker
    Phantom Assassin
    Phantom Lancer
    Lich
    Zeus

%100 Win garantili

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rosarian kullanıcısına yanıt
    Hayır
  • ALBERT EINSTEIN kullanıcısına yanıt
    Tamam

• Phantom lancer alırsan ilüzyonlarını gören ruslar kaçar. Gördüğüm kadarıyla bu heroya karşı çok zayıflar ki aynı sorunu ben de yaşıyordum. Pudge şüphesiz oyun başı en güçlü hero. Eğer yetenekli biri olduğunu düşünüosan onu alıp rakip takımı çok rahat ekmek edersin ama önce botlarla çalış yoksa küfür yeme olasılığın %100000

• balanar44444444 B kullanıcısına yanıt
    ruslara karşı alman heroları picklenebilir. fakat onlar bile moskovayı alamıyor ama early de leningrada kadar pushlıyabiliyorlar..
    ruslara karşı hero picklemek nedir allah aşkına brewmaster pickle elinde vodka olduğu için ruslar kendilerinden sanıyor saldırmıyorlar..
  • Çoğunlukla ruslarla oynadığın zaman 1vs 5 oynadığın için aslında konuda 1 vs 5 de seçilicek herolar niyetinde bütün rus oyuncuları tamamen kaçmaya odaklanmış enson yaptığım bi 5vs5 de benim takım japon-çin di (hangisi olduğunu daha çözemedim) rus phantom lancer aldı

ilk ulti açtığımda 20 ilizyon (şüphesiz) 1 techies 6 creep a girip ulti atınca adamlar techies + phantom dakika 15 ken bırakıp gittiler giderkende
    -"cyka cyka diye saydırdılar

o takımda bende olabilirdim işte bu yüzden bu ruslar oyunu bıraktığında oyunu devam ettirebilicek herolar arıyorum.
  • nature prophet alıp takımdan bağımsız push a dayalı oyanayabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: balanar44444444

Çoğunlukla ruslarla oynadığın zaman 1vs 5 oynadığın için aslında konuda 1 vs 5 de seçilicek herolar niyetinde bütün rus oyuncuları tamamen kaçmaya odaklanmış enson yaptığım bi 5vs5 de benim takım japon-çin di (hangisi olduğunu daha çözemedim) rus phantom lancer aldı

ilk ulti açtığımda 20 ilizyon (şüphesiz) 1 techies 6 creep a girip ulti atınca adamlar techies + phantom dakika 15 ken bırakıp gittiler giderkende
    -"cyka cyka diye saydırdılar

o takımda bende olabilirdim işte bu yüzden bu ruslar oyunu bıraktığında oyunu devam ettirebilicek herolar arıyorum.

hocam bana kalırsa dotada 1 vs 5 diye bir şey yoktur yani 4 tane maymunu(gerçek manada) bilgisayar başına oturtur, yanlarınada mid oynasın diye sumaili koyup partiye sokarsan milyon maç sonra bile maç kazanamamış olurlar(eğer şans eseri karşı takımada bilgisayar sahibi maymunlar gelmemişse) oyunun farklı aşamaları için diğerlerinden daha avantajlı herolar var fakat hiç biri 1 vs 5 maç atmak için kullanılamaz. bunun tek yolu lobi oluşturup -lvlup 25 , -gold 999999 gibi geliyor ki o zaman bile bir kesinlikten bahsedilemez yani hiç gerçek oyuncularla denemedim ama iddialı bir takımın 1 kez seni kesmesine bakar bence.
    yani olayın ruslarla bir ilgisi yok ki keşke olsa (Zira karşında ki takım her an 5 rustan oluşabilir fakat senin takımında taş çatlasa, dünya tersine dönse, volvo seni ruslara boğmak istese en fazla 4 rus olabiliyor. sırf bu yüzden rus olmayan herkes boost işine filan girişebilirdi. bir düşünün bunu ağbilöer.)
    Ruslar ve dotayla ilgili en temel sorun iletişim özellikle latin harfleri kullanmayan ve o güzel aksanlarıyla bize 10 tanesi oyun terimi olmak üzere toplam 30 kelimelik ingilizce haznelerini üzerimize püskürtmelerinden kaynaklanıyor(ömrü boyunca herhangi ingilizce eğitimi almamış herhangi öbür dünya vatandaşlarından pek farkları yok yani (bkz. kotol giff me mana or ay kill yu) (kotl tam bir hintli çıktı rıza babu))
    hocam yani uzun lafın kısası eğer sen iyiysen ve uzun win serileri istiyorsan maçına göre carry pickle, mid pickle farmına bak eğer gitmen gerekiyorsa gang'e git eğer baktın olmuyor takımdakiler maçı terketti güvenli çıkış açılınca sende bırak yeni maç bul en temizi bence bu..

• Normalde rus maçlarında bi iyi bi kötü olaylar oluyo çoğunlukla kötülere raslıyorum ama iyi lerde adam iyi bir rus oyuncu oluyor (%0.0001 şans) adam ortalığı toz duman ediyor ama bazı ruslar oluyor insan şunu diyor "lanet olsun dotaya başladığım güne" bi insan nasıl olurda 3 şişe votka devirdikten sonra(şüphesiz) dota oynamaya kalkışır

bir maç örneği "adam clockwerk pickledi bizim takımda riki ile techies vardı,3 dk farmladıktan sonra Gem aldı düşmana öldü gemi verdi ve basede afk bıraktı oyundan çıkmadı bütün takım o gem yüzünden 55 kill verdi çünkü rakip phantom olunca heleki gemli ne mayın kaldı nede riki ancient steal ,yapabildiğimiz tek şey oturup izlemek oldu"

bu olaydan sonra konuda esas ardığım şey tam anlamıyla 1 vs 5 hatta daha da anlamlı bir başlık dotada 1 vs 9 a karşı alınacak hero 1 tane daha buldum ve kesinlikle 1 vs 9 alabiliyonuz (nerflenirse sorumluluk bize ait değildir)

bir maç örneği daha maçın başlığı 1 vs 9 ;)

Dire:(düşman) ursa,wisp,lina,sandking,zeus
    Radiant:(biz yine 4 rus):Phantom,rubick(support ama carry),invoker,pudge,axe(ben)

"le düşman mid pushlar takımda sadece axe ile invoker kalmıştır ama invoker okadar sarhoşturki ulti siyle skill üretebiliceğini unutur ve skillsiz düşmana dalar (bütün maç hiçbir skill açmadı full düz girdi)

adam bütün 5 kişiyi üzerine çekince ortalık birden kalabalık oldu bende osırada axe le tam ortalarına blink atıp (chain mail bideo büyü yansıtan bişi vardı adı aklıma gelmedi şuan ) parantezdeki itemlerle rampage aldım)

yukardeki hikayeden sonra axe gibi 1 vs 9 herolarını bulabilmek için konuyu açtım (NOT konu başında ilk bulduğum hero huskardı)

• Lina'ya bkb kasılmasına neden taktığını anlamadım? Ben genelde carry olarak oynuyorum o heroyu

Tek başına oyun taşımak istiyorsan; pa, huskar, ta güzel olabilir tabi farm yapabilirsen.
  • Ruslar earlyde fena aziyor bastırıyorlar oyunu latee bırak ve late game herosu al mort falan en ideali earlyde beyinlerinin büyük kısmını kullandıkları için latee bi şey kalmıyor ayrıca linaya bkbde kasilir her heroya her item kasilir ne gerekiyorsa kazanmak için o yapılır

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.