G

Teğmen
22 Haziran 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhabalar,
Yaklaşık 6-7 yaşında sony marka bir bilgisayarım var son zamanlarda fanından sanki pervane bir şeye çarpıyormuş gibi bir ses geliyor. Bu pc 3-4 saat çalıştıktan sonra başlıyor ve artarak devam ediyor. hatta bir süre sonra titreşim bile oluşturuyor minik çapta İçini açtım Fanı açıp elektrik süpürgesiyle temizledim. fiziksel bir engel, eşya, çöp yoktu fakat sorun devam ediyor. Zaten eğer fiziksel bir şey olsa açtığım anda başlardı fakat dediğim gibi 3-4 saat çalıştıktan sonra başlıyor(yani ben böyle düşündüm). Fanın markası panasonicmiş bu bilgiyi belki yardımcı olacak arkadaşın bilmesi gerekir.
Evin içinde dizel bir motor çalışıyormuş hissi var. Ailecek tedirginiz zira bir elektronik eşyadan böyle sesler çıkınca daha sonraki aşamada patlar korkusu hakim..
Yardım öneri bekliyorum, şimdiden teşekkürler..
Az önce bir maç seyrettim özel bir maç değildi ama oyuncular araasında bir türk(çok kötü oynadı) vardı ve bu saatte en çok izlenen canlı maçtı(sıradan ranked) Her neyse oyun başa baş giderken(kill'ler bakımından toplam xp ve toplam goldda fark vardı) Huskarın bağlantısı kesildi önce biraz beklediler dönmedi haliyle 5 dk sonra abandon yedi takımı o ana kadar toplam goldta ve xp de ciddi öndeydi fakat takımda gerçek manada tek carry huskardı. np standart carry itemleri diyebileceğimiz itemler çıktı (ki maçıda ağırlıklı o taşıdı.) her neyse huskar abandon yedikten sonra sanırım aa huskarı yanında gezdirmeye başladı jungle götürüp farmlatıyor, team fight a sokuyor, hatta rosh'a bile götürdü vs. Yani akıllıca bir kararla itemlerini satmayıp özellikle sup'ların yardımıyla kullandılar ki yararlıda oldu. Huskar yokken çok ezilmediler fakat karşı takımın farmsız kalan carrylerine farm için zaman vermiş oldular. huskar yaklaşık 20 dk sonra döndü(ilginç bir şekilde) itemleri duruyordu bide goldu olmasa bile farma devam etmişti takımdakiler 2 team fight oldu ikisinide kazandılar ardından GG. Fakat Huskar dönmese 4 vs 5 maç devam etse yada huskarın itemlerini satıp onu tamamen işlevsiz bıraksalar bana maç döner gibi geliyordu. Hatta dönüyorduda.

Her neyse aklıma gelen evet böyle şeyler olabiliyor takımda ki en iyi farmlı oyuncunun yada late gamede maçı taşıması gerekecek oyuncunun bağlantısı kesilebiliyor ve takımdakiler abandon yesin diye resmen saniye sayıyor itemlerini satmak ve daha çok gold kazanmak için(bi keresinde karşı takım beklerken bizim takımda beklemeyi reddeden bir elemana bile denk geldim) bu tarz bir durumda oyuncu abandon yedikten sonra herosunu komple isteyen herhangi takım arkadaşının devralması şansı olsa (all randonda ki oyunun başında olan change gibi.) Yani örneğin bir oyuna dazzle yada rubick ile girdiğinde ve tahmin yaptığında 10. dkda pa abandon attığı yada bağlantısı kesildiği için sup oynayanın kaybetmek zorunda kalması saçma değilmi ? maçı terk eden(elinde olsun olmasın) zaten bir şekilde cezalandırılıyor. Fakat böyleyken takımıda cezalandırılmış oluyor.
Bu konuda fikirini belirtmek isteyen olur mu ?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Mesaj Sayısı: 208
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 216
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 749 (Bu ay: 16)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 37 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Defense of the Ancients
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.