Şimdi Ara

RUS SİTESİNDEN RAKAM YAZARAK PARA KAZANMA OLAYI!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
9
Cevap
0
Favori
1.097
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> RUS SİTESİNDEN RAKAM YAZARAK PARA KAZANMA OLAYI!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1970 Mesaj
    Basit bir şekilde neredeyse eğlenceli bile sayılabilecek bir olay. Resimde gözüken rakamları kutucuğa yazıyosun ve 4 ruble veriyor. Yandex Money den cüzdan oluşturup oraya para transferine izin verdiği söyleniyor. Biraz denemekte fayda var bakalım. İlgilenenler için link http://uok.doref.top/2384863/

|
    |
    2243 Mesaj
    Böbreklerimde bir sızı...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    Sistemim: AMD Ryzen 5 1600 3.60GHz/3.40GHz 12MB | Asus ROG STRIX B350-F GAMING DDR4 | ASUS GTX770 2GB 256 BIT | Adata 8 GB 2133 Mhz DDR4 | 250GB Samsung 850 Evo SSD | COOLER MASTER HAF-922 RED | COUGAR 700W 80 Bronze | BenQ 24" XL2411Z 144Hz 1ms
  • Yüzbaşı
    670 Mesaj
    |
    |
  • Teğmen
    176 Mesaj
    Allahıma çok şükür.

Bugünde bir arkadaşımız için utandık.
    |
    |
    |
    |
  • Binbaşı
    1196 Mesaj
    LİNKE TIKLAMAYIN REFERANS LİNKİ
    |
    |
  • Teğmen
    104 Mesaj
    Bak kardeşim kutuya rakam yazıp gönder butonuna adamlarin ihtiyacı olsa kendileri bir yazılım ile basit bir şekilde kutudaki rakami kendileri yazıp gönderebiller bu ne biliyor musun fabrika kurup makine ile yapılacak işi el ile yapmak sana ne kadar mantıklı geliyor ?

Amaç büyük ihtimalle reklam icin sen siteye girdiğinde en başta reklam gösterimi parası bide tiklarsa ooo efsane

Tüm hepsi için söylemiyorum para veren var mıdır şahsen hiç almadim o yüzden bilmiyorum senin attigin site veya diğer şeyler için bir şey diyemem ama genel olarak bilgi verdim
    |
    |
  • Binbaşı
    1065 Mesaj
    bi bitmediniz
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
son dakika
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.