Şimdi Ara

Rurouni Kenshin (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
643
Cevap
9
Favori
25.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben divx planetten alt yazı indirdim uydu sorun yok. bakatme den indirdim alt yazı uydu. alt yazı isteyenlere verebilirim
    bende 4 bölümlük ova 95 bölüm dizi ve dizden sonrasını anlatan 2 bölümlük ova var.

başka ovası var mı bu animenin.
  • Yahu arkadaş filmin bile altyazısı çıktı. Şu OVA nın 2.bölümünün altyazısı hala yok piyasada
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karpuzcu.

Yahu arkadaş filmin bile altyazısı çıktı. Şu OVA nın 2.bölümünün altyazısı hala yok piyasada

hangi ova hocam şu 95 bölümlük animeden sonrayı anlatan iki bölümlük ova mı bahsettiğin ?

bu arada film nasıl
  • Film çıktımı oO beğendiniz mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

quote:

Yahu arkadaş filmin bile altyazısı çıktı. Şu OVA nın 2.bölümünün altyazısı hala yok piyasada

hangi ova hocam şu 95 bölümlük animeden sonrayı anlatan iki bölümlük ova mı bahsettiğin ?

bu arada film nasıl

Hayır bahsettiğim "Rurouni Kenshin: Shin Kyoto-Hen" (2011)

Filmi daha izlemedim işlerden dolayı

• Live Action'ı izleyen var mı ?
  • Ben 95 bölümlük animeyi izliyorum fakat birkaç farklı versiyon var sanırım.. Gerçekten çok tuttum animeyi. Eğer şunu da izle kaçırma dediğiniz varsa ( animenin farklı versiyonu olarak) pm atarsaniz sevinirim arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chidori

Live Action'ı izleyen var mı ?

Altyazısız ilerleterek seyrettim. Gayet hoşuma gitti. Güzel olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

quote:

Orijinalden alıntı: Chidori

Live Action'ı izleyen var mı ?

Altyazısız ilerleterek seyrettim. Gayet hoşuma gitti. Güzel olmuş.

Bende indiriyorum şimdi, bir boş vaktimde izlerim sanırım, tabii yorumları mı da esirgemem forumdan :)
  • Live actionu şimdi gördüm izleyenlerden yorum almak isterim pek sıcak bakmıyorum Live Actionlara nedense.
  • Rurôni Kenshin: Meiji kenkaku roman tan (2012) filminin ingilizce altyazısınıhttp://www.sarangni.info/sub/27953/ruroni-kenshin-meiji-kenkaku-roman-tan.html adresinden indirebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saitou Hajime

quote:

Orijinalden alıntı: Tatsumaki!

İmza yapacak biri olsa güzel olurdu aslında :)

İmza Yapma Konusunda Pek Bılgılı Deyılım Konuyuda Zaten Gece 1 De Basladım Yazmaya Alıntıladıgım Sıtelerde Imla Hataları Ve Uslub Bozukluklarını Duzelttım ( Genede Imlada Hatalar Vardır Bu Gece Bakıcam Gene )

Tabi Bilgisi Olan Arkadaslar Varsa İmza Yapabiliriz Cok Guzel Olur

Merhaba hocam.. Bir arkadaş yapmış imza ama onların nasıl koyacağız profile? Kodu vermemiş ki arkadaş?

• quote:

Orijinalden alıntı: Diclonius

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tatsumaki!

İmza yapacak biri olsa güzel olurdu aslında :)

İmza Yapma Konusunda Pek Bılgılı Deyılım Konuyuda Zaten Gece 1 De Basladım Yazmaya Alıntıladıgım Sıtelerde Imla Hataları Ve Uslub Bozukluklarını Duzelttım ( Genede Imlada Hatalar Vardır Bu Gece Bakıcam Gene )

Tabi Bilgisi Olan Arkadaslar Varsa İmza Yapabiliriz Cok Guzel Olur

Merhaba hocam.. Bir arkadaş yapmış imza ama onların nasıl koyacağız profile? Kodu vermemiş ki arkadaş?

var ılk sayfada yandakı kodlar ortada falan olması ıcın.

• Anime hayranı olarak, 10 numara 5 yıldız.

Bir sinemacı olarak;

Dövüş sahnelerinde kullandıkları fantastik hareketler hiç sırıtmıyor. Filmin renkleri, planları, resimlerine bayıldım.

Belki biraz daha kurgu ve senaryo çalışılabilirdi.

Keşke bu kalitede 95 bölüm dizi yapsalar

2.film kesinleşmiş sanırım. Shishio Makoto mu yoksa Aokiji'nin hikayesini koyarlar acaba ? Yada farklı bişey

Sanosuke'nin mutfaktaki kavga sahnesi sırasındaki yemek muhabbeti çok iyiydi.

Nedense bir tek gözüme saito'nun tipi battı. Daha zayıf ve uzun olsaydı farklı olabilirdi.

• Rurôni Kenshin: Meiji kenkaku roman tan (2012) filminin türkçe altyazısınıhttp://divxplanet.com/sub/s/270118/Rurni-Kenshin-Meiji-kenkaku-roman-tan.html adresinden indirebilirsiniz.
  • Animeyi izleyen(+1 bölümde dahil) biri mangaya kaçıncı chapterdan başlamalı?Ovaları filan izledim ama tatmin etmiyor.Animenin bitdiği yerden başlamak istiyorum.Bu arada altyazı için cikkan arkadaşıma teşekür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teddybear01

Animeyi izleyen(+1 bölümde dahil) biri mangaya kaçıncı chapterdan başlamalı?Ovaları filan izledim ama tatmin etmiyor.Animenin bitdiği yerden başlamak istiyorum.Bu arada altyazı için cikkan arkadaşıma teşekür ederim.

anımede manga ıle aynı bıttı bılıyorum kı yenı manga serısı cıkacaktı ama baslamadı sanırım anlamadım yanı ne demek ıstedın

butun manga ılk sayfadakı ova vb eklerle tamamlandı yanı manga sonu = ovalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-73EC99CC3 -- 2 Ocak 2013; 23:53:38 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: teddybear01

Animeyi izleyen(+1 bölümde dahil) biri mangaya kaçıncı chapterdan başlamalı?Ovaları filan izledim ama tatmin etmiyor.Animenin bitdiği yerden başlamak istiyorum.Bu arada altyazı için cikkan arkadaşıma teşekür ederim.

anımede manga ıle aynı bıttı bılıyorum kı yenı manga serısı cıkacaktı ama baslamadı sanırım anlamadım yanı ne demek ıstedın

Mangası 250 küsür bölüm.Bildiğim kadarıyla mangasından kısa bir süre önce bitiyor anime.Yanlış biliyosam affola.Mangaya baktım ayrıca bilmediğim sahnelerde var

Edit:Ova kısmını şimdi gödüm tamam sağolasın tekrardan izlerim ovaları ozaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teddybear01 -- 2 Ocak 2013; 23:56:08 >

• quote:

Anime hayranı olarak, 10 numara 5 yıldız.

Bir sinemacı olarak;

Dövüş sahnelerinde kullandıkları fantastik hareketler hiç sırıtmıyor. Filmin renkleri, planları, resimlerine bayıldım.

Belki biraz daha kurgu ve senaryo çalışılabilirdi.

Keşke bu kalitede 95 bölüm dizi yapsalar

2.film kesinleşmiş sanırım. Shishio Makoto mu yoksa Aokiji'nin hikayesini koyarlar acaba ? Yada farklı bişey

Sanosuke'nin mutfaktaki kavga sahnesi sırasındaki yemek muhabbeti çok iyiydi.

Nedense bir tek gözüme saito'nun tipi battı. Daha zayıf ve uzun olsaydı farklı olabilirdi.

Aslında saito ve megumi biraz hatalıydı sanki daha fazla yakışacak birilerini seçebilirlermiş :)

• quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

ben divx planetten alt yazı indirdim uydu sorun yok. bakatme den indirdim alt yazı uydu. alt yazı isteyenlere verebilirim
    bende 4 bölümlük ova 95 bölüm dizi ve dizden sonrasını anlatan 2 bölümlük ova var.

başka ovası var mı bu animenin.

Hocam pm atarmisiniz altyazı linkini ve indirdiğiniz linki?

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.