Şimdi Ara

Ruhumu Şeytana Sattım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
3
Favori
5.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar dün gece ruhumu şeytana sattım. Hayattan bıkmıştım. Ne sosyal hayatım vardı ne arkadaşlarım, hiçbir yeteneğim yoktu, kimse tarafından biplenmiyordum. Hep başarısızlıklarla geçti hayatım.

"Artık birilerinin beni dikkate alma zamanı gelmeli, bir şeyler elde etmeliyim şu hayatta, karşılığı ölüm bile olcaksa en azından 70 yıl yaşayıp hayatı başarısızlıklarla, yaşayamamakla geçmiş biri olacağıma 5-10 yıl dolu dolu yaşarım" dedim ve dün gece ruhumu 8 yıl sonra gelip canımı alması karşılığında ünlü olma ve bir yetenek karşılığında şeytana sattım. Belki yanlış yaptım ama hayatım şimdiden düzene girmeye başladı bile. bana verdiği yetenek beni aylar içerisinde ünlü bir konuma getirecek.

• kaça sattın ucuza gitmediyse iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MD.Murat

kaça sattın ucuza gitmediyse iyi.

• Hahaha kapak yapmış gibi alıntılayıp gülmüş bir de. Bakın ben ne yazmışım; "8 yıl sonra canımı alması karşılığında" yazdım.
  • Ucuza gitmişsin bizim burda 10 yıla uçmayı öğreten şeytanlar var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satmasaydın keşke

• quote:

Orijinalden alıntı: Stationary Traveller

Evet arkadaşlar dün gece ruhumu şeytana sattım. Hayattan bıkmıştım. Ne sosyal hayatım vardı ne arkadaşlarım, hiçbir yeteneğim yoktu, kimse tarafından biplenmiyordum. Hep başarısızlıklarla geçti hayatım.

"Artık birilerinin beni dikkate alma zamanı gelmeli, bir şeyler elde etmeliyim şu hayatta, karşılığı ölüm bile olcaksa en azından 70 yıl yaşayıp hayatı başarısızlıklarla, yaşayamamakla geçmiş biri olacağıma 5-10 yıl dolu dolu yaşarım" dedim ve dün gece ruhumu 8 yıl sonra gelip canımı alması karşılığında ünlü olma ve bir yetenek karşılığında şeytana sattım. Belki yanlış yaptım ama hayatım şimdiden düzene girmeye başladı bile. bana verdiği yetenek beni aylar içerisinde ünlü bir konuma getirecek.

Kesişen yollar şeytanı 10 yıl süre veriyordu sen 8e sattıysan az olmuş gerçekten :D

• Hocam harbi ucuza gitmiş bizim bir arkadaş 15 yıl için anlaşmıştı
  • Geçen benimle de pazarlık masasına oturdu anan aşağı baban yukarı derken anlaşamadık.Kayseriliyim çok pis pazarlık yaparım.
  • sen şimdi tükürüğünle kasırgada yaparsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Conlon

Geçen benimle de pazarlık masasına oturdu anan aşağı baban yukarı derken anlaşamadık.Kayseriliyim çok pis pazarlık yaparım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sen diyen iyi dean winchester ruhunu 1 yıllığına satmıştı, buna g öre iyi bir anlaşma yaptın acaba crowley'in direk kendisinemi sattın yoksa adamlarına mı ?
  • aynı şeytan ahirette o canın karşılığı olarak sana ne verebilecek düşündün mü?
  • SUPERNATURAL seni fazlasıyla etkilemiş
  • Şeytan bu güven olmaz sağlam bi kontrat yapsaydın :D Hayalet Sürücü falan mı izledin acaba :)
  • 8 yıl nedir ama bi 35 yil olsa olabilir yani.

• Ben ömrümden 8 yıl vereyim ona bıraksın bu işleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ache The

sen şimdi tükürüğünle kasırgada yaparsın

:D
    bende düşünüyorum tanıdığınız sağlam bir şeytan var mı?
    zenginlik, görünmez olma, uçma veya çok iyi bir gitar virtüözü olma uğruna güzel ruh veririm. aklınızda olsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thailano

quote:

Orijinalden alıntı: Stationary Traveller

Evet arkadaşlar dün gece ruhumu şeytana sattım. Hayattan bıkmıştım. Ne sosyal hayatım vardı ne arkadaşlarım, hiçbir yeteneğim yoktu, kimse tarafından biplenmiyordum. Hep başarısızlıklarla geçti hayatım.

Kesişen yollar şeytanı 10 yıl süre veriyordu sen 8e sattıysan az olmuş gerçekten :D

Asosyal ruhuna en fazla bu kadar verebildi sanırım. Ruhların değeri de önemli, benim ruhum değersizdi.

• Iti gitmis çinde iphobe 5s karsili 3 yila satliyordu. Sen ucuza halletmissin. Gecen castiel olmasaydi davalik olacaktik bizde.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.