Şimdi Ara

RUHUMU ŞEYTANA SATMAK İSTİYORUM. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
49
Cevap
1
Favori
6.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzunca birşeyler yazmıştımda boşver bu işleri Günaha girme boşuna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reaglew

Uzunca birşeyler yazmıştımda boşver bu işleri Günaha girme boşuna.

Hocam bilginiz varsa pm ilede ulaşabilirsiniz. Yapmakta kararlıyım. Yardım ederseniz çok minnettar olurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu gece kalbimi evde bıraktım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Godness

quote:

Orijinalden alıntı: CuteRobot

Hocam dediklerimi uygulamadan önce iyi düsun dunya hayati ahiret hayatinin binde biri olamaz.
    Ahiretini satmakta kararlıysan kimsenin olmadigi acik bir alanda ates yak lucifer seni cagiriyorum sesime kulak ver diyerek 66 defa tur at etrafinda o geldiginde ates sonecek ve yeniden yanacaktir ne istiyorsun diye soracak sana anlamadigin bir lisan ile beyninin icinden konusacak ruhumu sana vermek istiyorum ve senden istegim .... kabul ediyor musun diyeceksin sana ornegin 10 sene san sohret para verecegim ama sonra canini alacagim ruhun benim olacak diyecek sende kabul edersen seni muhurleyecek sunu unutma sana vaad ettigi verdigi seyler gecici 5 10 20 sene sen karsiliginda ruhunu veriyorsun.
    Erken yasta olen cogu unlu rekortmen insanlar seytana ruhunu muhurletmis kisilerdir. Elinde sonunda canini alacak.

Hocam bu dediğinizi yaptığımızda kesin oluyor mu? Yapmakta kararlıyımda

hocam kesin oluyorda önermiyorum bence iyi düşün taşın ve alıntıyıda sil lütfen yarın sileceğim yorumu coluk cocuk yapar bi heyecanla sorumlusu olmayayım

• quote:

Orijinalden alıntı: ---CaspeR---

Sıcak fırsatlara yada ikinci ele aç konuyu

Ulan

• quote:

Orijinalden alıntı: Godness

Hocam bu dediğinizi yaptığımızda kesin oluyor mu? Yapmakta kararlıyımda

• Yeni bir ergen vakası

• quote:

Orijinalden alıntı: CuteRobot

Hocam dediklerimi uygulamadan önce iyi düsun dunya hayati ahiret hayatinin binde biri olamaz.
    Ahiretini satmakta kararlıysan kimsenin olmadigi acik bir alanda ates yak lucifer seni cagiriyorum sesime kulak ver diyerek 66 defa tur at etrafinda o geldiginde ates sonecek ve yeniden yanacaktir ne istiyorsun diye soracak sana anlamadigin bir lisan ile beyninin icinden konusacak ruhumu sana vermek istiyorum ve senden istegim .... kabul ediyor musun diyeceksin sana ornegin 10 sene san sohret para verecegim ama sonra canini alacagim ruhun benim olacak diyecek sende kabul edersen seni muhurleyecek sunu unutma sana vaad ettigi verdigi seyler gecici 5 10 20 sene sen karsiliginda ruhunu veriyorsun.
    Erken yasta olen cogu unlu rekortmen insanlar seytana ruhunu muhurletmis kisilerdir. Elinde sonunda canini alacak.

kasayı yan yatırma kısmını nıye es geçtiniz hocam ?

• Pekala gerekli ritüelleri yapman lazım 10 yıl istediğin hayatı yaşıyacaksın 10 yılın sonunda ruhun benimdir

• Ben seytanim ch1 depo onune gel

• +9 ruh satın alınır.
  • Ücretsiz sahiplenebilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • get li ilan vermeni oneririm

• Supernatural'ı çok izleyince ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psag -- 26 Mayıs 2015; 16:33:10 >
  • Pazarlık payı varmı la...

• La adam resmen maytap geçiyor ciddi ciddi yazanlar olmuş

• hocam gece ormanda öyle ateş yakıp bağarırsanız şeytan gelirmi bilmem ama aç ayı azgın kurt elinde pompalı tüfekle koşarak gelen orman korucusu bütün tayfayı toplarsınız bu daha tehlikeli bence.
  • Gerekli ritüelleri yaparken video ya çek
  • Öpüşmen lazım

Supernatural izleyenler bilir

• hortungen
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.