Şimdi Ara

Rufus ile USB'ye Kali Linux Kurmak [YARDIM]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam değerli DH üyeleri, birkaç gündür çözmeye uğraştığım bir sorunum var. Sormadığım kişi, girmediğim site kalmadı. Başlıkta da anlaşılacağı üzere USB belleğe "Rufus" üzerinden Kali olsun başka işletim sistemleri olsun kurmak istiyorum. Rufusun yayınlanan son sürümü olan 3.9 ve eski sürümlerden 2.11 üzerinden denedim iki şekilde de bana sorun çıkartmayıp gayet güzel bir şekilde kurmama izin verdi. Denediğim her yöntemde de kurulum ve boş diski bölme, yapılandırma kısmında sorun yaşamadım lakin ne zaman bilgisayarı yeniden başlatıp, karşıma gelen Kali Linux giriş ekranından USB Persistence seçeneğini seçsem resimdeki gördüğünüz gibi birkaç yerde failed hatası alıyorum. Ve bilgisayar biraz durup kapanıyor. Normal şekilde başlattığımda kali açılıyor ama usb persistence üzerinden başlatmadığım için yaptığım tüm değişiklikler sıfırlanıyor. Yabancı forumlarda bu hatayı alan bazı insanlar gördüm. Bazı komutlarla yapanlar, düzeltenler var ama o komutları nereye gireceğime dair en ufak fikrim yok. Kali ekranında esc ye basınca boot komut alanı açılıyor ama orada giremiyorum o komutları. Ne yapabilirim?

Rufus ile USB'ye Kali Linux Kurmak [YARDIM]Rufus ile USB'ye Kali Linux Kurmak [YARDIM]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doktorjelibon -- 18 Nisan 2020; 14:18:40 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.