Şimdi Ara

RTX 2080 ve 2080 Ti Kaç Watt Psu İster? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
13.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • söyleyecek birseyin yok ki oglum senin. benim konustuklarim zoruna gitmis, muhalefet olmaya adamissin kendini... kamikaze gibi atladin. Simdi geride dönemiyorsun. tdp den bahseden yokken, benim ortalama alarak söyledigim güc tüketiminden, tdp söylüyorum zannederek bir HALT ettigini zannettin. Suan daha öteye de gidemiyorsun. linkte verdik, kabul de edemiyorsun, özür dilemekte zoruna gidiyor... Kimmis cahil simdi

Yok hani anlatacak birseyinde yok. Bos yapiyorsun. Buda böyle biline..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mukarnas -- 17 Mart 2019; 15:55:49 >
  • nvidia RTX2080 için 600W öneriyor psu eskiyse bi 750W al derim. Zamanında bi xigmatek patlattıydım RX480'le. 5 senelik falandı. PSU'lar zamanla verimlilik yitiriyor. İhtiyaçtan 100-150W fazla almak da fayda var

FSP HyperK 700Whttps://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=9072

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-ADF35784A -- 19 Mart 2019; 16:38:44 >
  • gtx 1080ti i7 2600k ya 500w hıgh powerın ortaseviye psu su yetmedi pc aniden kapanıyordu
    700 w üst seviye colermaster aldım sorun çözüldü
    yani kaliteli 500w tam ucunda kalıyor
    kaliteli 600w rahat iş görür
  • Msi 2060 aldım geçtim. Rtx 2070 ile hiç farkı yok, psu değişme derdi yok, artı 1080p kullanacağımdan...2080 20-30 fps farkediyor fiyat ise 2 katı. En mantıklı tercih 2060 oldu.

Bir de 970 evo plus aldım. Tavsiye ederim 4 sn de windows açıyor.

Herkese teşekkür tekrar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT6 -- 25 Mart 2019; 12:5:12 >
  • RTX 2080 ve 2080 Ti Kaç Watt Psu İster?

Sizlerin sözünüzü dinledim yeniledim psu yu: Dediğiniz gibi ne olur ne olmaz...
  • GT6 G kullanıcısına yanıt
    önceki mesajları okuduktan sonra tam diyecektim ki "cevap yazanlar bilir-bilmez corsair, evga falan diye sallamışlar, sen onları boş ver seasonic al... " zaten öyle yapmışsın... güle güle kullan... bazı arkadaşların da belirttiği gibi bahsettiğin ekran kartlarını düzgün psu'larla kullanmak, etiket firmalarından seçim yapmamak gerekiyor.

gerçi bu da biraz fazla olmuş ama olsun fazla mal göz çıkarmaz. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 24 Nisan 2019; 15:49:31 >
  • MacGyver. kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar nasılsınız?

Focus goldu iade ettim prime 1300w platinum aldım. İlerde sli vs yaparım diye.

Fanında ya da daha büyük bir sorunu var gibi.

Bilgisayarı açıyorum, olması gereken gibi, fan normal: Yani buton basılı değil fan dönmüyor. Butona basıyorum dönmeye başlıyor, kapatıyorum duruyor. 1 dk sonra bilgisayarı kapatıp açıyorum, bu sefer fan devamlı dönüyor. Buton işlevsiz..Ve genelde fan hep dönüyor.

Daha 2 gün oldu alalı. Sebebi nedir sizce? Bu şekilde kullanayım mı kronik büyük bir sorun çıkarır mı ne dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT6 -- 16 Haziran 2019; 13:31:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1000 watt al. Sirf benim 2080 ti 450 watt gibi kullaniyor.
  • Konuyu tamamen okuyamadim ama takip ettigim kadariyla yeterince ugrasirsak PSU patlatabiliyoruz asiri yukleyerek?

tam tersi mumkun mu? yetersiz PSU ile bilesenlere zarar vermek?

bende 650 yada 700(kasa cok ters yerde su an unuttum dogrusu) Corsair PSU var asagi yukari 4 yasinda. gtx 970 ekran karti kullaniyorum sorun cikarmiyor.

rtx 2080(pasif sogutmali yuk altin girmedigi surece fanlari calismiyor) alip ilk oyun denememde bozdum. Vramler sebebiyle bozuldugunu dusunuyorum ama PSU bole birseye sebebiyet verebilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lemartes -- 16 Haziran 2019; 16:50:3 >
  • Benim sistemimde anakart tuf z370-pro gaming işlemci i5 9600k ram 16gb 3000MHz PSU: EVEREST EPS-6600 650W ŞUANKİ EKRAN KARTIM 1050Tİ FAKAT 1 AY SONRA SİPARIŞ VERDİM 2080 GELİCEK SİZCE PSU yeterli olurmu yoksa değişmesimi gerek ???
  • gürültü daha önemli benim için yüke bindinmi ekran kartının fanından daha gürültülü olabiliyor
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.