Şimdi Ara

NVIDIA RTX 2000 Serisi [ANA KONU] | 2060 & 2060S // 2070 & 2070S // 2080 & 2080S & 2080Ti (292. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.901
Cevap
63
Favori
389.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2080 strix ile 2080 trio x arasında sıcaklık olarak 10 derece fark var yuh be msi ne yaptın öyle?? O güzel tasarımları mundar etmişsin resmen!!!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emre-Dylan kullanıcısına yanıt
    sen bir de Ti versiyonlarına bak
  • Hocalar gtx 2060 veya 2050 ti ne zaman çıkacak ve fiyatı ne olacak ?

1300 küsür lira bütçem var sizce bekleyip yeni seri sıfır 2060 veya 2050 ti mı alayım (biraz üstüne koyarım) yoksa 2. el garantili 1060 6 gb alıp yoluma mı bakayım ? Yardımcı olursanız sevinirim
  • berbatine kullanıcısına yanıt
    En azından 6 ay kadar var sanırım çıkmasına. Şu an 1300 e 1050ti var. 2050ti yi 1300 bütçe ile alamazsınız muhtemelen 2000tl civarına gelir o kart.
    Temiz 1060 6gb kovalayın derim.

• hani soğutucuyu sadece ortaya koy trio direk en iyisi dersin. Tip olarak demiyorum, 6 ısı borusu ve metal blok kalınlığı strix'in bile üzerinde.

Ama sıcaklık olarak strix çok daha iyi. Daha iyi demiyorum, çok daha iyi.

Neden böyle anlamış değilim. msi kartı daha fazla güç çekiyor. Bu gücü soğutamıyor ama neden fazla güç çekiyor? aynı gpu ile strix 50w daha az güç çekiyor. Biri lütfen bana teknik açıklamasını yapsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sangokudbgt -- 24 Ekim 2018; 6:59:59 >
  • amazon com da şu an zotac gaming geforce rtx 2080 ti triple fan 8200 tl ye geliyor ön sipariş verilebiliyor kartın incelemesini bulamadım ama
  • rambocuk kullanıcısına yanıt
    Üstad,

kdv ve gümrük vergisi dahil bu rakam mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    sahibinden e 2080ti düşmeye başlamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mayers!

Üstad,

evet şu anki dolar kuru ile 8180 tl felan ama dolar ile alma seçeneğini seçmeniz gerek tl ile alma seçeneği 8400 çekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

sahibinden e 2080ti düşmeye başlamış.
    Büyük risk değilmi hocam orası
    O kadar para verip elden almamak olmaz. Şahsen ben alacak olsam elden alırdım. O parayı havale etmezdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

O kadar para verip elden almamak olmaz. Şahsen ben alacak olsam elden alırdım. O parayı havale etmezdim
    Get kullanımıda olur sanırım ama havale çılgınlık
    İyi fiyatmış hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    2080 ti beklerken kargodan hıyar çıkabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sangokudbgt

hani soğutucuyu sadece ortaya koy trio direk en iyisi dersin. Tip olarak demiyorum, 6 ısı borusu ve metal blok kalınlığı strix'in bile üzerinde.

Ama sıcaklık olarak strix çok daha iyi. Daha iyi demiyorum, çok daha iyi.

Neden böyle anlamış değilim. msi kartı daha fazla güç çekiyor. Bu gücü soğutamıyor ama neden fazla güç çekiyor? aynı gpu ile strix 50w daha az güç çekiyor. Biri lütfen bana teknik açıklamasını yapsın.

Msi trio kartlarına nvidianın öve öve bitiremediği güç dengeleyici devresini koymamış diğer bütün markalar koymuş bu devre bir kaynaktan fazla güç çekilmesini engelliyor trioda bu devre olmayınca mesela anakartın pcie slotundan fazla güç çekiliyor hatta anakarta bile zarar verebilir denmiş oc yapılınca.
    Bunun dışında msi ın fanlar 60 dereceye kadar açılmıyor belli bi ısıdan sonra 2 tanesi açılıyor biyerden sonrada üçüncü fan açılıyor ama asusda bios tuşu var eğer test performans biosunda yapılmışsa fanlar sürekli çalışıyor bence farkın sebebi bu asusun fanlarıda sessiz modda olsa msi kadar ısınırdı.

• zor ama 7500tl ye veren olsa yaaaa offff
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mayers!

Üstad,

Ama hiç bir yerde incelemesi yok saat hızları ne kadar düşük ne kadar ısınıyo hiç bir bilgimizin olmaması düşündürüyor
    https://www.zotac.com/product/graphics_card/zotac-gaming-geforce-rtx-2080-ti-triple-fan#spec Zotac'ın orjinal sitesinden. Ekran kartı ve soğutma konusunda oldukça başarılar. 4 nesildir amp extreme edition kartlarını kullanıyorum. Şimdilik rtx 2080 ti olarak 2 versiyonu mevcut bu versiyonlara verdiğim siteden bakabilirsiniz. Tİ AMP ve Ti Triple Fan versiyonları var. aralarındaki fark Ti Triple Fan 1605 MHz de çalışırken Tİ AMP 1665 MHz de çalışıyor.

Ti Triple Fan testini bende aradım fakat bulamadım. Tİ AMP testlerini inceledim. Tahminimce aynı soğutma sistemi kullanılmış.

Tİ AMP testihttps://www.techpowerup.com/reviews/Zotac/GeForce_RTX_2080_Ti_AMP/

eğer kredi kartı liminitini arttırabilirsem rog strix yada zotac alıcam. Hangisi stoklara erken girerse artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi draxis -- 24 Ekim 2018; 13:34:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: draxis

https://www.zotac.com/product/graphics_card/zotac-gaming-geforce-rtx-2080-ti-triple-fan#spec Zotac'ın orjinal sitesinden. Ekran kartı ve soğutma konusunda oldukça başarılar. 4 nesildir amp extreme edition kartlarını kullanıyorum. Şimdilik rtx 2080 ti olarak 2 versiyonu mevcut bu versiyonlara verdiğim siteden bakabilirsiniz. Tİ AMP ve Ti Triple Fan versiyonları var. aralarındaki fark Ti Triple Fan 1605 MHz de çalışırken Tİ AMP 1665 MHz de çalışıyor.

Ti Triple Fan testini bende aradım fakat bulamadım. Tİ AMP testlerini inceledim. Tahminimce aynı soğutma sistemi kullanılmış.

Tİ AMP testihttps://www.techpowerup.com/reviews/Zotac/GeForce_RTX_2080_Ti_AMP/

eğer kredi kartı liminitini arttırabilirsem rog strix yada zotac alıcam. Hangisi stoklara erken girerse artık.
    Şöyle bir şey buldum 60-70 derecede geziyor dediği her halde yüktedir ama anlamadığım 1800 2000 mhz dediği şey kartın üstünde 1605 mhz yazan şeyle aynımı yani 1605 i 1800 leremi çıkarmış

https://www.techpowerup.com/reviews/Zotac/GeForce_RTX_2080_Ti_AMP/36.html Evet yük halinde bu sayfada ne kadar güç çektiği incelenmiş. Bu kartlar bildiğim kadarı ile mhz kendi arttırıyor. Bende zotac 1080 amp extreme edition var o kartta max 70 dereceyi görüyordu.

Amazonda ön sipariş kalktı sanırım? bende gözükmüyor. Çok iyi fiyattı.
  • 
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.