Şimdi Ara

RTE : Yerli jet ve denizaltı yapımına başladık(!) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
331
Cevap
1
Favori
25.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
270 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yürü be reis!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayni “yapamayiz kapasitemiz yetmez” elestirilerini iha ve sihalar icin, milli piyade tufegi, atak helikopteri, bora, firtina obusu, atmaca, arma, kirpi, cona, tatantula, kasirga, pars... vb. icin de soylemislerdi

Cehape bunlarin ancak heykelini yapar, bak o konuda iyiler!

• Bende evde gpu-cpu üretmeye başladım arkadaşlar hazır elim değmişken bellek işine ve lcd panel işine de girecektim de 2 sene daha bekler ddr5 le oled üretmeye başlarım dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolwes -- 23 Nisan 2018; 13:28:52 >
  • Kriz geldiğinde onu görmezden gelirsen ve artık çok geç olduğunda ondan kurtulmaya çalışırsan felaket olur.

• Acilen Cevat YERLİ ile iletişime geçilip,YERLİ'yi Aselsan'ın başına getirmek için her türlü fedakarlık yapılmalıdır.Bu bir Vatan görevidir.
  • Yakit olarakta komur ve makarna kullaniyormus lutfen bu bilgiyide ekleyelim

• wolwes kullanıcısına yanıt
    Ben evde slicon wafer üzerine 8 bit, 16 çekirdekli işlemci bastım, kimse inanmıyor. kaç yıl önce özet olarak şu konuyu açtım. https://forum.donanimhaber.com/kendi-islemcimizi-uretmek--117831248#117831569

Bu çipin en son kesilmiş hali. Ortada gördüğünüz siyah kısımda 8 bitlik 16 çekirdek CPU bulunuyor. Yanlarda gördüğünüz şeyler ise cache ve kapasitörler. Altın kaplı olarak gözüken iki pin çıkışından TX/RX sinyalleri alınıyor. İki tane daha pin vardı, oradan güç girişi yapılıyordu, ben oralara altın teli lazerle kaynattıktan sonra teli bir çektim, silikonun kendisi parçalandı.

RTE : Yerli jet ve denizaltı yapımına başladık(!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoolSnow -- 23 Nisan 2018; 14:19:23 >

• İnsansız tank ne oldu hünkarım?
    Daha var ona. Acele işe şeytan karışır be ey melun bilmez misin!
  • Vışş. Milli değil mi peki?
  • 8-9 yıldır her seçim öncesi panolarda gördüğümüz "YERLİ UÇAK" ne oldu ki acaba?
    her seçim reklam panolarında yerini alıyor o uçak
  • Artık fanatik seçmeni bile yemez bu hikayeleri. Çıkarcılar hariç.
  • deniz ati olmasin o
    araba bitti denizaltina gectik. yakinda yerli uzay araci yapimina da baslanir. sloganlar gozumde canlaniyor. ‘aya ilk camiyi dikecegiz!’ ‘uzay gemini de al git!’ ‘uzay gemisi demedim uzay kedisi dedim!’

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi bakalım menfaat çeteleri buradan da nemalanmaya başlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bir Sevdadır Türkiye

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Bunları yapanlarda siz paylaşıp dalga geçende siz.
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    Sizden kasıt muhaliflerden söz ediyorum.

Sen cidden o sayfanın AKP seçmeni bir grup tarafından oluşturulduğuna inanıyor musun?
  • CoolSnow kullanıcısına yanıt
    Bizim ülkemizde bilgili insanları fazla yaşatmazlar,korkmuyormuyormusun ? lütfen herkes sakin olsun, arkadaşımız birşey üretememiş,zaten silikonda parçalanmış ve mesele kapanmıştır.Tamamdır kardeşim çaktırma ve acilen her tarafının yandığını ve bir daha böyle saçma işlere bulaşmayacağını yaz ve hayatını kurtar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmuMaster

Bu mesaj silindi.
    EYYYY EM Dİİİ
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Yan bunlara cidden inanan var mı bende bilmiyorum. Varsa cidden inanılır gibi değil.

Tamam eskiden Türkiye de devlet baba anlayışı vardı. Ben bilmem devlet bilir mantığı ile hareket eden kişi çoktu ama yıl oldu 2018 sanmıyorum cidden böyle şeylere gerçekten inanan olsun.

Biraz ütopik gelsede yorum yapan hesapların coğunun bilinçli olarak bunu yaptığını düşünüyorum. Saçmalık çünkü bu anneme söylesem hadi lan oradan geçer yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 23 Nisan 2018; 16:11:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kunt1903

Bu mesaj silindi.
    Sen hala mars ta mısın? Reisimizin emriyle yakında yandaş müteahhitlerimiz de Satürn’e 2. halka inşaatına başlıyorlarmış. 2. halkadan da Türkiye ‘ye 2023. köprümüzü inşaa edeceğiz inşallah.

Selam ve dua ile.😋

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.