Şimdi Ara

Rottweiler İçin Mama Tavsiyesi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
9.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2 yaşında bir rottweiler e sahibim. Ama köpeğime halen uygun mantıklı bir mama bulamadım. Bu sebeplerden ötürüde yediği mamaların yetmediğini düşünerek zayıf kaldığından ek olarak evden yemek yapıp götürdüm tabi bundan dolayı da mamaları yeme isteği iyice azaldı.
    Hem sevebileceği hemde yediği zaman faydasını görebileceğim önerebileceğiniz bir mama markası varmı ?

• Bütçeni bilmiyororum ama Bonocibo tavsiye ederim, içeriği ile en kral mamaları bozar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatı gerçekten çok uygun söylediğiniz mamanın güvenebilir miyim ? 200-250 ye kadar imkanım var mama da

• En iyi mama orijen ve acanadır, fakat onlar bütçenizi aşıyor. Royalcanin, Proplan, Hill’s, Reflex kullanmayın dediğim gibi içeriğiyle en kral mamaları bozar. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

• Thusmaa kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ediyorum siparişi verdim İnşallah severek yerde bende rahatlarım :)
  • Thusmaa kullanıcısına yanıt
    Dalga geçiyor olmalısınız!! Köpeğe sütle ekmeği karıştırıp versen bundan daha çok yarar. En kral mamalar 1)orijen 2)acana 3)n&d 4)tow

• Muratkyaa M kullanıcısına yanıt
    En kral mama dediğiniz mamaların ismini açık açık yazdım zaten oraya ACANA ve ORIJEN diye, burada en kral mamaları bozar proplan, reflex, hill's, royal canin gibi mamalar için söylenmiştir. Ki içeriklerine bakarsanız fiyatları yarı yarıya olmasına rağmen bozacağını görebilirsiniz.

Bir dahakine yorum yapmadan önce "okumaya" özen gösterirseniz sevinirim, uslübünuz hiç hoş değil.
  • Bonacibo’yu mama diye öneren kişilere karşı böyle tepki veriyorum kusura bakmayın ajsjsjs bir de sipariş vermiş adam yazık yani

• Muratkyaa M kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum. Somun ekmek daha yararlı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.