Şimdi Ara

ROTA HESAPLAMA PROGRAMI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
5.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yaklaşık 600 tane koordinatı dolaşmam gerekli. Bu noktaları en çabuk hangi rotayı izleyerek dolaşabileceğimi gösteren bir software arıyorum.
    Başlangıç noktasını girdiktenten sonra bu 600 noktayı hangi sırayla dolaşırsam en az yol yapacağımı düşünüyorum.
    Elimde garmin 200,200w gibi cihazlar var. Bu 600 noktayı cihazlara yükledim. Sıralama yaptırdiğimda sadece markez noktasına uzaklıklara göre diziliyor.Örneğin 20km güney ikinci sırada 21 km kuzay üçüncü sırada şeklinde...bu yüzden bu sıralama rota için uygun değil.
    Bir şekilde tek tek önce buna git sonra buna diye sıramam lazım.

Bu algoritmaya sahip bir software duyan bilen kullanan varmı?

şimdiden teşekkürler.

• Böyle bir program ben de bilmiyorum ama en mantıklısı yine Google Earth üzerine o noktaları aktararak göz hesabı ile hesaplarsın.

Bu arada hangi firamada MT lik? : ))
  • bunu yapan ticari yazilimlar var.
    koordinatlari ve sehirici-sehirdisi durumuna gore noktlarin detaylarini iletebilirseniz, basarsoft'tan size bir fiyat cikartabiliriz..

kolay gelsin.

alim k.
    quote:

Orjinalden alıntı: bumblebeee

Arkadaşlar Selam,
    Yaklaşık 600 tane koordinatı dolaşmam gerekli. Bu noktaları en çabuk hangi rotayı izleyerek dolaşabileceğimi gösteren bir software arıyorum.
    Başlangıç noktasını girdiktenten sonra bu 600 noktayı hangi sırayla dolaşırsam en az yol yapacağımı düşünüyorum.
    Elimde garmin 200,200w gibi cihazlar var. Bu 600 noktayı cihazlara yükledim. Sıralama yaptırdiğimda sadece markez noktasına uzaklıklara göre diziliyor.Örneğin 20km güney ikinci sırada 21 km kuzay üçüncü sırada şeklinde...bu yüzden bu sıralama rota için uygun değil.
    Bir şekilde tek tek önce buna git sonra buna diye sıramam lazım.

Bu algoritmaya sahip bir software duyan bilen kullanan varmı?

şimdiden teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.