Şimdi Ara

ROS digital versiyon nerden alabilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şu anda en hızlı nerden alsam hemen elimde olur bu ROS digital versiyon.Aklım gift olarak al diyorda yabancı sitelere pek bulaşmak istemiyorum acıkcası
    tavsiye edebilecek varmı.

• durmaplaye baktın mı hocam ?
  • Ben satabilirim.
    İkinci el profilime bakın isterseeniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3ddark

Şu anda en hızlı nerden alsam hemen elimde olur bu ROS digital versiyon.Aklım gift olarak al diyorda yabancı sitelere pek bulaşmak istemiyorum acıkcası
    tavsiye edebilecek varmı.

benimde kanıma giriyon he :D
  • 3ddark kullanıcısına yanıt
    40 dolara us.battle.net den aldim haci dayanamadim bir de paraya acimadim pek :D
  • 40 dolar battle net ten alabilirsin gift olarak. öyle aldım şahsen senaryo bitirdim advanture modunda takılıyorum :)
  • Ben digital deluxe i 100tlye satiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • diablo III ros satan varsa bende almayı düşünüyorum cd key olarak istiyorum hesabıma ekliyecem ödemeyi paypal ile yapabilirim ilgilenen varsa pm ile ulaşabilir
  • US battle netten 40 dolara aldım hemen yukledim başladım
  • quote:

US battle netten 40 dolara aldım hemen yukledim başladım

otomatik olarak euya yönlendiriyor yardımcı olur musunuz nasıl alabilirim ustan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zierox

quote:

US battle netten 40 dolara aldım hemen yukledim başladım

otomatik olarak euya yönlendiriyor yardımcı olur musunuz nasıl alabilirim ustan?

Us battle nete gir ordan gift olarak al sonra hediye edeceğin maili kendi mailne gönder.kardeşimden bana gönderdik 40dolar çekti
  • 3ddark kullanıcısına yanıt
    40 dolar demısınız de ben battlenetın sıtesınde 39.99 EURO olarak goruyorum dolar degıl. Yanlışlık olmasın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.