Şimdi Ara

Romero'nun Dead serisine yeni halka: Island of the Dead

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Romero'nun Dead serisine yeni halka: Island of the Dead

Romero'nun Dead serisine yeni halka: Island of the Dead
    Romero'nun taa 1968'de Night of the Living Dead ile başlayan zombi filmi serisi içinde en son Diary of the Dead'i izlemiştik.
    Üstat bu kez Diary of the Dead'den sonraki günlerde bir balıkçı adasında geçen olayları anlatacakmış. Filmin ismi başlıkta da söylediğimiz gibi Island of the Dead olacakmış

Diary of the Deat filminin 2 ciside 2009 ' da vizyonda

Seviyorum bu adamı ya devam zombilerle yatıp kalkıyorr senelerdir

• diary of the dead çok kötü bir filmdi yaawww
    ondan önce çekilen day of the dead(galiba eski filmi tekrar çekmişler)- onun mu bilmiorum ama o güzeldi
    onun dışında saçmaladılar iice :) geçende uçakta geçen bir zombi filmi gördüm artık izlemiyorum bile :) adada nolcak acaba

bu arada digiturkte seyrettim, romero ile röportaj yapmışlar adama soruyorlar. bu zombiler neden böle yavaş hareket ediyorlar diye adamda cvp veriyor zombi dediğin yavaş hareket eder beyni ölmüş bi kere gibilerinden cvplar veriyor :) adam fena bozmuş zombilerle !?!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jxoch -- 4 Ocak 2009; 2:10:20 >
  • haklısın dogru söylüyor aslında zombi demek ölü insan demek zaten

hızlı koçması düşünmesi vs yapmaları gibi bi olasılık yok ha 28 hafta sonra filminde zombiler depar atıyor ama onlar insan etini yemiyolar onlara bulaşan sadece virüs zombi demek yalnış olur

ben 2008 yapımı day of the deat tıda izlemiştim güzel bi filmdi zaten romeronun'da hayranıyım

Diary of the deat'h Da izledim benimde pek hoşuma gitmedi 2 inci filmidde nerdeyse hazırmıs onun 2009 da gösterimde bakalım o nasıl olcak ama en çok bekledigim şu yeni filmi birde friday 13 cuma şubat 2009 ' da efsane filmin yenisi vizyonda böyle eski filmleri tekrar izleyici karşılasına getirmeleri çok güzel oluyor

Bakalım romeo daha neler yapcak ölene kadar zombilerle dwmm yeni projelerle
  • İzlediğim en kral zombi filmi Dawn Of The Dead. Gerisi tırt.
  • zombileri kosturmam falan demis ama dawn of the dead te Bolt gibiydi mubarekler
  • Hızlı koşan hatta depar atan zombiler görmek istiyenlere 28 week later ve 28 day later filmlerini tavsiye ederim
  • dün REC die bir film izledim amerikalılar aynısını yapmış hatta karantina diye çevirerek adını, size tavsiye ederim
    hayatımda izleyipte bu kadar adrenalin salgıladığımı hatırlamiorum :))) süperdi film hele son 20 dakkasını aman diorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.