Şimdi Ara

ROMANYA GUNLUGUM/ ROMANYA-VIZE ISLEMLERI VS. SORU-CEVAP KONUSU (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
42
Favori
6.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: inonu88

quote:

Orijinalden alıntı: Huseyinn31

Anlat okuyak kardes. Ayrica yabanci dili nasil hallettin ? Ne mezunusun orada ne is yapiyorsun ? Parasi, yasam kosullari filan nasil ?

Yabanci dil ingilizce bolumler var tabiki onu sectim, Rumence okumak icin hazirlik fln lazim gerek yok. Hala bugun bile Rumencem baslangic seviyesinde ztn. Istanbul Fatih universitesinden Amerikan Kultur ve Edebiyati mezunuyum, ingilizceyle bi sorunum yok ztn olanlar icin inglizce hazirlik ta mevcut. Ben Master yapiyorum romanyada ama lisansa gelende daha cok var ozellikle turklerden. Ulke daha ucuz turkyie ye gore, bolume gore yillik2-3 bin euro ya okuyabilrisiniz tip bile secebilirsiniz.

Dostum takip ediyordum seni.

Fatih ünv den memnun muydun? Taa Tekirdağ'a yakın oraya git gel vb. ?

Ve rumence öğrenmen ilgimi çekti.Sırf Romanya kolay, ucuz ve 2 arkadaşın var diye mi seçtin?

İtalya da çok güzel.Dilide güzel.Türklere benzerler zaten. Okulları da devlet okulları var çok az harç ücreti vardı

Umarım memnun kalırsın Romanya dan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhammet

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Huseyinn31

Anlat okuyak kardes. Ayrica yabanci dili nasil hallettin ? Ne mezunusun orada ne is yapiyorsun ? Parasi, yasam kosullari filan nasil ?

Yabanci dil ingilizce bolumler var tabiki onu sectim, Rumence okumak icin hazirlik fln lazim gerek yok. Hala bugun bile Rumencem baslangic seviyesinde ztn. Istanbul Fatih universitesinden Amerikan Kultur ve Edebiyati mezunuyum, ingilizceyle bi sorunum yok ztn olanlar icin inglizce hazirlik ta mevcut. Ben Master yapiyorum romanyada ama lisansa gelende daha cok var ozellikle turklerden. Ulke daha ucuz turkyie ye gore, bolume gore yillik2-3 bin euro ya okuyabilrisiniz tip bile secebilirsiniz.

Dostum takip ediyordum seni.

Fatih ünv den memnun muydun? Taa Tekirdağ'a yakın oraya git gel vb. ?

Ve rumence öğrenmen ilgimi çekti.Sırf Romanya kolay, ucuz ve 2 arkadaşın var diye mi seçtin?

İtalya da çok güzel.Dilide güzel.Türklere benzerler zaten. Okulları da devlet okulları var çok az harç ücreti vardı

Umarım memnun kalırsın Romanya dan

Fatih unv uzak dogrudur ama ben ilk sene yurtta kaldim, sonraki seneler beylikduzunde ev tuttum.

Romanyada 2 degil en az 30 arkadasim vardi gitmeden once bile, yazdikca anlarsin ayrica onceki Amerika maceralarim kisminda da geciyo. Italya romanya ya oranla pahali kalir, benim butcem yetmezdi sahsen.

sagolasin.
  • forumda bi hata var, degistir butonuna tiklayinca anlik hata olustu diyo, kendine gelirse yazicam.
  • ilk bölümler önemli , yerimi aldım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takipteyiz
  • gunceldir arkadaslar yeni part eklendi.
  • quote:

gunceldir arkadaslar yeni part eklendi.

Hocam romanya da nasil universite okuyabiliriz burdaki puana gore mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robb_Stark

quote:

gunceldir arkadaslar yeni part eklendi.

Hocam romanya da nasil universite okuyabiliriz burdaki puana gore mi?

yok ya bastirip parayi istedigin bolumu okursun.
  • romanya 1 haftalik ziyaret bolumu bitti arkadaslar gunceldir buyrununuz.
  • quote:

romanya 1 haftalik ziyaret bolumu bitti arkadaslar gunceldir buyrununuz.

Hacı müthiş anlatıyorsun gerçekten, amerika hikayeni de okuyorum nerede kaldığımı hatırlamıyorum ona devam edicem şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet//

quote:

Hacı müthiş anlatıyorsun gerçekten, amerika hikayeni de okuyorum nerede kaldığımı hatırlamıyorum ona devam edicem şimdi

cok sagolasin kardesim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ahmet//

quote:

cok sagolasin kardesim

Amerikan hikayeni de bitirdim. Tanımıyorum ama kanım ısındı sana, herkesle muhabbet kurmandan ötürü herhalde
  • fadime
  • Güzel başladı tekrar elinize sağlık :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncellemeleri bekliyoruz
  • gunceldir arkadaslar.
  • Halen daha en ufak bir ss yok. Hayal kırıklığına uğradım :( Bi Andrea'yı Gabi'yi Sabina'yı göster yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darksilence09

Halen daha en ufak bir ss yok. Hayal kırıklığına uğradım :( Bi Andrea'yı Gabi'yi Sabina'yı göster yahu

Hocam resim eklemiycem malesef kusra bakmayin.
  • Dostum senin maceraları ne zamn okusam benim çavuş dikiliyor yav
  • ben de romanya yolcusuyum, takip

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.