Şimdi Ara

Roku Express Alınır Mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
2
Favori
1.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lg Smart Tv var fakat içinde Netflix yok 2014 model olduğu için. Bu yüzden de Roku Express almayı düşündüm. Bazıları televizyonunla uyumlu güncel anakart ile değiştir kendi anakartını o zaman netflix falan olur dedi ama hiç anlamadım. Aklımda şu an Roku Express almak var. Tavsiye eder misiniz? Kullananlar memnun mu?

Güncelleme: Ürünü aldım, memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi warofthe1 -- 17 Haziran 2019; 17:47:52 >

• Roku Express Netflix için çok iyi bir altermatif.

Hiç düşünmeden Amazon.com'dan al , 5-6 günde evine geliyor zaten...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben aldim 6 aydir kullaniyorum on numara bir cihaz. Netflix ip tv youtube her sey cok iyi calisiyor. Tek olumsuz yani kodi yüklenmiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaWYeR53

Ben aldim 6 aydir kullaniyorum on numara bir cihaz. Netflix ip tv youtube her sey cok iyi calisiyor. Tek olumsuz yani kodi yüklenmiyor.
    İptv nasil kuruluyor ben yeni getirttim deneyeyim

• eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    İp tv kurulmuyor telefon yansıtma ile yansıtılıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, ben de babam için bakıyordum bayağı inceledim. Amazon Fire Stick daha iyi bir alternatif. Roku da web browser desteği yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papirus

Roku Express Netflix için çok iyi bir altermatif.

Hiç düşünmeden Amazon.com'dan al , 5-6 günde evine geliyor zaten...
    amozon.com mu yoksa com.tr mi

birde amazon fire stick mi yoksa roku mu
  • Inrl kullanıcısına yanıt
    Tabii ki Amazon.com

Roku'nun Express modelinin eve tesliminde bile 100 TL fark var arada.

IPTV ile işin yoksa ve amaç sadece Netflix ( Youtube , Spotify ) ise Roku fazlasıyla yeter...
  • Papirus P kullanıcısına yanıt
    işin açığı Beelink GT Mini-A aldım ve hiç memnun kalmadım ip tv ile işim olacağını hiç düşünmüyorum ama arada kurmak istediğim apk lar olur ve en ama en önemlisi bilgisayara indirdiğim filmleri tv de izlemek son olarak sadece netflix şuanda Beelink i iade edip Xiaomi / roku / amazon fire stick arasında kalmış durumdayım. cevap için teşekkürler bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

İptv nasil kuruluyor ben yeni getirttim deneyeyim

Alıntıları Göster
    Abi selamlar. Amazon fire stick ile mukayese edebilir misin? Bir de direk amazon.com'dan mı aldın? Teşekkürler,

• Roku'nun Amazon Stick'teki gibi harici IPTV dosyasınızı çalıştıran bir uygulaması yok.Olanlar da IPTV standardı üzerinden paket yayın yapan kanallara ait uygulamalar.
    Dolayısıyla kendi IPTV dosyasını kullanmak isteyenler pas geçmeli Roku'yu.Ayrıca dilediğim apk dosyasını yüklerim diyenler de almayı düşünmemeli.Çünkü Roku'da böyle bir şansınız yok.En basitinden PuhuTV uygulamasını Roku'ya yükleyemezsiniz mesela.
    Ama sadece Netflix , Youtube ve Spotify amaçlı kullanmayı düşünenler ise hiç tereddüt etmeden almalı bence.
    Amazon.com kısa sürede eve kadar teslim ediyor sonuçta...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papirus -- 2 Haziran 2019; 16:55:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanalgezgin

Abi selamlar. Amazon fire stick ile mukayese edebilir misin? Bir de direk amazon.com'dan mı aldın? Teşekkürler,

Alıntıları Göster
    Sacma sapan bos bi makine roku

Firestick can can

• quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

Sacma sapan bos bi makine roku

Firestick can can

Alıntıları Göster
    Hocam Netflix, youtube için alanlar için saçma bir makine değil bence. Alış amacı önemli, yoksa iki cihaz da kaliteli diye düşünüyorum. Sonuç olarak 20 dolar fark var aralarında ve bildiğim kadarıyla da Türkiye'ye de göndermiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: warofthe1

Hocam Netflix, youtube için alanlar için saçma bir makine değil bence. Alış amacı önemli, yoksa iki cihaz da kaliteli diye düşünüyorum. Sonuç olarak 20 dolar fark var aralarında ve bildiğim kadarıyla da Türkiye'ye de göndermiyor.

Alıntıları Göster
    Ben google home ile evdeki bir cok cihazi sesli kontrol ediyorum. Bunu da bu sebeple aldim

Belki o alanda eksigimi cozer

Deneme firsati bulamadim o ozelligi cihaz o kadar basit geldiki eve goturme ye gerek bile duymadim

Ama dediginiz gibi bu ozellikler icin iyi cihaz is gorur

• Bende fire stick 4k ve xiaomi mi box S 4K var.İkisinden de çok memnunum.Fire stick'in görüntü kalitesi biraz daha iyi.İkisinde de iptv,kodi,netflix...her şey yüklenebiliyor.
  • Roku stick hd amazon dan baktım vergi ve teslimat dahil 230 tl gibi bir rakama maloluyor. Netflix icon almayı düşündüm. Teslimatta sıkıntı çıktı mı? Hangi kargo firması teslimatı yapıyor( bu hangi adresimi vereceğimi belirleyecek) Roku da genel ağa bağlı hdd deki film dizi dosyalarımı oynatma şansım var mı? Yani açıkçası amazon fire stick i amazon teslim etmediği için roku üzerine karar verdim ama sorulara cevap alabilirsem netlesecegim.

• Ürünüm bugün geldi. Şimdilik bir sıkıntı yok kalite falan çok iyi.
  • Bizim forumda bazı bölümler bilgi paylaşımına pek istekli değil nedense. Ben sorularıma cevap alamadım ama sipariş verdim. Amazon fire yasal yol ile gönderilmediği için sadece netflix amaç ise roku iyi bir çözüm. Fiyat uygun. 5 gün civarında teslim ediliyor siz 7 deyin. Bugün eve teslim etti firma. Kurulum basit önce wi-fi kuruyorsunuz sonra roku için bir hesabı cep telefonunuzla yaratıp cihazın kayıt işini hallediyorsunuz cidden basit. Birde sanal kredi kartı gösterin işlem sonuçlansın. Siz ücretli içerik alıp onaylamadıkça bu kart kullanılmaz içiniz rahat olsun. Vpn ile bağlamazsanız sadece netflix aktif oluyor. Netflixte 1080p gayet cam gibi. Ses dolby. Harici ses sistemi varsa tv den optik ile okuyun komşuların canına. Bende optic sts sistem var gayet keyifli. Amazon.com üzerinden alabilirsiniz 29.99 dolar ama size maliyeti eve teslim 270tl oluyor. Kimseye keklenmeyin fiyatı bu 1080p olanın. Kredi kartınızda dolar ödeme seçeneği aktifse muhtemelen 240 tl ye gelir ki bu gün 5.85 lira dolar.

• quote:

Orijinalden alıntı: hodoras

Bizim forumda bazı bölümler bilgi paylaşımına pek istekli değil nedense. Ben sorularıma cevap alamadım ama sipariş verdim. Amazon fire yasal yol ile gönderilmediği için sadece netflix amaç ise roku iyi bir çözüm. Fiyat uygun. 5 gün civarında teslim ediliyor siz 7 deyin. Bugün eve teslim etti firma. Kurulum basit önce wi-fi kuruyorsunuz sonra roku için bir hesabı cep telefonunuzla yaratıp cihazın kayıt işini hallediyorsunuz cidden basit. Birde sanal kredi kartı gösterin işlem sonuçlansın. Siz ücretli içerik alıp onaylamadıkça bu kart kullanılmaz içiniz rahat olsun. Vpn ile bağlamazsanız sadece netflix aktif oluyor. Netflixte 1080p gayet cam gibi. Ses dolby. Harici ses sistemi varsa tv den optik ile okuyun komşuların canına. Bende optic sts sistem var gayet keyifli. Amazon.com üzerinden alabilirsiniz 29.99 dolar ama size maliyeti eve teslim 270tl oluyor. Kimseye keklenmeyin fiyatı bu 1080p olanın. Kredi kartınızda dolar ödeme seçeneği aktifse muhtemelen 240 tl ye gelir ki bu gün 5.85 lira dolar.
    hocam eklemeyi unutmuşum ürünü aldım geçen hafta da elime ulaştı şuan çok memnunum :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.