Şimdi Ara

Rogue vs Rogue (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
2.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Php

ya biz çok gerçekçi dalga geçiyoruz ya siz çok safsınız.. bi başlık zaten rogue a ezik diyenlerle dalga geçme amacıyla açıldı

• rog ezik diyenler mutlaka rog tarafından kesilmişlerdir :) ben de 2 hafta sonra kuzenimin accountuyla başlayacam ama ne char açsam hala karar veremedim ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: Miex

rog ezik diyenler mutlaka rog tarafından kesilmişlerdir :) ben de 2 hafta sonra kuzenimin accountuyla başlayacam ama ne char açsam hala karar veremedim ya

Sadece kesilmiş olması tek sebep değil rogueden nefret etmek için. Çünkü her clas birbirini kesiyo ama ezik olan rogue. Çinki... MAge efendi yatmış soteye bgde sallıyo pyroları frostboltları hunter dayım en arkaya geçmiş paşa paşa gönderiyo gördüğü her adama okları warlock emmi shadowboltu curseleri sıralıyo bide bakmış ölmüş. Ne oldu rogue kesti beni. Bunlar amma ezik yav(rogueler) erkek gibi çıksana (rogue salakya) karşıma sana bi çakıyım 3000 frostu shadowu delikanlılıkmı senin şu yaptığın niye kesiyon la beni haberim olmadan. La biz tedaşmıyız kesmeden önce ihbarnamemi gönderecez bide. Başka bir sebepte şu olabilir. Acilen tuvalete gidecektir arkadaş güvenli diye şehirde bıraktığı char geldiğinde yere uzanmış yatıyosa arkadaş üzülmüştür. Bu üzüntü sebebiyle ne dediğini bilmiyo normal karşılamak lazım.

• ben rogue la afk stealth rogueları bulup kesiyordum :D çok zevkli oluyor :D

ya harbiden rogueların bi ezikliği daha var.. raidde heal almıyorlar.. gerek bg raidi gerek dungeon raidi.. boss keserken git bandaj at diyen oldu ya :D boss bi vurmada 2-3 k çakıyor zaten :D işin ilginci bossa kick atmamız gerekiyor.. uzaklaşınca niye atmadınız diyorlar.. şimdiye kadar hiçbi dungeonda dmg meterda ilk 3 ün altına inmedim roguela...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Php -- 6 Kasım 2006; 17:57:13 >
  • Hiç unutmam bi keresinde vaeldeyiz 39 kişi yattı sona guildin dmg meter birincisi rogue kaldı.Ventten herkes bağrıyo hadi hadi diye.Rog 5-6k canlı bossu solo aldı heal almadan
  • quote:

Orjinalden alıntı: cirnak

Rogue bilindiği gibi en ezik klastır!Bu oyunda. (Bunu çok bilen arkadaşlar söylüyor ben değil). Diğer klasları kesemediğine göre(kimse kabul edemiyor nedense) Rogue rogue karşılaştırması yapıldımı göremedim ama acaba hangisi alır. Bence human rogue. Öylemi değilmi. Başka klaslarla boy ölçüşemediğimize göre birbirimizi keselim. Ne güzel olur değilmi sırf roguelerin girdiği bi bg.

ne diyorsun sen ya kendi kendine gocunmussun...
    rougea ezik diyen oyunu bilmiyordur ama ezici ve genel ustunlukleri kabul etmek gerekir
    genelde hunterlar ve warriorlar rougedan rougeda casterdan ustundur...ama asıl iş oyuncuda biter...
    hunter ve rougelar birbirine benzer(bence ) 2 sınıfta cabuk olmak zorundadır işi bitirip yok olmalı ya da uzaklaşmalı(tehlikeden) yoksa durum trajedik sonuc dogurabilir..caster olaraksa mage boyledir rakibe hamle bırakmamalıdır..herkes birbiri hakkında yorum yapıyor,herseyi boyle takarsan bunun sonu gelmez

• quote:

Orjinalden alıntı: Flatronx

Hiç unutmam bi keresinde vaeldeyiz 39 kişi yattı sona guildin dmg meter birincisi rogue kaldı.Ventten herkes bağrıyo hadi hadi diye.Rog 5-6k canlı bossu solo aldı heal almadan

vaelin 5-6 k canını nasıl aldı tek ya o dehşet bir bosstur karşısında warr bile heal almadan duramaz :P muhtemelen 5-6k yazsada o çook daha azdır :)
    bende de bir video vardı herkes yatmış vael %1 de roguenin biri odanın öbür ucuna kaçmış vaelde ağır adımlarla buna yürüyor bütün millet ventden küfür ediyor bu rogue bi throw sallıyor vael yerde vent patlıyor

• quote:

Orjinalden alıntı: Indigo

quote:

Orjinalden alıntı: Flatronx

Hiç unutmam bi keresinde vaeldeyiz 39 kişi yattı sona guildin dmg meter birincisi rogue kaldı.Ventten herkes bağrıyo hadi hadi diye.Rog 5-6k canlı bossu solo aldı heal almadan

vaelin 5-6 k canını nasıl aldı tek ya o dehşet bir bosstur karşısında warr bile heal almadan duramaz :P muhtemelen 5-6k yazsada o çook daha azdır :)
    bende de bir video vardı herkes yatmış vael %1 de roguenin biri odanın öbür ucuna kaçmış vaelde ağır adımlarla buna yürüyor bütün millet ventden küfür ediyor bu rogue bi throw sallıyor vael yerde vent patlıyor

muhaha süpermiş, bende de bi boss'ta son 5 kişi 5i de paladin, boss'un canı 7-8k civarı ama kesemiodu salaklar boss ta zor olsa gam yemiycem ... lucifron'dan bahsediyorum

• quote:

abi rogue vs rogue da bence kesinlikle rogue alır ya.. geçen gün roguela rogue birbirine girmişti rogue rogue a bi evis çaktı 2k dmg... rogue da öldü haliyle...rogue her zaman rogue u alıyor işte... bence blizzard bu ezikliğe bi çözüm bulmalı.. rogue rogue alamamalı... yazık değil mi rogue a??

şimdi rogue her zaman rogue u alır. bunu tartışmayalım önemlii olan rogue rogue u alır mı?
  • Evet herkes birbiri hakkında yorum yapıyor ama yorumlar nedense paladin ve rogue hakkında yapılırken pek objektif olmuyor. Ben taktığım için değil bu yorumlarla dalga geçmek için açtım zaten bu topici. Bak bir yorum yapayım şimdi.

Ben mageyim warlockum VS. rogueyi görürsem affetmem kesin keserim hiç şansı yok. Ne kadar objektif bir yorum değilm. Aferim rogueyi görürsen kes tabi..
    Aslında yorum şöyle olmalıydı objektif olması için...
    Ben mageyim warlockum Vs. Eğer rogueyi gördüğümde hala yaşıyorsam büyük ihtimalle keserim. :P

neyse asıl konumuza dönelim bence human rogue bütün rogueleri keser. Undeadi kesemez onun kemiklerini kırar. P

osman sen hala hunterin ve warriorun rogueden üstün olduğunu söylüyorsun ama ben hunteri dibine girdikten sonra zaten kesiyorum en fazla trapa düşeri bi kere ilk dmgda vanis spirit geç hunterin arkasına zaten tek vuruşluk canı kalmıştır pot içmemişse. Warrior kesemiyordum onunda taktiği varmış geçen gün denedim oda işe yarıyor. ambush tan sonra spirit yapınca gayet güzel kesiliyo gene pot içmezdse tabi. Yani bu oyunda çok şey taktik meselesi uzaktan gördüğü rogueyi kesemeyen hunter zaten anguttur. Mele attackla warrior kesilmez. Warlocku stundan çıkartmadan kesmen lazım . Castera karşı hız azaltan possion ve cast zamanını uzatan possion kullanman gerekir. Hunterin karşısına geçip pyro atmaya çalışan mage var bu oyunda. Bu adamlar gelip burda oyunu sanki kendileri kodlamış gibi ahkam kesiyorlar işte.

ama hepsinden öte human rogue gerçekten undeadin kemiklerini kırar. P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cirnak -- 7 Kasım 2006; 9:19:58 >

• Pfff harbiden bay geldi yani yok onu bilmem kaç derecelik açı ile görürse kesme şansı % bilmem kaç olur, yok şunu atarım 5 saniyede 5k damage veririm vs vs
    Kim karakterini doğru düzgün oynarsa yaptıgı pvp den keyif alır..
    Edit: Yazım Hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esasiyun -- 7 Kasım 2006; 10:46:25 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: tosunpasa

Fun serverda oynuyorsan en saglam class roguedir. 80000 damage veren weaponlari ele alinca marifet en cabuk vurmada ve weapon damage'i artıran spellerde, tabi bunlarda rogue'de var.

kim ne yapsin mage'in 1000 damage veren büyüsünü

Normal serverda shamanı tek gecerim

Bence WoW pLayerları shamanı daha az tercih etmeli...! Dünyanın en iyi rpg'si dediğimiz WoW cidden shamanlar çok iyi yaratılmıştır (diğer classlara qöre)

• yaw wow gercekten bi yonden cok harika : classların dengesi... ornek verecek olursa bi ko da ryl de yada sro da bi class hep imba oluyodur ama wowda bu olay yok ne kadar shadow priest imba desemde kesilebilirler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: darkprens

yaw wow gercekten bi yonden cok harika : classların dengesi... ornek verecek olursa bi ko da ryl de yada sro da bi class hep imba oluyodur ama wowda bu olay yok ne kadar shadow priest imba desemde kesilebilirler...

İşini bilen paladin ve holy priest shadow priestle dalga geçiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Indigo

Pfff harbiden bay geldi yani yok onu bilmem kaç derecelik açı ile görürse kesme şansı % bilmem kaç olur, yok şunu atarım 5 saniyede 5k damage veririm vs vs
    Kim karakterini doğru düzgün oynarsa yaptıgı pvp den keyif alır..
    Edit: Yazım Hatası

yav taktik derken adama vurcan ivmeyi artırırsan ona göre dmg daha fazla olur turunden taktikten bahsetmiyorum. Basit şeyler yoksa kimse eline kalem kağıt alıpta taktik yapmıyo zaten. Mesela mage rogueyi çıkarmak için arc exp yapar hunter flare atar bundan bahsediyorum.

ama şunlarıda bilmek lazım. hunter rüzgarı arkasına alırsa daha fazla dmg veriyor ve menzilini artırıyor bunu hesaplamayan hunter hunter değildir zaten . Tabi 45 derece ile fırlatması lazım. MAge sıcak havada fire soğuk yerlerde frost atarsa daha çok dmg verir. Hemde saniyenin 10 da biri oranında hızı artar. Druid düz yolda daha hızlı koşar. En iyi sütü tauren verir. Hani bunları bilmiyosan ne diye oyun oynuyosun git ders çalış.

• warriolar da swordu dik tutmalı, daha iyi damage veriyor gözümle gördüm.

undead rogue human rogue yu alır. human rogue bi vurur daggerları kemiklerin arasında şıkışır kalır. sonra undead rogue öldürür, çok pis yapar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: diablo2

warriolar da swordu dik tutmalı, daha iyi damage veriyor gözümle gördüm.

undead rogue human rogue yu alır. human rogue bi vurur daggerları kemiklerin arasında şıkışır kalır. sonra undead rogue öldürür, çok pis yapar.

eee kemiklerin arasındaykene dagger şöylle 180 derece kanırttımıydı daggeri o zaman napacak undead. hem zaten undead zaten ölü yav kafadan kaybetmiş.
  • quote:

ion nbr kardeş :D tinerci ben :D hala oynuyon mu yaws o adi serverda :D ruthless naxx a girdi mi?

selam naxx a giricez bu hafta ilk boss down şimdiden öle diim
  • quote:

yav taktik derken adama vurcan ivmeyi artırırsan ona göre dmg daha fazla olur turunden taktikten bahsetmiyorum. Basit şeyler yoksa kimse eline kalem kağıt alıpta taktik yapmıyo zaten. Mesela mage rogueyi çıkarmak için arc exp yapar hunter flare atar bundan bahsediyorum.

ama şunlarıda bilmek lazım. hunter rüzgarı arkasına alırsa daha fazla dmg veriyor ve menzilini artırıyor bunu hesaplamayan hunter hunter değildir zaten . Tabi 45 derece ile fırlatması lazım. MAge sıcak havada fire soğuk yerlerde frost atarsa daha çok dmg verir. Hemde saniyenin 10 da biri oranında hızı artar. Druid düz yolda daha hızlı koşar. En iyi sütü tauren verir. Hani bunları bilmiyosan ne diye oyun oynuyosun git ders çalış.

heh heh tauren sütü kaymaklımıymış, hangi marketten alacağız..
    Walla hangi race hangisini alır bilemem ama ben karakterin tipine göre seciyorum, ya cok güzel olacak, yada cok cirkin, yani Alliancesa süper bir human hatun, hordesa ya orc erkek veya undead hatun. (çenesi olmayacak)

• ally ise Ne dişi ya da sarışın bir human dişi :DD
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.