Şimdi Ara

Rogue One: A Star Wars Story (14 ARALIK 2016) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
562
Cevap
17
Favori
18.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Leave the force alone
  • Rogue One: A Star Wars Story (14 ARALIK 2016)
  • Vaay Donnie Yen'de var kadroda.
  • Oyuncular
    Rogue One: A Star Wars Story (14 ARALIK 2016)
  • sonunu bildiğimiz filmlerden

hikaye the force unleashed'daki değil mi ? ne oyundu o da be
  • Filmin resmi adı Rogue One: A Star Wars Story sanırım. Başlık değişirse iyi olur. Anakin Skywalker geri dönebilirmiş bu filmde. Hatta yine Hayden Christensen oynayacakmış karakteri. Hiç sevmiyorum bu adamı, dandik bir oyuncu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Filmin resmi adı Rogue One: A Star Wars Story sanırım. Başlık değişirse iyi olur. Anakin Skywalker geri dönebilirmiş bu filmde. Hatta yine Hayden Christensen oynayacakmış karakteri. Hiç sevmiyorum bu adamı, dandik bir oyuncu.

Bence gayet iyi yansıtmıştı anakin'in darth vader'a dönüşümündeki o öfkeyi vs.

Force awakens'i izledik şimdi bu filmi bekleme vakti dostlar.
  • Ben Mendelsohn ve Mads Mikkelsen

Umarım güzel film olur Luketan sonrası yerine 3-4 arasını tercih ederim sağlam hikayeyle Anakinde olursa tadından yenmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız 3 ten sonra anakin yok obinin dediği gibi:Darth vader adlı bir sith ustası tarafından kandırıldı ve yokedildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman

Ya şöyle çatur çutur ışın kılıcı savaşları yapıldığı bir Star Wars filmi görebilir miyiz ileride?

Filmin ana başlığına bunu yazdım. Cidden benim için bu evren çatır çutur Lightsaber savaşıdır. Yok stormtroopermış yok rebel fighterlarmış açmıyo abi bunlar beni. Hele o her filmde aynı olan Rebelların plan yapıp uçaklarla Empire birliklerine daldıkları sahneler yok mu. Patlıyorum sıkıntıdan resmen.

Ya hele şu Anakin'in Mace Windu'yu beklerken ki çöküş sahnesi yok mu off. O insanın yaşadığı ikilemi aydınlık taraftan karanlığa geçişini böyle bir betimleme olamaz ya. O sahnenin sonucunu bile bile sanki değişecekmiş gibi insana gitme be Anakin dedirtmişti resmen film. Bu tarz Sith ve Jedi üzerine odaklanmaları lazım önümüzdeki filmlerde.

• Bu filmde ışın kılıcı savaşları beklemeyin bence, daha çok dördüncü filmin altyapısını hazırlayacak gibi. Zaten darth vader dışında o zamanlar evrende yaşayan bir lightsaber ustası yok. Luke daha bebe ve yoda da inzivada daha çok gizli görev tarzı birşeyolacağını düşünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Brolaf Film zaten 3-4 arası değil mi
    Bildiğim kadarıyla 4.filmden hemen önce gerçekleşiyor ve 4.filmdeki R2-D2'daki Death Star planı bu filmde işlenecek.

Bu arada filmde Ahsoka bekliyorum ne diyorsunuz?
  • Ya üstte yazmışlar Anakin görülebilir vs diye bende ondan heyecan yaptım yoksa 3-4 arası görünmemesi lazım tabi

• Darth Vader filmde gözükebilir ama fazla rolü olmayacaktır. Belki Ahsoka vs Vader görebiliriz.
  • Arada çıkan Star Wars oyunları vardı. Jedi, Sith vs barındırmayan diğer karakterlerin bakış açısından olayları yaşamamızı sağlayan. Bazıları iyi bazıları sıradan, bu film için de aynı şeyi söylemek yanlış olmaz bence. Bunca yıl bekledikten sonra izlemem diyen çıkmaz zaten. Uyduruk sex düşkünü Fransız filmlerindense bunu tercih ederim ben...
  • Ana karakterlerden ziyade olayların ayrıntılarını ve arada kalan kısımları anlatan bir film olursa güzel olur. Seriye bağlı bir film değilmiş diye biliyorum zaten.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 20 Ocak 2016; 23:44:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Filmin vizyon tarihi Mayıs 2017'den Aralık 2017'ye ertelenmiş.

Bu film değil diğer film
  • Rogue One: A Star Wars Story (14 ARALIK 2016)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.