Şimdi Ara

rogadis G18 hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
8.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rogadis G18 Android Oyun Konsolu hakkında internette bir incleme videosu bulamadım..bu oyun konsolu kullanan arkadaşlar varsa deneyimlerini paylaşabilir mi ?
    konsolun internet adresihttp://www.rogadis.com.tr/elektronik/ydp-g-18-android-eglence-oyun-konsolu.html
    resimleri

rogadis G18  hakkında rogadis G18  hakkında

• up up bende merak ediyorum
  • Bende görmüştüm ama bu markayı daha önce duymadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tablet al daha iyi

• Kullanan yok mu?

• 512 ram düşük geldi bana bi de güncelleme desteği var mı oda önemli.
  • Fiyatı ucuzsa alınabilir.Android oyunların bazıları eğlenceli oluyor.
  • ben 200liraya aldım beyler kargoda, niyetim atari oyunlarını oynaktı doya doya ama galiba ps1 oyunları da oynanıyor ozaman süper olur android oyunlarda çalışıyor. 5 mp ve öndede kamerası ve wifi olması çok iyi. ekran 16milyon px
    200lira şuan çok uygun bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: aygun98

tablet al daha iyi

söylencek başka söz varmı insanlarda akıl kalmamış usta ya 200 liraya daha iyi özellikteaynı oyunları çalıştırabilecek bir sürü tablet var en fazla 100 lira olmalı bence
  • şu an 150 ye düştü alsammı almasammı kararsızım :(
  • Bende var kesinlikle tavsiye etmiyorum . Verdiğiniz Paraya Yazık Gidin Tablet Alın Daha iyi.
  • hmm, sıkılınca kuzenime veririm bakalım hele bir elime ulaşsın
  • arkadaşlar bu alette recovery menüsüne nasıl giricem hangi tuş kombinasyonunu denediysem olmadı bilgisi olan varsa acil yardım etsin rica ediyorum
  • bu cihaz da nes, mame, snes, gba, n64 gibi emulatör gerektiren oyunları dahili mi geliyor, yoksa biz mi yüklüyoruz?
    dahili geliyorsa çok iyi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aksu01

bu cihaz da nes, mame, snes, gba, n64 gibi emulatör gerektiren oyunları dahili mi geliyor, yoksa biz mi yüklüyoruz?

dahili de geliyor ama nette daha fazlası var, özelikle snes ve smd oyunları az sayıda yüklü ama idare eder
  • quote:

Orijinalden alıntı: bnttn

quote:

Orijinalden alıntı: aksu01

bu cihaz da nes, mame, snes, gba, n64 gibi emulatör gerektiren oyunları dahili mi geliyor, yoksa biz mi yüklüyoruz?

dahili de geliyor ama nette daha fazlası var, özelikle snes ve smd oyunları az sayıda yüklü ama idare eder

benim için önemli olan nes ve mame oyunlarını açmasıydı. emulatör yükleme işi olmasın da. oyunları ben bulurum. teşekkürler.
    sormayı unutmuşum. commodore oyunlarını da açıyor mu ?
  • ARKADAŞLAR size soruyorum sadece android oyunlarımı oynanıyor yoksa başka oyunlar yükleiyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanxd

ARKADAŞLAR size soruyorum sadece android oyunlarımı oynanıyor yoksa başka oyunlar yükleiyor mu

Emulator kurarsan başka cihazların oyunlarida oynanır ama bu cihaz eski almani tavsiye etmem 512 MB RAM ve android 2.3 yetersiz artik

• quote:

Orijinalden alıntı: Grkwnxs

quote:

Orijinalden alıntı: okanxd

ARKADAŞLAR size soruyorum sadece android oyunlarımı oynanıyor yoksa başka oyunlar yükleiyor mu

Emulator kurarsan başka cihazların oyunlarida oynanır ama bu cihaz eski almani tavsiye etmem 512 MB RAM ve android 2.3 yetersiz artik

ram 512 ama android 4.0.3 var benimkinde, 150 tl ye almıştım gecen sene hala işimi görüyor :)
  • emülötörle alakalı bilgi verir misin bide kurmassam hangi android oyunları güzel bide fifa pes filan androidde var mı illa emilötör kurmam lazım mı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.