Şimdi Ara

ROG Tuşu Çalışmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
5.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, bilgisayarın ROG tuşba basınca gaming center açılmıyor. Yüklemem gerekiyormuş sanırım ama nereden ve nasık olduğunu bulamadım. Bilen birisi yardımcı olursa sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/nb/Apps_for_Win10/Gaming_Center/ROG_Gaming_Center_Win10_64_VER203.zip?_ga=2.90530525.694139228.1511953117-768253395.1509646171 bilgisayarının modelini tam bilmiyorum ancak gl553ve de bu kurulması gerekli büyük ihtimalle sizede olacaktır.
  • dogukan_d kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın bilgisayar modelini bilmiyorum ama Rog tuşu olan bilgisayarlarda gaming center uygulamasının hali hazırda kurulu gelmesi gerekir. Ben 2 ay önce zar zor bulup sıfır G753 aldım onda uygulama kurulu olarak geldi. GL553 bilmiyorum ama onda da böyle olması gerekir sonuçta GL753'ün 15.6 inç olan modeli sadece.

Ha arkadaş bilgisayarı freedos olarak almışsa o zaman doğal olarak bu uygulama olmadan gelir ama Windows kurulu geldiyse o uygulamanın mutlaka kurulu gelmesi gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 29 Kasım 2017; 14:52:40 >
  • Driver uygulamayı kurman gerekir.
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Benim bilgisiyarım freedosdu.
    Sizinki freedos olduğu için o uygulamayı mecbur sonradan kurmanız gerekiyor ama arkadaşın pc ne durumda bilmiyoruz. Yazsa aslında daha iyi olurdu. O arkadaşın bilgisayarı windows ile geldiyse o uygulama bilgisayarında olmasına rağmen bir sebeple uygulama devreye girmiyor olabilir. Ben bir teknosa mağazasında GL553 görmüştüm ve onda da uygulama tuşa basınca devreye girmemiş ama uygulamayı aratıp pc de bulup çalıştırmıştım.

Ya tuş bozuk yada uygulama devreye başka sebeple girmiyordu. Arkadaşın sorunu benzer olabilir.
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Uygulama içinde ROG tuşunu aktik/inaktif edebiliyorsunuz belkide arkadaşınki inaktif olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    O dikkatimden kaçmış. Ben fan hızı ayarlamak ve klavye tuş rengi ayarı dışında diğer kısımlara bakmadım.
  • Yeni girip bakabiliyorum foruma. Verdiğiniz linkten programı indirdim, tuş çalışmıyor ama hala. İnaktif olabilir dediğiniz gibi. Herkese teşekkür ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.