Şimdi Ara

ROG Swift PG258Q 240Hz Oyuncu Monitörü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
8.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: stump-s41

Baba parasıyla dolar 10 olsa da alınır.

yok be kardeş her sene yurtdışından dolduruyordum sepetleri bu sene aliexpressden tek tuk :D
    bizde insan evladıyız parayı harcarken kazanmak lazım
  • Gelsin bende alacağım bir tane, şöyle 16:9 yerine 16:10 (1920x1200) olsaydı tadından yenmezdi.
  • TaymekHoldem kullanıcısına yanıt
    Neyse hayırlısı olsun diyelim.
  • Bf4 havadayken vuracagına inanırımda cs goda şüpheliyim :p

O değilde aldın mı monitörü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Rusher-

Bf4 havadayken vuracagına inanırımda cs goda şüpheliyim :p

O değilde aldın mı monitörü?

:D beklemedeyim ön siparişi en hızlı kim gönderirse oradan alıcam
    bu arada ben profesyonel bi şekilde hiçbir oyunu oynamadım :D Oynamayıda planlamıyorum. biraz bf4 de oynadım ondada zamanım müsaitti herkes hile diyodu ztn
    https://www.youtube.com/user/th3amd/videos izle videolarımı :D
    Bf deki oyununu biliyorum :) cs goda oynadık eseada karsılıklı nasıl bi camperdın unutmadım :p eski monitörlerini satısa cıkarırsan haberim olsun :)

• Hacı senin hayallerini suya indirmek gibi olmasında bi anlatırmısın hangi oyunda 300 fps veya 240 fps alıyorsun ? 2 tane 1080 ti kullansan bile AAA 2015-2016 oyunlarında 240 fps alamazsın ! xD He yeni bi ekran kartı çıkartırlar 1080 ti nın 4 katı güçlü oyunlarada yeni yeni patchler gelir 300 fps destekli olurlar ozaman kullanırsın tam performanslı ! hayal aleminden çıkın bi çıkın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertcanoa

Hacı senin hayallerini suya indirmek gibi olmasında bi anlatırmısın hangi oyunda 300 fps veya 240 fps alıyorsun ? 2 tane 1080 ti kullansan bile AAA 2015-2016 oyunlarında 240 fps alamazsın ! xD He yeni bi ekran kartı çıkartırlar 1080 ti nın 4 katı güçlü oyunlarada yeni yeni patchler gelir 300 fps destekli olurlar ozaman kullanırsın tam performanslı ! hayal aleminden çıkın bi çıkın...

lşkasflkşsafglkşsalkgfşsa
    kardeş bravo sana yaa beni cehaletimle başbaşa bıraktın.. biz bu mesleğe başladığımızda millet fareyi tut dediğimizde mouse aramıyodu... anlarsın ya .)
    sana uzun uzun yazardım aşk mektubu gibi ama sadece anı yaşamanı istiyorumhttp://steamcommunity.com/id/TAYMEKHOLDEM gir profilime screenshotlara bak 1920x1440 ayarlar çok yüksek orta orta shader çok yüksek 8x 8x... öbürtürlü aynı fpsi 2560x1440 'dada görebilirsin cache gibi en fazla fps drop yaşanan bir csgo mapinde aldığım fpse bak sadece gir bak :D x16 x8 veryhigh 2560x1440 +300 fps 5960x 6700k 4.8 GHZ OÇ

• quote:

Orijinalden alıntı: -Rusher-

Bf deki oyununu biliyorum :) cs goda oynadık eseada karsılıklı nasıl bi camperdın unutmadım :p eski monitörlerini satısa cıkarırsan haberim olsun :)

Benim oynama stilim bu aslında taktik maktik yok ama camp yaparak rakibi tilt etmesini seviyorum.rakip ne kadar iyi olursa bende o kadar iyi vuruyorum takımda kesin 1 tane low vardır ondan kendimi zorlamamışımdır 40 vurup yenildiğim maçlarıda hatırlıyorum. Bu arada 144hz asus bi arkadaşıma ayırdım bile asus 165 ve eizo var eğer satarsam aklımdasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: İOT

Gelsin bende alacağım bir tane, şöyle 16:9 yerine 16:10 (1920x1200) olsaydı tadından yenmezdi.

csgo oynuyosan 4:3 öneririm fps için 4:3 en iyi seçenek bence 16:9 senelerdir oynadım özellikle battlefield tarzında daha iyi oluyodu 16:9 ama csgoda 4:3 en iyi seçenek
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaymekHoldem

quote:

Orijinalden alıntı: Mertcanoa

Hacı senin hayallerini suya indirmek gibi olmasında bi anlatırmısın hangi oyunda 300 fps veya 240 fps alıyorsun ? 2 tane 1080 ti kullansan bile AAA 2015-2016 oyunlarında 240 fps alamazsın ! xD He yeni bi ekran kartı çıkartırlar 1080 ti nın 4 katı güçlü oyunlarada yeni yeni patchler gelir 300 fps destekli olurlar ozaman kullanırsın tam performanslı ! hayal aleminden çıkın bi çıkın...

lşkasflkşsafglkşsalkgfşsa
    kardeş bravo sana yaa beni cehaletimle başbaşa bıraktın.. biz bu mesleğe başladığımızda millet fareyi tut dediğimizde mouse aramıyodu... anlarsın ya .)
    sana uzun uzun yazardım aşk mektubu gibi ama sadece anı yaşamanı istiyorumhttp://steamcommunity.com/id/TAYMEKHOLDEM gir profilime screenshotlara bak 1920x1440 ayarlar çok yüksek orta orta shader çok yüksek 8x 8x... öbürtürlü aynı fpsi 2560x1440 'dada görebilirsin cache gibi en fazla fps drop yaşanan bir csgo mapinde aldığım fpse bak sadece gir bak :D x16 x8 veryhigh 2560x1440 +300 fps 5960x 6700k 4.8 GHZ OÇ

lol gardaş xD helal olsun sen neymişsin lol :) , Csgo aaa oyunmu ? yani first class mı? gta 5 de alsana bi , mafia 3 de 2560x1440 +300 fps al sana gidip kendi ellerimle alacağım bu monitörü ! hadi görüşürüz mutluluklar dilerim sana Csgo da

• http://www.tftcentral.co.uk/reviews/asus_rog_swift_pg258q.htm
    İnceleme gelmiş, ne zaman piyasaya verecekler.
    Adam sana 2015-16 demiş bak tekrar yazıyorum 2015-2016 2015-2016. CSGO İlk piyasaya sürülme tarihi: 21 Ağustos 2012 Kaynak: Vikipedi.
    Bak 2015-2016 demiş sana. Son olarak senin anlamsız çocukça lafını... ANLARSIN YA .)
  • stump-s41 kullanıcısına yanıt
    Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum karşim

• Mertcanoa kullanıcısına yanıt
    Forza horizon 3 5k herşey full 60 a sabitledim monitörü aldığım fps 22-33 arası pascal en fazla 12 fps fazla alır 4.7 ghz 6700k bu arada :) csgo sadece bir örnek aslan

Bende sana hayatının geriye kalan kısmında önce yazıları/ sözleri doğru anlamanı temenni ediyorum. İnşallah ilerleyen zamanlarda bir baltaya SAĞLAM bir sap olursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stump-s41

Bende sana hayatının geriye kalan kısmında önce yazıları/ sözleri doğru anlamanı temenni ediyorum. İnşallah ilerleyen zamanlarda bir baltaya SAĞLAM bir sap olursun.

bro, kardeşin beyni 8888999 köşeli anlamaz, sanki ben kötü bişey söyledim, sanki ben küfür ettim, dediğim eleştirel olarak 2015-16 hatta 17 yi saymadım bile 240 fps zor alırsın dedim doom gibi destekli oyunlar varsa 200 fps alırsın ! hala inatla diyorki csgo 300+ fps ... Csgo da 300 fps alamayan yokki... boş ver bırak ne alıyorsa alsın, hatta mafia 3 de alsın 300fps den fazla fps ben alacağım ona bu monitörü onuda yapmadı neden acaba ? yemedi sanırım! neyse ne uzatmaya gerek yok ... hayırlısı diyeceğiz kardeşim sen haklısın sen fps kralısın, istediğini alırsın istediğini yaparsın diyeceğiz geçeceğiz :) anlamıyor çünki

• Mertcanoa kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam neyse hayırlısı alsın bakalım ne alıyorsa bir zamanlar cs de fps limiti vardı sonradan kaldırdılar onu ama konu o değil zaten her neyse kesin mafia 3 de alıyordur +300fps hatta +400 bile olabilir yani (İroni içerir).
  • istediğiniz kadar zırvalayın kusurada bakmayın.optimizasyonu kötü olan oyunları oynamak benim suçum değil. evet cpu gpu usage oldukça yüksek canavar gibi hakkını veriyorum ürünlerin. Yüksek fps almak zaten sizler için değil refleksleri çok yüksek olanlar için afhasklaklbu arada yüksek fps almak
    Donanım ile bitmiyor bunu yediğiniz ekmek gibi bilin. Yazılım olarak çok ince ayarlar var fps boost olayı için sadece donanım yetseydi bütün profesyonel şekilde fps oynayan kişiler LOW'da oynamazdı gözleri yormamak için bahane..:D tartışmaya açık değil bu konu. hadi doğru işbaşına :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaymekHoldem -- 17 Şubat 2017; 11:22:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaymekHoldem

istediğiniz kadar zırvalayın kusurada bakmayın.optimizasyonu kötü olan oyunları oynamak benim suçum değil. evet cpu gpu usage oldukça yüksek canavar gibi hakkını veriyorum ürünlerin. Yüksek fps almak zaten sizler için değil refleksleri çok yüksek olanlar için afhasklaklbu arada yüksek fps almak
    Donanım ile bitmiyor bunu yediğiniz ekmek gibi bilin. Yazılım olarak çok ince ayarlar var fps boost olayı için sadece donanım yetseydi bütün profesyonel şekilde fps oynayan kişiler LOW'da oynamazdı gözleri yormamak için bahane..:D tartışmaya açık değil bu konu. hadi doğru işbaşına :D

Kardeşim hiç sevmem bunu ama senin yaşın kaç? Son derece "cahilce" bir yazı olmuş yahu cevap veremeden duramadım... Yapmayın böyle şeyler...

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.