Şimdi Ara

ROG Swift PG258Q 240Hz Oyuncu Monitörü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
8.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Curimo

quote:

Orijinalden alıntı: TaymekHoldem

istediğiniz kadar zırvalayın kusurada bakmayın.optimizasyonu kötü olan oyunları oynamak benim suçum değil. evet cpu gpu usage oldukça yüksek canavar gibi hakkını veriyorum ürünlerin. Yüksek fps almak zaten sizler için değil refleksleri çok yüksek olanlar için afhasklaklbu arada yüksek fps almak
    Donanım ile bitmiyor bunu yediğiniz ekmek gibi bilin. Yazılım olarak çok ince ayarlar var fps boost olayı için sadece donanım yetseydi bütün profesyonel şekilde fps oynayan kişiler LOW'da oynamazdı gözleri yormamak için bahane..:D tartışmaya açık değil bu konu. hadi doğru işbaşına :D

Kardeşim hiç sevmem bunu ama senin yaşın kaç? Son derece "cahilce" bir yazı olmuş yahu cevap veremeden duramadım... Yapmayın böyle şeyler...

17 yaşımdayım baba

• Curimo kullanıcısına yanıt
    :) anlamaz bro, herkesin belirli bir kapasitesi var ! ama güldürdü yalan yok
  •  ROG Swift PG258Q 240Hz Oyuncu Monitörü
    size alabilirim birer tane yan yatırıp oynarsınız :D
    bu arada tanıştırayım... bu muhdi... eruhlu muhdi benim yağverim olur
     ROG Swift PG258Q 240Hz Oyuncu Monitörü

• oo biraz içerlemiş gibisin muhdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZECKSE

oo biraz içerlemiş gibisin muhdi

yaklaş kameraya yaklaş adsklfsklafkşlqwfşlkqw
  • quote:

istediğiniz kadar zırvalayın kusurada bakmayın.optimizasyonu kötü olan oyunları oynamak benim suçum değil. evet cpu gpu usage oldukça yüksek canavar gibi hakkını veriyorum ürünlerin. Yüksek fps almak zaten sizler için değil refleksleri çok yüksek olanlar için afhasklaklbu arada yüksek fps almak
    Donanım ile bitmiyor bunu yediğiniz ekmek gibi bilin. Yazılım olarak çok ince ayarlar var fps boost olayı için sadece donanım yetseydi bütün profesyonel şekilde fps oynayan kişiler LOW'da oynamazdı gözleri yormamak için bahane..:D tartışmaya açık değil bu konu. hadi doğru işbaşına :D

Anlamadım hocam ne diyorsunuz? (Alttaki paragrafı anlamadım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halikarnas Şakşakçısı -- 14 Mart 2017; 23:12:36 >
  • Mağazalar arasında niye bu kadar fiyat farkı var anlayamadım ? Aynı ürün 3.300-4.117 arasında değişiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İOT

Mağazalar arasında niye bu kadar fiyat farkı var anlayamadım ? Aynı ürün 3.300-4.117 arasında değişiyor.

o da bir şey mi?

http://www.hepsiburada.com/asus-rog-swift-pg258q-24-5-1ms-hdmi-display-full-hd-oyuncu-monitor-pm-HB0000042SD0

şuan hepsiburada'da 2.538 TL. düşünen arkadaşlar kaçırmasın inanılmaz bir fiyat valla.

ah be para yok ki valla. :(

• Kullanan var mı arkadaşlar? Bunu alacağım da 165Hz 27" 2K monitor ile arasında gidip geliyorum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GLOCK-19 -- 17 Mart 2017; 0:20:16 >
  • GLOCK-19 kullanıcısına yanıt
    Eğer online hızlı oyun oynuyorsan (overwatch, bf1, csgo, titanfall 2) v.b gibi süper monitör diyecek yok, oyunun hakkını kat kat fazlasıyla veriyor. Eğer başka iş için kullanacaksan beş para etmez (internette gezmekte dahil). Bana kalırsa bu monitör sadece online First Person Shooter oyuncular için üretilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İOT -- 19 Mart 2017; 9:14:6 >
  • İOT kullanıcısına yanıt
    Neden beş para etmez ki?

• GLOCK-19 kullanıcısına yanıt
    TN panel oluşu, Ips, Oled ve gelecek olan HDR panellerin yanında.... Onun dışında 1080P, artık yavaş yavaş 2K'ya geçmeliyiz ki üreticileri buna yönelik kartlar ve oyunlar çıkarmaya itelim....

Onun dışında da konunun seviyesini görmüşsündür okuduysan başından beri. Adamlar Counter Strike'a göre monitör seçiyor. Birkaç 16-17 yaşlarında ergen toplanmış, hayatları Fps oyunlarından ibaret insanlar monitör tartışıyorlar. Counter Strike için 4:3 en iyi oranmış, 16:9 olmuyormuş monitör alacakların aklında olsun bunu da öğrenmiş olduk. La havle ve la kuvveti...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: stump-s41

Baba parasıyla dolar 10 olsa da alınır.

yok be kardeş her sene yurtdışından dolduruyordum sepetleri bu sene aliexpressden tek tuk :D
    bizde insan evladıyız parayı harcarken kazanmak lazım

aldınmı ekranı
  • 3 sayfa olmuş kaç ay geçmiş 1 kişi aldıktan sonra yorum yazmamış şuraya!!!
  • Açıkçası ben de halen kullanıcı yorumu beklemekteyim.

• bence alan yok
  • 1-2 oyun icin 240 hz nonitore para vermeye gerek yok suan icin sli 1080ti bile yapsaniz zaten cs go harici bir oyunda o fps sayisina ulasamazsiniz devir artik 2k 4k devri buna para vermek yerine yapilcak en mantikli sey 2k 144 hz bir monitor almak olur yeterli gucte bir sisteminiz varsa yoksa zaten 1080p 144hz ye devam

• Öncelikle herkese selam. Bugün pg258q satın aldım sonunda :D ama ufak bir sorum var. Bu monitör sağa ve sola dönmüyor mu? Kitapçığı dahil internetteki bütün videolarda monitör yağ gibi sağa sola dönüyor.Benim ki kaskatı duruyor öyle. Aşağı yukarı , öne arkaya , 90 derece döndürmede sıkıntı yok.

Sitesinde böyle bir opsiyonun olduğundan bahsedilmemiş ama videoları görünce kafam karıştı.

Asus bu özelliği monitörden çıkarma kararı mı aldı yakın zamanda satın alan bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manwe Sulimo -- 2 Şubat 2019; 21:34:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manwe Sulimo

Öncelikle herkese selam. Bugün pg258q satın aldım sonunda :D ama ufak bir sorum var. Bu monitör sağa ve sola dönmüyor mu? Kitapçığı dahil internetteki bütün videolarda monitör yağ gibi sağa sola dönüyor.Benim ki kaskatı duruyor öyle. Aşağı yukarı , öne arkaya , 90 derece döndürmede sıkıntı yok.

Sitesinde böyle bir opsiyonun olduğundan bahsedilmemiş ama videoları görünce kafam karıştı.

Asus bu özelliği monitörden çıkarma kararı mı aldı yakın zamanda satın alan bilgisi olan var mı?
    biraz geç olacak ama cevap k bakma. :D sağa sola her türlü dönüyor. sıkıntı hala devam ediyor mu ?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.