Şimdi Ara

Rockstar Programcısının LinkedIn Profilinde Belirtilene Göre Red Dead Redemption 2 PC'ye Gelecek (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • şu oyun pc ye gelse yüzde doksanı korsan oynar inşallah gelmez diyen konsol sevici arkadaşlar konsol da korsan oyun oynama ihtimali ve imkanı olsa gözünün yaşına bakmadan korsan oynayacak olan arkadaşların ta kendisi..!
  • Hiç şaşırmadım PC'ye çıkmayan oyun kaldımı zaten şu devirde? Geç çıkarması da doğru bir hareket o kadar para harcadığı oyunu torrentci kitleyemi yedircek adamlar

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

şu oyun pc ye gelse yüzde doksanı korsan oynar inşallah gelmez diyen konsol sevici arkadaşlar konsol da korsan oyun oynama ihtimali ve imkanı olsa gözünün yaşına bakmadan korsan oynayacak olan arkadaşların ta kendisi..!
    Yanlız Playstation 4 çoktan kırıldı millet çatır çatır kırık konsollarla oyun oynuyor haberin yok galiba. Ondan sonrada demediklerini bırakmazlar PC'de korsan var diye.
  • Gelsin iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Online oyun oynamak için mecbur orijinal almak zorundasın. Yani kaliteli oyun yap online iyi olsun ister konsol ister pc mecbur oyunu satın almak zorundasın zaten. Gta 5'te pc ye gecikmeli çıkardılar pc den de güzel pasta yedi adamlar. Şimdi neden Red dead redemption 2 için pc cilerdende para yemesinler ki? Arkadaşlar adamlar oyunu para için çıkartıyor konsolcuları tatmin etmek için değil. O yüzden pc den de para kazanacaklar. Pc de korsan oynasan ne olacak online oynamadıktan sonra? Oyna 1 ayda kaldır at. Online oynama? hiç bir anlamı yok. Oyun iyi olduktan sonra fiyat da çok uçuk kaçık bir şey olmadıktan sonra sırf online için bile alınır oyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: SakuraiTomoki

Yanlız Playstation 4 çoktan kırıldı millet çatır çatır kırık konsollarla oyun oynuyor haberin yok galiba. Ondan sonrada demediklerini bırakmazlar PC'de korsan var diye.

Alıntıları Göster
    PC de ezelden beri korsan var. Konsollar bunu engellemek icin elinden geleni yapiyor. Her isteyen Ps4 sürümü korsan oynayamiyor zira; Rdr2'yide oynayamacadklar yeni uptade istedigi icin.

Sanki korsan oynamak hakmis gibi anlatiyorsunz var ya.
  • mementopolis kullanıcısına yanıt
    Sanki playstationda ve xboxta ilk çıktığından beri korsan yoktu ? Pc düşmanlığı öyle gözünüzü kör etmişki sadece bir çerçeveden bakıyorsunuz olaylara. Hem ben korsanı savunmuyorum olaylara tek taraflı bakmayın diye yazdım sadece. Pc oyuncusuyum Steam'da olsun Origin'de olsun Uplay'da olsun yüzlerce orjinal oyunum var çok şükür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SakuraiTomoki -- 23 Haziran 2018; 6:11:33 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mıllet bır tutturmus korsan muhabbetı.. Konuyla alakası yok. Rockstar'ın tamamen paragöz polıtıkasından kaynaklanıyor. Aynı oyunu 2 hatta 3 kere kakalama derdındeler. Once konsola cıkartacaklar.. Sonra Pcye cılalayıp, daha ıyı gorsel vs.. dıyıp aynı oyunu ıkıncı defa satın aldıracaklar mıllete.. Tabı konsolu olmayan pcde bekleyen kullanıcılar en az 1 sene beklemek zorunda kalacak. Tıpkı GTA5 dekı gıbı. Aynı oyunu 3 kere satın alan adamı bılıyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: SakuraiTomoki

Sanki playstationda ve xboxta ilk çıktığından beri korsan yoktu ? Pc düşmanlığı öyle gözünüzü kör etmişki sadece bir çerçeveden bakıyorsunuz olaylara. Hem ben korsanı savunmuyorum olaylara tek taraflı bakmayın diye yazdım sadece. Pc oyuncusuyum Steam'da olsun Origin'de olsun Uplay'da olsun yüzlerce orjinal oyunum var çok şükür.

Pc ye gıcıklık olsun diye geç çıkarmıyorlar en büyük 2 sorun var biri gerçekten pc ye optimize etmek tüm bileşenlere uyumlu şekilde çalışacak hale getirmek biride korsanın pc de bu kadar rahat olması , pc ye oyun alırken bile rahatsız oluyorum ya diyorum herkes korsan oynarken benim şurda bir oyun almam ne işe yarar ki zaten oyunların %5i 3ü pc de satılıyor geri kalan %90 ı konsolda satılıyor , yoksa hiç bir konsol üreticisi aman pc ye çıkarma diye para ödediğini sanmıyorum , ben bu güne kadar hep orijinali destekledim ama bugün 300 liraya indirimli fiyat diye baktırmaya çalışıyorlarsa korsan oynayana da tek sözüm olamaz , paramızın bir değeri kalmadı verdiğimiz paranında bir hayrı yok yani anca işte 5 katını toparlayıp vermemiz gerekiyor , bu ülkede 300 liraya bir ay evinin mutfağını gören aileler var , yapılması gereken kutuluyu tamamen kaldırıp bu denli fakir ülkelere en fazla 100 liradan dijital oyun satmaktır hiç bir şey kaybetmeyecek daha fazla orijinal kullanıcı kazanacaklar , ilerde paramız değer kazandığında meyvesini yiyecekler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambocuk -- 23 Haziran 2018; 12:20:48 >

• Adamlar bu işi biliyor, önce konsollara, ardından PC'ye getirip bazı oyunculara oyunu iki defa satacaklar. Ardından önümüzdeki nesil konsollara bunun yeni sürümünü de çıkartıp üçüncü defa orada da satarlar. Aynı taktik çıkacak olan GTA 6'ya da uygulanır. Zaten bu nesil bitmeden bu adamlar her türlü GTA 6'yı yetiştirecek ve geçen nesilde ve bu nesilde yaptıkları gibi iki misli vurgun yapacaklar...

Ha adamlar hakkediyor mu, bence her türlü hakkediyorlar...
  • İyi buda konsol fanboylarına kapak olsun. Konsola itirazımız yok, fanboylara itirazımız :))

• rdr1'içinde çıktığındna beri geliyor pc'ye boş söylenti gelmez.

• Biri Bana izah etsin, yüz milyonlarca dolar harcanan Film yapımları var. Başrol oyuncuları iki haneli milyon dolar alıyor ve Fakat sinema bilet fiyatları 60 dolar değil ? Neden ? Almanyada 8 Euro ~ 15 Euro arası, Amerikada 8 Dolar ~ 14.5 Dolar arası değişen bilet fiyatları var.

• 2018 yılımdayız pc de oyun oynayanlar kaldımı ya
  • Benden söylemesi, PS5 neslinden sonra PC'ye gelir...
  • rocstar gtadan t paranın tadını aldı bir kere ben red dead online olayı çıktığında anlamıştım zaten çok belliyi ama 6 ay ama 1 sene sonra gelecek arkadaş tek isteğim ilk oyunuda remastered yapıp çıkartsınlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: ploff

Mıllet bır tutturmus korsan muhabbetı.. Konuyla alakası yok. Rockstar'ın tamamen paragöz polıtıkasından kaynaklanıyor. Aynı oyunu 2 hatta 3 kere kakalama derdındeler. Once konsola cıkartacaklar.. Sonra Pcye cılalayıp, daha ıyı gorsel vs.. dıyıp aynı oyunu ıkıncı defa satın aldıracaklar mıllete.. Tabı konsolu olmayan pcde bekleyen kullanıcılar en az 1 sene beklemek zorunda kalacak. Tıpkı GTA5 dekı gıbı. Aynı oyunu 3 kere satın alan adamı bılıyorum.

Aynı oyunu üç kere satın alana adam değil Vali Coş'un dediği kelimeden denir, ya da en hafif olarak baba parası tatlı geliyor, normal tabii denir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

2018 yılımdayız pc de oyun oynayanlar kaldımı ya
    Kişisel-dizüstü bilgisayarlar nimettir :) PC olmasa hiçbir konsola oyun yapılamayacağı gerçeğini bir kenara bırakırsak, şu anda veremeyeceğim bir lokasyonda, dağ tepesinde, GTX1060'lı sistemimle istirahatlerimde oyun oynayabiliyorsam PC, PC teknolojileri sayesindedir.Yoksa nereye taşıyorsun kasanı, konsolunu, monitör/tv'ni vs.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Benden söylemesi, PS5 neslinden sonra PC'ye gelir...

Demmeki ps6'çıktığında 2030'da gelecek ps5 neslinden sonra ps6 geliyor değilmi süper zeka

• böylece Xbox ı satma zamanım gelmiş oldu.Tüm oyunları pc ye çıkaracaksan konsolun bende değeri kalmaz,oyuna para verip almaya pek gerek kalmıyor.Çekerim torrent ten denerim beğenirsem satın alırım.
    SATILIK XBOX ONE var beyler bilginize kutusu kinecti duruyor jelatin vs üstünde :/ bu nedir yaa

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.