Şimdi Ara

Rocket League [PS4 ANA KONU] (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
409
Cevap
10
Favori
18.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncelleme ile beraber PC ve PlayStation 4 platformlarında Türkçe.

http://technogame.net/rocket-league-resmi-turkce-yama-projesi/
  • Bu oyun turkce olsa ne olur olmasa ne olur. Senaryo modu olan oyunlarda duymak lazim bu haberleri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Epsilon

Bu oyun turkce olsa ne olur olmasa ne olur. Senaryo modu olan oyunlarda duymak lazim bu haberleri.

Hocam bir bakıma haklısınız ama şöylede bir durum var . Her oyunda Türkçe dil desteğini görmek istiyorsak öncelikle ne kadar potansiyelimiz olduğunu göstermemiz gerekli . Ben Rocket League'inde bu konuda iyi bir tanıtım yapacağını düşünüyorum .
  • Platin alan var mı?

• Canlı yayındayım buyrun heyecanıma ortak olun ;
    http://www.twitch.tv/darkdogandark
  • Oyun gerçekten baya eğlenceli :) bende eskiden kütüphaneye atmıştım geçenlerde başladım sıkılmadan boş vakitlerde güzelce değerlendirilebilir.

beraberde oynamak isteyen olursa oynayabiliriz.

Psn: head1million

:)
  • Carcharies kullanıcısına yanıt
    Ben aldım platin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NiTRocy

Ben aldım platin.

Uğraştırdı mı hocam

• alsam mı diye tereddüt edenlerdendim Twitch'de izlerken zevksiz geliyordu sonra birgün aldım ve oyundan kopamadım başlarda kötü oynuyorsunuz haliyle ama sonra havada uçarken ters taklalarla şut çekince tadından yenmiyor :D Pc de almıştım PS de henüz almadım klavye+mouse alıştım DS4 de zorlanırım şimdi :)
    platin kolay hocam,oynarken açılıyor zaten çoğu,sadece 500 km yol yap kupası vakit alıyor
    Kupalar kolay. Arkadaşın dediği gibi 500 km kupası zaman alıyor. Onunda taktiği var internette.

Birde ben kupayı alırken bug mu vardı hala öylemi bilmiyorum ama 70-80 km olduğunda kupa açılmıştı.
  • quote:

Kupalar kolay. Arkadaşın dediği gibi 500 km kupası zaman alıyor. Onunda taktiği var internette.

Birde ben kupayı alırken bug mu vardı hala öylemi bilmiyorum ama 70-80 km olduğunda kupa açılmıştı.

Teşekkür ederim hocam. 500 km kupasını bir araştıriyim

1vs1 maç başlatarak hiç gol atmaman gerek. R2 tuşunu bantlayıp L analogunuda sağa veya sola sabitleyerek arabanın kendi etrafında dönmesini sağlıyorsun
  • Selamlar, oynayan varsa eklesin beraber oynayalım. PSN: Astronmony97

• arkadaşlar oyunlu devamlı oynayan varsa ekleyebilir beraber oynayabiliriz. PSN: proogee

Veteran'ım bekliyorum :)
  • Daha yükseğe nasıl uçuyoruz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

1vs1 maç başlatarak hiç gol atmaman gerek. R2 tuşunu bantlayıp L analogunuda sağa veya sola sabitleyerek arabanın kendi etrafında dönmesini sağlıyorsun

1vs1'i bulduğum bir arkadaşla mı yapiyim anlaşmalı olarak. Maçta gol yiyip santra yapmak etkiler mi. Bir de anladığım kadarıyla devamlı sağ veya sol tarafa dönücem. Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Carcharies

quote:

1vs1'i bulduğum bir arkadaşla mı yapiyim anlaşmalı olarak. Maçta gol yiyip santra yapmak etkiler mi. Bir de anladığım kadarıyla devamlı sağ veya sol tarafa dönücem. Teşekkürler

Kimseyle yapmana gerek yok. Bot Difficult secenegini no bots yaparsan tek basina baslarsin. Gol atmaman gerekli. Macin berabere olmasi gerekli. 0-0 gibi mac berabere olunca bitmiyor cunku.

Bu sekildeyken R2 tusunu bantla veya arasina kurdan, bozuk para sıkıstır. Yon tusu icinde paket lastigi ile sag yada sola sabitle. Sonra yat Sabah kalktiginda kupa acilmis olacak

• NiTRocy kullanıcısına yanıt
    Harikasın hocam

• Tek girmeye korkar oldum %70 win rate vardı %59a düştü. Neye göre eşleştiriliyor bu oyun, yanıma ibretlik adamlar veriyor çıldırıyorum bazen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Astronmony -- 27 Ocak 2016; 23:52:59 >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.