Şimdi Ara

ROCK BAND VE GUITAR HERO ONLINE OYNAYANLAR - PS3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
0
Favori
5.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar baktım guitar hero ve rock band gibi ritim oyunlarını online beraber oynamak isteyen insanlar birbirlerini bulmakta zorlanıyorlar böyle bi konunun eksikliğini hissettim ve açayım dedim.. eğer elinizde olan oyunları, PSN adreslerinizi ve elinizdeki ekipmanı (mikrofon, gitar, davul) bana söylerseniz herkes birbirine çok daha kolay ulaştır diye düşünüyorum.. kendimden başlayarak isteyenleri ekliyim

PSN: dousius - Oyunlar: Guitar Hero World Tour, Guitar Hero Metallica, Rock Band, Rock Band 2 - Ekipmanlar: Gitar, Bateri, Mikrofon
    PSN: maeglin101 - Oyunlar: Guitar Hero Metallica - Ekipmanlar: Gitar
    PSN: strongiron - Oyunlar: Guitar Hero III, Guitar Hero World Tour, Guitar Hero Metallica - Ekipmanlar: Gitar, Bateri
    PSN: karpuzadam - Oyunlar: Guitar Hero Metallica - Ekipmanlar: Gitar
    PSN: BaryburtonTR - Oyunlar: Guitar Hero World Tour - Ekipmanlar: Gitar, Bateri, Mikrofon
    PSN: SuperYakupX - Oyunlar: Guitar Hero World Tour, Guitar Hero Metallica - Ekipmanlar: Gitar, Bateri, Mikrofon
    PSN: talkie77 - Oyunlar: Guitar Hero World Tour, Guitar Hero Metallica - Ekipmanlar: Gitar
    PSN: Amdturco - Oyunlar: Guitar Hero World Tour - Ekipmanlar: Gitar, Bateri
    PSN: iugia - Oyunlar: Guitar Hero World Tour, Guitar Hero Metallica, Rock Band - Ekipmanlar: Gitar, Bateri, Mikrofon
    PSN: burak199427 - Oyunlar: Guitar Hero World Tour, Guitar Hero Metallica, Rock Band 2 - Ekipmanlar: Gitar, Mikrofon
    PSN: alihandro - Oyunlar: Guitar Hero World Tour, Guitar Hero Smash Hits, Rock Band, Rock Band 2 - Ekipmanlar: Gitar, Mikrofon
    PSN: ucannn - Oyunlar: Guitar Hero Metallica - Ekipmanlar: Gitar
    PSN: Blaxid - Oyunlar: Guitar Hero World Tour, Guitar Hero Metallica, Guitar Hero Smash Hits, Rock Band 2 - Ekipmanlar: Gitar, Bateri, Mikrofon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eto82 -- 3 Eylül 2009; 3:53:24 >

• ekle benide

PSN : maeglin101 - GH METALLICA - Gitar
  • quote:

Orjinalden alıntı: snakesolid101

ekle benide

PSN : maeglin101 - GH METALLICA - Gitar

tamamdır yannız hocam sen çok zor şarkılar seçtin bugün oyunda geberdim sonlara doğru
  • çok guzel olmuş ben özellikle aramakta zorluk cekiyorum çunku konular okadar karışmışki fun club fln var şubat ayından kalmış kimse yazmamış

worl tour ve legend of rock var elimde Sadece gitarım ve bas gitarım var kendimi gitarda egittim medium 2 parça expert bi kaç parcada hard çalıyorum varsa oynamak isteyenler

PSN:Strongiron bekliyorum
  • Meaglin ve dousius birinizde bateri var sanırım digerinizdede gitar bende bass çalarım böle güzel bir band yapabiliriz metalicada yarın kadıkoye gidip alıcam oyunu buyuk ihtimal
  • olur tabi .. keşke daha çok kişi olsak battle'lar face-off lar yapsak .. eto expert yapıcamda bilmiyorum sen neler seçiceksin .. master of puppets v.b seçersen direk toslarız .. :D hard'da hepsi iyide expert'te her şarkı olmuyor .. ayrıca zorlandığın şeyler söyle ona göre çalalım ..
  • quote:

olur tabi .. keşke daha çok kişi olsak battle'lar face-off lar yapsak .. eto expert yapıcamda bilmiyorum sen neler seçiceksin .. master of puppets v.b seçersen direk toslarız .. :D hard'da hepsi iyide expert'te her şarkı olmuyor .. ayrıca zorlandığın şeyler söyle ona göre çalalım ..

evet band vs band falan da süper olur aslında.. valla gittin war ensemble seçtin, dyer's eve seçtin, all nightmare long seçtin daha ne olsun zor şaka canım istediğini seç de üstüste çok zor şarkılar çalınca harbiden kol ve bilek kalmıyor adamda

• quote:

Orjinalden alıntı: Strongiron

Meaglin ve dousius birinizde bateri var sanırım digerinizdede gitar bende bass çalarım böle güzel bir band yapabiliriz metalicada yarın kadıkoye gidip alıcam oyunu buyuk ihtimal

dostum sen al metallica'yı yarın 3'lü oynarız harbiden.. ama belli bi saatten sonra davul çalınmıyor apartmanda yaşadığım için ondan erken saatler oynamamız lazım..
  • ehahe evet .. çok gürültülü bi oyun eto tek davul bulabilrmiyim acaba bi fikrin var mı ?
  • quote:

ehahe evet .. çok gürültülü bi oyun eto tek davul bulabilrmiyim acaba bi fikrin var mı ?

yok hocam çok zor türkiye'de bulman.. yurtdışı içinse ebay'i önericem ama kargosu fln çok masraflı olur, en güzeli yurtdışına gidip gelen yakının varsa tek satılan davulu aldırıp getirmesini sağlaman..
  • hmm .. öyle biri yok .. demek ki ebay'dan filan takılıcaz ..yurtdışından'da hiç bir şey almadım kargo ücreti nedir gümrük'de ne olur oradan direk evime mi gelir yoksa ben mi gider alırım v.s v.s .. araştırmam lazım bunları iyice ..
  • yok mu başka kimse arkadaşlar? bu kadar mıyız dh'de online guitar hero oynayanlar?
  • vallahi bi tek biz varız sanırım bu gun baktım ne yazıkki bulamadım metalica gg dede yok kadıkoydede yok ama her yerde guitar hero world tour var eger alırsan guzel bir band yaparız kime sorsam haftaya gelir diyor
  • yazın benide
    psn:karpuzadam Oyun:Gh Metallica Ekipman:Gitar (Yakında Micte olcak)
    bu arada dousius we maeglin ii oynadık xD
  • yohhmu başka 4 kişi oldu guitar hero world tour da çok guzel bu arada
  • Hemen AL! fiyatı : 180,00 TL hahh kafayı yemis bunlar
  • Hayırlı olsun ARTIK BENIMDE YARIN BIR GH METALİCAM VAR!!!!! ALDIM KIYDIM PARAYAAA !!!!! uleeeee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Strongiron -- 29 Nisan 2009; 20:41:03 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mrtk2

yazın benide
    psn:karpuzadam Oyun:Gh Metallica Ekipman:Gitar (Yakında Micte olcak)
    bu arada dousius we maeglin ii oynadık xD

ekledim tamamdır

@strongiron,

hayırlı olsun
  • Arkadaşlar bende guitar hero(World Tour) sahibiyim(Mic,Gitar,bateri)ama şu ana kadar hiç online oynamadım.Pek fazla vakit ayıramadığım için perfect oynayamıyorum ama eğlencesine oynamak isterim sizlerle...

PSN:BaryburtonTR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leonskennedy -- 30 Nisan 2009; 20:35:32 >
  • psn:SuperYakupX
    ekipmanlar:gitar,davul,mikrofon
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.