Çavuş
16 Nisan 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 19 (Bu ay: 0)
Gönderileri
selam arkadaşlar .. ilginç bir sorun yaşıyorum Cfosspeed ile ilgili .. 64bit windows 7 kullanıcısıym cfosspeed satın aldım, bi kaç sene öncesinde kullanmıştım memnundum tekrar yükliyim dedim .. buraya kadar herşey iyi güzel fakat yükledikten sonra saatin üstünde göstergeleri çıkmıyor programın ne yaptıysamda beceremedim araştırdım fakat istediğim cevapları bulamadım belki de yanlış soruları sormuşumdur bilemedim (çok felsefi cümle kurdum ulan?) versyon 6,50 bu arada.
selam arkadaşlar dün itibari ile iphone 3G S 32gb almış bulunmaktayım .. telefonu açtım hat geldi v.s önce bi sms aldım turkcell'den hediye 100mb internet paketini tanımlanmıştır 100mb aştığınızda ücretlendirilir diye .. benim böyle bir talebim olmadı kendilerinden neyse .. diğer telefonum nokia 6630 hattı ona taktığımda sms atabiliyorum fakat iphone a taktığımda sms atamıyorum .. sms alıyorum arama alıyorum - yapabiliyorum fakat sms atamıyorum bir türlü çözemedim ayrıca telefonu internetede kapatamıyorum sinyal bölümünde TURKCELL E çıkıyor bazende 3G beliriyor bunu "interneti" nasıl devre dışı bırakıcam lütfen yardım edin şimdiden teşekkürler ..
selam arkadaşlar ufak bir sorum olacak aradım ama bulamadım ya da gözden kaçırdıysam özür dilerim .. sorum şudur ki ; evkur'dan iphone 3GS alacağım fakat kafama taklıan .. kaçak oluşu .. turkcell veya vodafone herhangi bir sözleşmesi yok bu bir sorun teşkil edermi ? cevaplarsanız sevinirim teşekkürler ..
Arkadaşlar birisi yardım ederse çok sevinicem .. önce yazılımsaldır dedim .. v3.01 yaptım yine bir şey değişmedi .. PS'i "turn off the system" ile kapattıktan sonra ışık normal olarak kırmızıya dönüyor kapanıyor .. ama fan çalışmaya devam ediyor saatlerce hatta tüm gece sabaha kadar çalıştı .. google'da bir çok araştırma yaptım rastlamadım böyle bir olaya .. bilen duyan gören bir şeyler söylesin hiç hoşuma gitmedi .. yazın en sıcak gününde bile böyle bir olay yapmadı .. Arkada ki power tuşu ile kapatınca fan duruyor doğal olarak .. acaba bir standby modu mu var dedim onuda göremedim ki her zaman kapattığım yöntemle kapatıyorum .. not: daha önce hiç yapmamıştı.
Hakkında
Forum İmzası:
Dead eyes see no future
Xbox : maeglin101

PSN : maeglin102
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 83
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 7.447 (Bu ay: 3)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 12 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.