Şimdi Ara

Rock Band 4 Amazon %50 indirim Gümrük

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.amazon.com/gp/product/B01IANW0OM/
    Arkadaşlar Yukarıdaki linkteki ürün normalde 200 dolar fakat şuan %50 indirimde 100 dolara düşmüş günümüz parasıyla büyük bi miktar ben bu ürünü yanında bu ürün :https://www.amazon.com/gp/product/B016HQZDCA/
    bu ürün ile alsam gümrükte sıkıntı yaşar mıyım kargo bedeli fiyata dahil değil bu arada

• Items: $99.99

Shipping & handling: $88.14

Total before tax: $188.13

Estimated tax to be collected: $0.00

Import Fees Deposit $48.73

Order total: $236.86

Ile birlikte urun size 890 tl ye gelmis oluyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30 dolarlık zilleri de ekleyince bende 1195 lira gibi bi rakam çıktı onların kargosu da eklendi benim sorum sadece gümrük parasını ben ödesem bile gümrüğe takılıp evime ulaşamama durumu var mı onu merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigidosever

30 dolarlık zilleri de ekleyince bende 1195 lira gibi bi rakam çıktı onların kargosu da eklendi benim sorum sadece gümrük parasını ben ödesem bile gümrüğe takılıp evime ulaşamama durumu var mı onu merak ediyorum

Evinize kadar gelir sadece ups e evrak yollarsiniz yetki icin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç bir sorun olmaz, gelir. Çoğu zaman gümrükle uğraşmıyorsunuz çünkü Amazon'a ödediğiniz gümrük parası ile Amazon hallediyor. Gümrük vergisini (75 Euro iken) geçen alışverişlerim oldu ve hiç birinde gümrük ile uğraşmadım. Siparişimden yaklaşık 2 hafta sonra elime geçti hepsi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • çok teşekkürler arkadaşlar hepinize iyi forumlar diliyorum
  • Gitarda jazzmastermış,en sevdiğim kasalardan.Ama çok karsız bir alışveriş olur sizin için,bu fiyatlarla.
  • zaten türkiyeye garanti sorunlarından dolayı kargosu yokmuş satıcı yollamıyormuş patladı anlayacağınız başka bi yer var mı alabileceğim
  • yigidosever kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba. Bu band kiti almani hic tavsiye etmem. Rock Band 4'un yapimcisi Harmonix, bu kiti yapan Madcatz ile calismayi birakti cogu davul bozuk ciktigi icin. Gitarlar icinde PDP firmasiyla calismaya basladi. Bu kitin indirime girme sebeplerinden biri de bu. Bozuk cikarsa tamir imkanin yok gibi. Sana tavsiyem Rock Band 4 yerine Guitar Hero Live alman. Rock Band 4u oynamak istiyorsan PS3 icin cikmis eski bir guitar hero gitarini almak ve oyunu us psnden digital olarak almak daha mantikli. Digital olarak alinca yeni expansion olan rivals ile $60a satiliyor. Guitar Hero Live'i Amazon.de den alman cok daha uygun olur.40 Euroya iki gitar ile GHTVden online olarak butun kataloglarindaki sarkilari calabiliyorsun. Rock Band 4de oyunla gelen 60-70 sarki disindaki diger sarkilari $3a alman lazim.

https://www.amazon.de/Guitar-Hero-Live-Supreme-PlayStation/dp/B01LXPG741/ref=sr_1_2_twi_gam_1?ie=UTF8&qid=1485241915&sr=8-2&keywords=guitar+hero+live

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.