Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
56.082
Cevap
1.323
Favori
2.234.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlle mop olsun diye direnmiyoruz ama o meblağı verince de mop da olsun diyor insan.bir de sanırım xiaomi yi epey kesti gözümüz.baska marka bakmiyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir arkadaşın neweeg sitesini paylaşmasıyla, bende biraz oradaki süpürgeleri inceledim. Roborock s50 2814tl şuanda o sitede. Fiyatı iyi mi bilemiyorum.
    Sormak istediğim bir ürün var, Liectroux Q8000
    Özellikleri güzel duruyor, mop özelliği ve doğruysa 3000pa emiş gücü. Ben teknik bilgiler konusunda zayıfım robot süpürgeler konusunda. Bu ürün nasıldır? Teşekkür ederim.

• kuvars10 K kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Motor ve fan piyasasında henüz 1800Pa üzerinde güç üreten ev robotu fanı yok, en azından ben bilmiyorum diyeyim. Xiaomi bile fan emiş ağzında değil, venturi boğazından ölçüm yaparak vakum değerini 2000Pa olarak gösteriyor, o da belirgin bir yanıltma ama fark dehşet değil.

Elektromekanik olarak da 2000mAh bataryaya sahip olan bir robotun 3000Pa fanı en fazla yarım saat çalıştırabileceğini hesaplıyoruz. yani üreticinin Amazon.com ve Newegg.com üzerinde verdiği bilgiler hatalı. Kaldı ki, bu kombinasyonu 199USD'ye satabilmesi daha da kuşkulu.
    Liectroux denemedim hiç, A388 modeli Arçelik ile aynı, aynı üretici üretiyor Çin'de (KingClean) ama Liectroux sitesinde verilen değerlere bakarsanız sanki Neato D7 mübarek!

Fiyat/performans bazında bakarsak Xiaomi şu an en başarılı robot görünüyor, tavsiyem o yöndedir. Gönlüm keşke Ecovacs buralarda da satış yapsa da kaliteyi ödeyerek satın alsak diyor ama şimdilik ışık yok.

Saygılarımla

• kuvars10 K kullanıcısına yanıt
    o 2800 rakamına 1000 TL vergi eklemeyi unutmayın :) Son aşamada çıkan ücreti paylaşıyorum newegg'de

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU]
  • Sayın @Hepsirobot,
    Türkiye pazarı için yeni yeni filizlenen bir akıllı ürün pazarına bu kadar hakim olmanız, hakim olmak bir kenara karşılıksız olarak tüm bilginizi içtenlikle, bıkmadan, sıkılmadan aktarmanız gerçekten takdire şayan.
    Aylardır konuyu okuyorum. Supurge alalı çok oldu, yine de her mesajı takip ediyorum. Naif çizginiz hiç değişmedi. Her yeniliği de ısrarla paylastiniz.
    Türkiye'de akıllı süpürge pazarının buyumesinde katkınızın büyük olduğuna inanıyorum.
    Bu pazar buyudukce isminizi daha çok duymayi ve gerçekten öncü olup bu işten çok ama hayırlı kazançlar elde etmenizi canı gönülden istiyorum.
    Selamlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bluemoon kullanıcısına yanıt
    Binbaşım teşekkürler,

Bildiklerimin bende kalmasının bir anlamı yok, bilgi paylaştıkça çoğalıyor. Yanına biraz merak, biraz hırs da ama en önemlisi sizler gibi değerli dostlar da eklenince bu iş tadından yenmez oluyor.

2005 yılında kurmaya başladığımız bu sektöre elimden geldiğince hizmet etmeye devam edeceğim, sürç-i lisan edersem affola.

Saygılarımla,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

Yüzbaşım günaydın,
    Ecovacs 900 çok güzel bir robot ancak sanırım koridorum kullanıcısı mop özelliği de istiyor.
    E900 modeline mop takılamıyor maalesef.
    Saygılarımla
    Günaydın şimdi gördüm bunu :) Aynen takılamıyor ama ben öneri olarak ileteyim dedim fiyat aralığına göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluemoon

Sayın @Hepsirobot,
    Türkiye pazarı için yeni yeni filizlenen bir akıllı ürün pazarına bu kadar hakim olmanız, hakim olmak bir kenara karşılıksız olarak tüm bilginizi içtenlikle, bıkmadan, sıkılmadan aktarmanız gerçekten takdire şayan.
    Aylardır konuyu okuyorum. Supurge alalı çok oldu, yine de her mesajı takip ediyorum. Naif çizginiz hiç değişmedi. Her yeniliği de ısrarla paylastiniz.
    Türkiye'de akıllı süpürge pazarının buyumesinde katkınızın büyük olduğuna inanıyorum.
    Bu pazar buyudukce isminizi daha çok duymayi ve gerçekten öncü olup bu işten çok ama hayırlı kazançlar elde etmenizi canı gönülden istiyorum.
    Selamlar.
    Dediklerinize aynen daha da fazlasıyla katılarak, @hepsirobot un onceki mesajlarında bahsettigi yerli temizlik robotu projesi konusunda da insallah en kısa zamanda hayırlısıyla ilerleme saglanır ve bizler de yerli "hepsirobot robocleaner v2.0" (ismi hayal ettim:>) urununu alıyor ve hem tesekkurlerimizi hem tebriklerimizi hem de başarılarının devamını diliyor oluruz.. :)

• iLife A9S incelemesini forumda paylaştım. Aynı zamanda konuda videoda mevcut. Ürün hakkında merak edilenleri konudan inceleyebilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/ilife-a9s-robot-supurge-incelemesi-evin-yeni-hizmetcisi-video--138662261#138662261

Video Linki:

https://www.youtube.com/watch?v=7sh7e9dPm-I

Ürünü tercih etmemde yardımcı olan Hepsirobot'a ayrıca teşekkür ediyorum. Üründen gayet memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi incile -- 13 Haziran 2019; 13:0:18 >

• N11 de bir ürün buldum,roborock s50. Üçbin beşyüz TL. Satıcıya garanti vs hakkında msj attım.gelen cvp Ürün çin versiyonu de DHL kargo ile gelecek,pakette AB uyumlu priz aparatı da var.garanti konusunda ise ithalatçı firma olarak Tarafımızca garantilidir şeklinde. Çin versiyonu alınır mı acaba.@Hepsirobot

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koridorum -- 13 Haziran 2019; 15:24:55 >
  • koridorum K kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Çin'den gelen ürünlerde şu sıkıntı "olabilir": Uzaktan kontrol imkanı sağlayan bulut ayarları eğer Çin için ise kullanım dilini bile değiştiremeyebiliyorsunuz. Bu eskiden böyleydi ama şimdi hala bu şekilde midir bilemiyorum, yakın zamanda Çin'den robot getirtmedim hiç.
    Bana test için gönderilen tüm robotlar Avrupa moduna uyarlanmış olarak geliyor.

"İthalatçı firma olarak tarafımızca garantilidir" cümlesi biraz ortada bir anlatım. Yasal ithalatçı değil ise hiçbir yükümlülüğü yok, bu ülkede bireysel ithalatta hiçbir şart aranmıyor zaten. Ürün DHL ile gelecek ise bu firma zaten yasal ithalatçı olamaz, demek ki ülke stoğu yok.

Garantisini yok sayarsanız, fiyat çok cazip.
  • Arkadaşlar merhaba,
    Sıfır veya sıfıra yakın temizlikte ilife a9s satan varsa talibim.

Bu arada konudaki ilk mesajım; robot süpürgeye yeni ilgi duyan biri olduğum için. Bu süreçte hem konudaki mesajları ile hem de özelden sorduklarıma verdiği özenli, ayrıntılı cevaplar ile çok yardımcı olan Hepsirobot'a tekrar çok teşekkür ediyorum.

• Merhaba Dyson Eye 360 hakkında bilgisi olan , kullanan yada öneren var mı?

• luckystar kullanıcısına yanıt
    Büyük markanın hayalkırıklığı..
    30 dakika batarya ömrü, orta karar fırçası, her engeli aşabildiğini iddia ettiği halde sık sık eşiklerde takılması ve hiç bir şeyin altına girememesi haricinde pek bi özelliği yok. Dyson yeni modeli üzerinde çalışıyor, o yüzden 800 pound fiyata kadar indiler İngiltere'de. Tabii.. çok şık bi tasarımı var, söylemem lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hepsirobot -- 16 Haziran 2019; 15:0:39 >
  • Teşekkürler. İlan koymuslar sıfırı ıcın 2100 tl fiyat ile. Bu kadar araştırdıktan sonra, üstüne sizin bu yorumlarınızla , bedava verseler almam :)) zaten ilan kalkmış.

Xiaomi s50 için bir fiyat alamadık adam akıllı. Ne alacaz gercekten bilemedim . Babalar gününde kanpanya olur dedik , kayda değer bir sey yok.Dolar ve euro patlamadan önce almak lazım sanki :)

• Sıfır 360 eye 2100 TL ... çok şüpheli bir fiyat. İyi ki almamışsınız, bir oyun var o işin içinde bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evim 80 m2 net 2 oda 1 salon. Sadece salonda 4 m2 normal halı var. Ev yerden ısıtmalı. Islak zeminlerde baya buyuk parlak granit seramikler kullanılmıs. Hem supurme hemde silme isi için güzel bir cihaz bakıyorum ama malesef bulamadım. Evofon un garantili s50 sini bekliyorum 2 aydır. Stoklarında yok. Sahibinden de bireysel getirenler 3 bin civarı satıyor. Sizin baska bir öneriniz var mı, yada tavsiye edeceginiz bir satıcı. İzmir deyim. Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: ktdgvr

Arkadaşlar merhaba,
    Sıfır veya sıfıra yakın temizlikte ilife a9s satan varsa talibim.

Bu arada konudaki ilk mesajım; robot süpürgeye yeni ilgi duyan biri olduğum için. Bu süreçte hem konudaki mesajları ile hem de özelden sorduklarıma verdiği özenli, ayrıntılı cevaplar ile çok yardımcı olan Hepsirobot'a tekrar çok teşekkür ediyorum.
    Anlaşılan burda satan yok. Yurtdışı sitelerde de bulamıyorum.Sadece aliexpress'te ispanya, rusya, polonya ve çek cumhuriyeti satıcılarında stok görünüyor; onların da Türkiye'ye satışı yok. Bu satıcılardan ürün almanın bir yolu var mı? Ya da a9s bulabileceğim bir yer (yerli-yabancı site veya İstanbul'daki elektironik çarşılar) var mı?

Evlilik yıldönümümüze yetişsin istiyorum, yardımınızı bekliyorum.

Not: yurtdışına çıkma ihtimalim ya da yurtdışında yaşayan yakın tanıdığım yok.

• luckystar kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

80m2 net alanı hemen her cihaz gayet güzel temizler ancak mop istediğinizde işler biraz değişiyor. Maalesef Xiaomi ve Ecovacs bu konuda en iyi ürünlerden ve ikisi de ülkemizde pek bulunmuyor. Evofon firmasını duymamıştım önceden, garantili veriyor ise güzel bir girişim. S50/55 grubunun fiyatlarının düşmeye başlaması lazım, yenisi çıktı zaten yurtdışında. Tabii buraya gelir mi, ne zaman gelir bilemiyorum.
    Ben sahibinden.com üzerindeki satıcıların garanti anlayışlarına makul bakamıyorum, "garantisi benim" cümlesi gerçekçi gelmiyor.
    Şu aşamada maalesef önerebileceğim başka bir satıcı yok.
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Evofon Xiaomi nin Tr disturubutoru. Haftasonu Akasya avm de 3 ncü mi store u actılar. En azından su anki resmi ithalatci sıfatındalar.

• 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.