Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (815. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
56.070
Cevap
1.322
Favori
2.234.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 813814815816817
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Allah senden razı olsun. Görürsem haber vereceğim üstadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 haftadır S9 kullanıyorum şimdi fark ettim ekstra hepa filtre kutudan çıkmadı, cihazda takılı olandan başka yedek yok. Sizlerde durum nedir bana gönderilen kutu içeriği mi eksik acaba ?

• @Hepsirobot

Hocam, Ben 3400 TL’ye v2 pro almıştım amazondan. Birkaç gün sonra s5 max 4400 olunca onu da aldım
    Şimdi hangisini iade edeyim?

Bir de S5 maxta hepa filtre yazmasına rağmen aslında hepa değil, bir alt kalite filtre kullanıldığını okumuştum bir yerde, doğru mudur?

Cevabınız için şimdiden teşekkürler

• Aynı hocam

• mali_bu16 kullanıcısına yanıt

Yahu benim 3 yıl önceki Eufy 11 dahi yedek filtre göndermişti, bunlarda malzemeden çalmış resmen.

• alibalyedi A kullanıcısına yanıt

YOk, S5Max HEPA filtredir.

Bence V2Pro'yu iade edin.

• Akasey kullanıcısına yanıt
    Bu ilan bana ait bu arada ben satıyorum bu cihazı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU]

Valla kutu içeriğinde yedek göstermiyor hocam.

• mali_bu16 kullanıcısına yanıt

Ben kutu içeriğinde var ama sherman göndermemiş manasında söylemedim, içerikte olmalıydı anlamında dedim. En kötü robotun bile yedek filtresi gönderiliyor.

• yaskoo_87 Y kullanıcısına yanıt
    Süpürme işlemi yaptığınız alanlardan birinde robotun takılıp fiziken dönemediği halde tekerlerin patinaj yapması sebebiyle döndüğünü düşündüğü bir yer olabilir mi? Bu durumda referans noktaları kayar ve harita üzerine harita oluşmuş gibi olur. Ben S5 max’da iki kez yaşadım. Özellikle şarj cihazı kablolarına takılınca oluyor. My map bölümünden kaydettiğim haritayı geri yükleyerek hallettim.

• bu sebepten bu kadar ucuzmuş s9 Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] 

• Amazon'da Roborock S5 Max Siyah 4.411 TL ye düşmüş yine . Bu arada sizinde dikkatinizi çekti mi niye hep siyaha indirim geliyor beyaza hiç yapmıyorlar ?

• StrideR10 kullanıcısına yanıt

Bu benim de dikkatimi çekti. Genelde siyahta indirim oluyor. Siyah rengin tozu belli etme dışında bir dezavantajı var mı?

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Hocam merhaba. İlk defa robot süpürge alacağım. Evim 1+1 Bekar evi. Evcil hayvanım yok.

Haritalaması olsun - Mop iyi olsun - Batarya iyi olsun - Uygulamadan programlama vs. olsun - 3000TL altında olsun

Bir miktar araştırdım. Sanırım (bence) en iyi Dreame F9 olarak düşünüyorum.

Siz ne dersiniz? Önereceğiniz başka bir cihaz var mı?

• NS_85 kullanıcısına yanıt
    Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Bilmiyorum ki Ali Bey bizden daha iyi biliyordur. Bir de acaba Ali Bey sizin bahsettiğiniz Amazon satıcılı tamirdeki cihazlarda siyah mıydı, komplo teorisi üretelim mi ne dersiniz @Hepsirobot :)

• Th3M4NIMAL kullanıcısına yanıt

360 S7 modelini de inceleyin derim.

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    O zaman lütfen Iban paylaşın forumdaşlarla beraber (her ne kadar ben pek birşey paylaşamıyorsam da😡)bizim de hayırsız dokunsun alalım bir robot,kimin gönlünden ne koparsa gönüllü koparsa tabiki...

• Evet arkadaşlar kısacık bir s5 Max videosu.... En çok bu sandalye ayaklarından çekiniyordum nasıl temizler, takılmadan geçer mi diye:

[DHVIDEO=61256]

Muhtemelen o kısımları yasaklı bölge ilan edeceğim. Yoksa çabuk deforme olacak gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLacKeLDiaBLo -- 17 Ekim 2020; 17:23:51 >
  • StrideR10 kullanıcısına yanıt

Hepsi siyah.

Üzgünüm.

• 
Sayfa: önceki 813814815816817
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.