Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (2152. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Elessar Eredhian Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
56.070
Cevap
1.322
Favori
2.234.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21502151215221532154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KediTartaklayanBodyciFare K kullanıcısına yanıt

Biri kameralı, diğeri lidarlı iki cihaz. Arada kalmamanız lazım. Temizlenecek alan ne kadar?

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    120 m2 falan hocam.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Eh, iki makine de işinizi görür, Dreame kurulumu biraz daha zor olabilir ama daha yeni bir makinedir.

Niye eh dedin hocam ? İkisi de iş görmez mi ? Evde Xiaomi Vacuum Mop Pro kullanıyorum. Onda da lidar var. Kameralı daha mı iyi oluyor ?

O fiyat bandında önerebileceğin başka cihaz var mıdır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KediTartaklayanBodyciFare -- 22 Ocak 2022; 18:18:30 >
    Size denk gelmemiş, sevindim, ama MopPro/V2pro sorunlu bir makinedir.
    F9 da 1C ile aynı zaten, batarya dışında.
    Kamaralılar henüz daha iyi değil.

Teşekkürler değerli yorumunuz ve vakit ayırdığınız için.

• Alakasız olduğunu biliyorum ama kullanmak isteyen olursa diye paylaştım
    Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU]

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar faydalı bir konu olmuş öncelikle teşekkürler. Buradan ve başka kaynaklardan bir dolu okudum ama baktığım tüm ürünler için illaki olumsuz yorum yapanlar var. 8000TL'ye kadar bütçem var, 140m2 3+1 evimi temizleyecek bir süpürge bakıyorum. Cok fazla halı yok ve halılar yüksek değil. Roborock s7 ve Viomi v5 Pro arasındayım gibi. Süpürecek ve mop yapacak ürün. Bu ikisinden biri veya şu daha iyi diyeceğiniz bir model var mı acaba?

• @Hepsirobot Hocam mediamarkt'de Ecovacs Deebot ozmo 950 6500 TL'ye düşmüş. Diğer sitelerde 8000-9000 arası olduğunu görüyorum. Şişirilmiş fiyat mıdır?

Aslında bütçem max 6.000 TL ama garanti ve parça tedariği konusunda sıkıntı çıkarmayacak bir ürün arıyorum. Ev 100 m2

Bu ürünlerden hangisini tavsiye edersiniz? Başka tavsiyelerinize de açığım. Şimdiden teşekkür ederim.

Ecovacs Deebot Ozmo 950 (6500 TL Mediamarkt)

Omid Air 2 (4500 TL)

Viomi V2 Pro (4300 TL Teknosa)

Viomi V3 (5700 TL)

Viomi V3 Max (6200 TL)

Roborock S5 Max (6400 TL A101)

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ Plus (5500 TL)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AkoobLaze -- 23 Ocak 2022; 0:47:29 >
  • AkoobLaze A kullanıcısına yanıt

İxoami için ön yargım mevcut. Diğer ürünleri bilmem ama Roborock s5 sanırım en çok satan rüştünü ispatlamış bir robot süpürge. İlk aşkım Ecovacs çok güzel ben kullandım. Aşırı memnundum. Arada haritada sorunlar oluyordu sadece. Taş gibi diyeceğimiz bir üründü. Parça vs. İçin ise Ali Bey benim için yeterli adres.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rhnzn kullanıcısına yanıt

Zaten aynı kefede değiller, tabii ki S7.

• AkoobLaze A kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Saydıklarınız arasında Mop2Pro+, S5Max ve O950 f/p açısından öne çıkıyor. Ben Viomi grubuna çok girmek istemiyorum, belki Atmaca sisteme girince bi ilgilenen çıkabilir servis işleri ile.

Mediamarkt ürününe sahip çıkar, A101 ile geçmişte yaşadığımız 1C kabusunu da unutmamak gerek ama S5Max çok güzel makinedir.

Karar sizin.

Merhaba,
    Media markt Ecovacs O950 için üretici garantili yazıyor. S5 için ithalatçı garantili, bu durumda 0950 yi almak güvenli olur mu?

• anglcrl A kullanıcısına yanıt
    MediaMarkt her şekilde bir sorun olunca çözüyor, bir çok O950 bana geliyor tamire, bir kısmını da sanırım iade alıyor.
    S5 serisi kolay tamir edilebilen, parçası rahat bulunan bir grup, onda da sıkıntı çekmezsiniz.

• Herkese selamlar,

herkes gibi benim de yorumları okumaktan kafam allak bullak oldu, yani her süpürgenin iyi ve kötü yanları var görüldüğü kadarı ile.

3+1 120m2 bir ev için, hem süpürge hem mop özellikli, kaliteli ve keşke almasaydım dedirtmeyecek, mutlaka kendi çöp istasyonu olan bir ürün arıyorum.

Açıkçası kendimce 2 alternatife düştüm;

1. Roidmi eve plus
    2. Viomi S9 Alpha ( internette satılan ürünler Alpha mı değil mi anlamadım. bu konuda da acayip bir karmaşa var sanırım )

Bu iki ürün arasında bir tercih veya bu fiyat aralıklarında kesinlikle bunlardan daha memnun kalacağım bir ürün önerir misiniz rica etsem ?

bir de Viomi S9 ALPHA ile Viomi S9 arasında nasıl bir fark var bilgisi olan var mıdır ? S9 Plus diye S9 satılıyor gibi 1-2 yorum okudum çünkü.

Çok teşekkürler.

• karanlik kullanıcısına yanıt
    Saydıklarınızın hepsi aynı makine.

Peki öneriniz nedir ?

Bu fiyat aralıklarında mantıklı seçim midir bu ürünler ?

• Hocam selamlar. Halı yoğunluğu ortalama olan 3+1 yaklaşın 120m2 lik evim var. Robot süpürge arayışındayım ben de. Önceliğim sorunsuz yazılım ve servis yedek parça kolaylığı. Lidarlı modellere bakıyorum mobilya ve yatak altı yükseklik açısından müsait. 4.500-5.000 TL civarı bütçe. Aslında baktığım modeller homend alex 1281h, xiaomi mi vacuum mop pro, 360 s7 ve midea m7.

360 s7ye yakınım ama mop kısmı damlatmalı diye soğudum. Homend nasıl bilmiyorum. Siz olsanız hangisini tercih edersiniz ? Ya da başka model önerilerinizi alabilirim. bir de sormak istediğim bir şey bazı süpürgelerin tek fırçası var bazılarının iki (homend gibi) çift fırçanın çok artısı oluyor mu?

Bir de robogil 500a var bütçemin üstünde servis nedeniyle radarımda olan ama onda mop yok. Mop için ekstra set almak gerekiyor maliyet iyice artıyor.

Değerli görüşleriniz için teşekkürler.

• Merhaba arkadaşlar,
    Ben de uzun zamandır robot süpürge arayaşındayım.
    130 m2 3 oda 1 salon bir ev. Halılar yoğunlukta. 5 kişinin yaşadığı bir ortam. Paspas en fazla yazın halılar kaldırıldığında kullanılır.

Yedek parça sorunu yaşatmayacak, servis yolu gözletmeyecek, mümkünse f/p ürünü arıyorum. Ama yoğun ve uzun soluklu bir kullanım düşündüğümden, değecekse bir tık yüksek fiyatlara da gidebilirim.

Birçok ürünü araştırdım ama konunun uzmanlarından ve tecrübe sahiplerinden de önerilerini rica ediyorum

ANKER Eufy Robovac X8 Hybrid Akıllı Robot Süpürge bu noktada öne çıktı gibi benim nazarımda? İstedikleri paraya değer mi ve dedikleri gibi iyi bir cihaz mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurdeniz1992 -- 23 Ocak 2022; 14:7:14 >
  • 
Sayfa: önceki 21502151215221532154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.