Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (1462. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
56.140
Cevap
1.325
Favori
2.238.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14601461146214631464
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar. 3 ay oldu neredeyse. 1.nesil xiaomi süpürgemi kullanıyordum (fiyat, batarya ve mopsuz istme etkenleri), süpürmesini beğeniyordum fakat harita kaydetmeme ciddi bir eksiklikmiş. Son haritadan yer seçerek odaya yönlendirme çok kullanışlı gelmedi bana. Daha önce forumda okuduğum bir sorunu da yaşadım. Halı köşesine gelince manevra yapmak yerine patinaj çekiyor ve tekeri sürte sürte yediriyor. Canımı sıktı iyice bu durumda, her süpürmede oluyor çünkü ve kendim kurtarmazsam öylece kalıyor. Ne yapsam derken amazon kampanyasına dahil olduğumu farkettim. 3 ay dolmasına yakın olmama rağmen ürünü iade ettim ve şok yaşadım. İade kabul edildi :)

Şimdi tekrar ürün bakmak gerekecek 3bin tl civarı. 360 modelleri bana uygun gibi ama yedek parça ve yazılım süreci nasıl olur bilemiyorum.

Destekleriniz için teşekkürler. Saygılar..

• mali_bu16 kullanıcısına yanıt
    Biliyoruz mali sen bir bayide calisiyorsun inkâr etme 🤗
  • ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt

Yakalandım  

Bizim fan motorları biraz farklı ama neyse...

Ali bey sağolsun incelik yapmış. Asıl ben robot kafaları takipteyim. Öyle sizin gibi detaylı inceleme yapacak bilgi birikimim yok zaten. Kendim arayıp Türkçe kaynak bulamadığım bazı şeyleri elime cihaz geçmişken paylaştım sadece :)

• jagatai J kullanıcısına yanıt

Ne kadar yararlı birşey yapıyorsunuz bir bilseniz, tebrik eder devamını bekleriz 

• effida E kullanıcısına yanıt
    Maalesef siz de Amazon kurbanı olmuşsunuz; kınıyoruz efenim!
  • evinizin m², halı - eşya yoğunluğu, mobilya yükseklikerli, mop olsun olmasın gibi paremetleride bilerek yardımcı olmak direk marka bazlı yardımdan daha doğru olur diye düşünüyorum.

360 S serileri dolu dolu yazlımlarıyla dikkat çekiyor (ufak komut gecikmeleri olabiliyor) TR satış ve servisi 6 aylık süreçte üzerine koyarak artan ama makul bir performans sergiledi. Bu marka özelinde 360 konusunda birçok kullanıcın olumlu/olumsuz tecrübe paylaşımları mevcut, bir gözatın isterseniz.

• Bayi çalışanını firma yetkilisini bırak; vergi müdürünün bile Amazon hakkında vergi kaçırıyor alış veriş yapanlar yarın birgün cezasını çekersiniz diye mesaj gönderdiğini duyduk! 😁 Sektörün içinde ve sektörle ilgili olanlardan teknik bilgi almak en iyisi çünkü bir sorumluluğu olduğunu bilirler. O yüzden saklanmayın efenim çıkın ortaya! 😁
  • needacar kullanıcısına yanıt

Hocam bayi çalışanıyım ama sektörler birazcık farklı, bizde PA yerine HP' ler, emisyonlar, dört teker bedeni iki teker ruhu taşır gibi konular konuşuluyor :)

Umarım bana da bir gün kısmet olur.

Hangi cihaz bu hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iRobot R9XX ve i7 kullanıcıları dikkatine:

Bu yorum iRobot Türkiye firmasının yazılı ihtarı uyarınca tarafımdan kaldırılmıştır.

Bilgilerinize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hepsirobot -- 26 Şubat 2021; 19:18:29 >
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    ABD hariç bu güncelleme verilmedi diye biliyorum. ABD de birçok cihazda güncellemeyi revert etmişlerdi. Tam verimli bir güncelleme olmadığını kabul ettiler herhalde.
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Hayda başa döndük yine o zaman. Ne yapacağız peki. 360 s9 mu alalım o zaman?

Bugün açıklama yapmışlar. Bizde de ABd’den gelen çok cihaz var, onlar güncelleme almışlardır ülke seçimi ABD ise.
  • afazar A kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimal tekrar fiyatı 399 € a inecektir; takip edin hocam.
  • SkiP_ S kullanıcısına yanıt

Robogil Luna-200 UV hocam

Yani shermanda calsiiyorsunuz hmm anladim..2 tekerli robot supurgeler... ön 3. Teker sayılmıyor motoru yok onun 😄
  • ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt

Bizde üç tekerlekli olarak Tricity 155 / Tricity 300 / Niken var hocam 

• İyi akşamlar, otonom olanların istasyonlarının aşağı yukarı boyutu nedir acaba?

• 
Sayfa: önceki 14601461146214631464
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.