Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (1267. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
56.059
Cevap
1.320
Favori
2.232.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12651266126712681269
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0852NHYC7/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

aldım hocam, anlık mı düştü bilmiyorum kaç saattir bakıyordum fiyat 2.496 TL falandı şuan 2.296 TL oldu. bende alıp geçtim hemen.  

• mali_bu16 kullanıcısına yanıt
    Reklaminiz da güzel olmuş mali bey... devamını bekleriz.....Bi biz giremedik parayla video çekimi islerine 😒
  • ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    oqi kullanıcısına yanıt

Peki  yazıp geçmek isterdim ama;

Video çekimi için kamera/lar

Bir kaç tripod

İyi bir mikrafon seti

Işık ekipmanı

Veri depolama için hdd

Kameralar için mikro sd kartlar

Bunlar maddi giderler hocam 

Manevi giderler;

Aileden, eşten, çocuktan kendimizden çaldığımız zaman...

Çok şükür hobimiz oldu aradaki ince dengeyi kurduk, para verip (ki o kadar verecek paramız olmadığı çok net) alıp kullanarak tecrübe edemeyeceğimiz robotları deneme fırsatı  

Zaten bizim @oqi yoğurt yeme şeklimiz bir çok firmanın işine gelmez hocam  YouTuber lar gibi maddi çıkarımız olmadığı için pof pof lama yok, ballandıra ballandıra anlatım yok... iyisi kötüsüyle çekeriz içeriğimizi gücümüz yettiğince... seven böyle sever  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mali_bu16 -- 26 Ocak 2021; 21:46:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bugün Sherman'ı aradım. Çok ilgili davrandılar. Dediğiniz gibi Şubat ortası gibi gelmesini bekliyorlar.

Muhtemelen 360 S9 olacak gibi.

Tekrar teşekkür ederim yardımınız için.

@mali_bu16 @Hepsirobot

• patates22 P kullanıcısına yanıt

Mesajınıza sonradan dahil oldum öncesini çok okuyamadım kusura bakmayın ama 6 haritadan bahsedilmiş, 360 5 harita kaydettiriyor 5 de son temizlikten kayıtlı tutuyor yani 5 favoriden fazla yapamazsınız bilgilendiriyim...

Hayırlısı oslun önemli olan ihtiyaçlarınıza uygun cihazı edinebilmeniz. Ben 4 aydır memnunum robottan ve Sherman' dan markada yeniler ama gayretleri şimdilik takdire şayan.

Olurda yolunuz 360 markasıyla kesişirse marka model odaklı destek için 360 konumuz aktif, kendimizce çektiğimiz içerikler Robot Kafalar YouTube kanalımızda.

Ayrıca S9 modeli için kullanıcısı olarak hertürlü sorunuza cevap vermekten mutluluk duyarım.

Saygılar.

iRobot Roomba i7 de 10 adet farklı haritalama var; fiyatı tuzlu; sadece süpürür; navigasyonunu kamerası ile yapar...
  • Hocam 250 m2 3 halılı evim var süpürmede silmede işime gelir ozmo 950 düşünüyorum . Sizin fikrinizide almak istedim hangi cihaz daha iyidir 8000lira da odrmek istemem tabi

Hayirlisi..boyle marka fanatikligi yapmadan reklam gudmeden youtube urun anlatimi nadir bulunur nebileyim..🤨
  • Nesrinatmaca N kullanıcısına yanıt

Yanlış hatırlamıyorsam Ali abi normal ev tipi robotlar için maks 200 m2 süpürebilirler demişti.

Tek nefeste 250 m2 yi süpürebilecek bir robot zor ama sizinde örnek verdiğiniz gibi Ozmo 950 yerine T8 de olabilir daha yeni bir teknolojiye sahip, bilindik markaların Premium cihazlarına bakabilirsiniz S5 max, 360 S9, yeni gelecek olan Roborock S7 gibi...

• Nesrinatmaca N kullanıcısına yanıt
    250m2 tek seferde ancak eşyasız ve silme modunda olabilir, işin içine vakum girdi mi nefesimiz yetmez efendim. Ama şarj yuvasını evin ortalarına konumlandırırsanız, piyasadaki her premium ürün o alanın altından kalkar.
    S5Max, O950, S9, T8 ve türevleri vs
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Hocam şarj yuvasının evin ortasında olmasının ne gibi avantajları var ?
  • Başkent Ankara mantığı 

• Her odaya eşit mesafede olması, robotun şarjı azaldığında yuvaya dönüp şarjı dolduğunda kaldığı yerden temizliğe devam edebilmesi için optimum koşulu sağlar.
    Ben robotu kullanmadığım bir odaya koydum evin ortalarında değil yani kenarında bir yerlerde. Evin bir ucundan diğer ucuna yaklaşık 30 saniyede gidiyor zaten (ev 110 m²) 30 saniye de çok önemli bir vakit değil bence.

Tabi 250 m² bir ev için önemli olabilir bir ucundan diğerine gitmesi 1 dakika civarı sürer tahminimce.

@memindefne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-85024A81E -- 27 Ocak 2021; 16:27:5 >
  • Geometrik merkez olacak belirlendiğinde gidiş gelişte hesaplayacağı mesafe azaldığı için mümkün olan en geniş haritalamayı yapacaktır.

• 250m2 den söz ediyorduk ama...

• Merhaba,

Roborock S5 Max için bir süre önce yeni bir firmware geldi. Şuan 01.10.26 yüklü yenisi 01.13.28 olarak gözüküyor. Yeni firmware yükleyip kullanan var mı acaba? Bir sıkıntı yaşayan oldu mu diye merak ediyorum.

Not: Daha önce konusu geçtiyse kusura bakmayın 10 sayfa kadar öncesine baktım göremedim.

Sağlıcakla

• Benimde Dock evimin bir ucunda ve diğer uçta en büyük mekan olan salon var, yolu hesaplamadım kaç sn diye ancak herzaman yol şartları bir olmayabilir :) engeller, kızımın oyuncakları bizim terlik vs vs... Ben oda oda temizlik modunu kullandığım ve genelde temizlik için evi ikiye böldüğüm için sorun yok.

Ali abinin orta nokta demesindeki mantık robot her odaya eşit uzaklıkta (Ankara)olsun ki otomatik şarj moduna geçince kalan şarjını en verimli şekilde kullansın. Yolu üzerinde olası engeller ihtimaline karşı şarj için geri dönüş yolunda bazı durumlarda nefesi yetmeyebilir, robot yolda kapanabilir(çok örneği oldu konularda)

• ring R kullanıcısına yanıt

yükledik hocam bir sorun yaşanmadı. üstüne bir de 01.13.40 geldi bana onda da bir sıkıntı görünmüyor.

• 
Sayfa: önceki 12651266126712681269
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.