Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (518. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
56.070
Cevap
1.322
Favori
2.234.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 516517518519520
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 gundur gumrukten cikamadi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • symbiat kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Bu detaylı değerlendirme için çok teşekkürler. 360 gerçekten yazılım olarak çok geliştiriyor kendini ve diğer "büyüklere" örnek oluyor.
    Sözünü etitğiniz oda bazında temizleme özelliği belirleme Ecovacs'ın yeni T serilerinde var, belki 900 serilerine de gelecektir. Bildiğim kadarı ile yeni Roborock S6MAXV modelinde de olacak.

Bu güzel özellikleri duydukça gerçekten çok daha güzel ürünler göreceğimize inanıyorum yakında.

Saygılarımla
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Üstad s5 max dada son sürümle oda bazında sıralama, oda oda vacum ve mop gücü seçme ana menüde de 3e kadar temizleme yaptırma özellikleri geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değerli Arkadaşlar Merhaba,

Yaklasik 5 gundur konida ki tum mesajlari okudum ve amazondan vergiler biraz artsada ozmo 950 siparisi verdim. 26 Mayista yapmis oldugum alisveris henuz gonderilmedi. Urunu alan arkadaslar teslimat sureci nasil gectigini yazarsa cok sevinirim. Urun geldikten sonra incelemelerimi paylasacagim.

• kdundar kullanıcısına yanıt
    İsimlendirmeden kastınız robotun adı ise ozmoda robota farklı isim verebiliyorsunuz. Ama odalara isim verilmiyor maalesef.

• gepe kullanıcısına yanıt
    Süper, bunlar çok güzel özellikler. Her markaya yayılacaktır.

• Mertcoach M kullanıcısına yanıt
    Hocam çok normal zatem biraz ileri tarihli gönderim yapıyolar bu ara . Ama çoğu kişininki gönderildi sanırım , biraz daha beklemeniz gerekir muhtemelen.
  • hasinist H kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

• symbiat kullanıcısına yanıt
    Valla şu renkli ve muazzam haritayı görünce gözüm gönlüm açıldı.
    Ozmo robotu gelen arkadaşlar, gruba harita fotoğrafı atıyorlar, robottan soğudum resmen. İnşaallah güncellemeler vb. gelirde bizde bu şekilde haritalar yaparız ozmo ile.

• İyi akşamlar, dün elime geçen viomi v2 pro cihazın bugün kurulumunu yaptım fakat aklımda bir soru var.
    Cihaz şarj istasyonundayken kapanmıyor hiçbir şekilde. Sürekli ışık yanıyor şarjın dolduğuna dair. Şarjdan çekilip beklendiğinde ya da kapatma tuşuna uzun basıldığında kapanıyor. Temizlik bitip cihaz şarj istasyonuna dönüp şarjını doldurunca cihazın kapanması için cihazı elle şarj istasyonundan ayırmak mı gerek? Öbür cihaz 7/24 açık kalmış oluyor?

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Hocam oda bazında temizleme özelliği ne demek anlayamadım.

• sezarim kullanıcısına yanıt
    Oda isimleriydi evet. Basit birşey ama daha kolay kullanım için güzel bir çözümmüş.

• Raphaël kullanıcısına yanıt
    robotlar powerof olmadiklari sürece şarjda kalirlar, tıpkı telefon gibi düşünebilirsiniz. cihaza komut verebilmek günlük temizleme programları set edebilmek için robotun telefon gibi standbyda kalmasi gerekiyor. elle poweroff edebilirsiniz ama bunun size pratikde pek bir faydası olmaz.

• Raphaël kullanıcısına yanıt
    Bu cihazların özellikle sürekli uyanık kalması gerekiyor. Kullanma kılavuzunda da bu şekilde belirtilmekte, şarj ederken ışık yanıp söner, dolunca düz yanar ve o şekilde bekler.

Kaça aldınız bu arada vergi vs ne kadar tuttu.

• Bu gün DHL ile konuştum ve s5 Max yarın adresime teslim olacakmış. Acayip sabırsızlanıyorum. Ne robotmuş.

• amazon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 24 Ocak 2021; 11:57:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haticenurkc H kullanıcısına yanıt
    Her oda için vakum gucu ve temizlik tekrari gibi özelliklerin ayri ayri ayarlanmasi.

Misal mutfagi maksimum güçte supur, oturma odasini standart modda supur gibi.

• nohackmove kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin son durumda ne gözüküyor? Bende gümrüğe tabiidirde kaldı. 2 gündür bekliyorum dün akşam ödeme yapmıştım bugün çıkmadı kargoya.

• Haticenurkc H kullanıcısına yanıt
    Odalara ayrı isim verilmesi ve odaların özelliklerine göre temizlik yapılması (farklı mop seviyesi, farklı vakum seviyesi, birden fazla defa temizlik yaptırma gibi) tekil özellikler.
  • Ali bey selamlar. Bu S5 Max'ın kutusundan çıkan moisture proof mat'ın işlevi nedir acaba? Ben docka bunu takmadım ne işe yaradığını anlamadığımdan...
  • 
Sayfa: önceki 516517518519520
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.