Şimdi Ara

Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU] (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.230
Cevap
650
Favori
896.327
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

satıcı istediği ürünü yollar hocam sorun olmaz mı :) o sözleşmeye göre iade hakkımız vb. şeyler var.

çin versiyonu gelebilir demiş bir üstte arkadaş. ben şimdiden çin ceye başlıyorum. ya da türkçe öğreteyim :)

• fotografya kullanıcısına yanıt

Midem bulanıyor böyle durumlarda. Şimdi trendyol a baktım. Orada da nasa iletişim diye bir satıcı distribütör garantili sattığını iddia etmiş lakin aşağıda mesajlarda Distribütör ifadenin hatalı olduğu satıcı tarafından belirtilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meceng -- 27 Kasım 2020; 0:38:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • meceng M kullanıcısına yanıt

bu satıcıların çoğu sirkecide ki doğubank deniler yerde sanırım. hobyar mah diye başlıyorsa adres sirkeci fatih adresleri. delta servis te orada :) hep kankalar birbirleriyle.

Türkçe desteği var, tek eksi yanı çin server ından bağlanmanız gerekiyor uygulama biraz yavaş çalışıyor

• meceng M kullanıcısına yanıt

Aklı başında müşteriler neyse ki var. Trendyol işini yapsa keşke. Trendyol ürün sayfası içindeki şikayet et kısmı çok dandik. Açıklama yazılacak alan dahi yok. Şikayeti alan nereye bakacağını nereden bilecek ? Rezillik.

Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU]
  • rerod R kullanıcısına yanıt

çin versiyonu olursa iade ederim stabil çalışmadıktan sonra benim için hiçbir anlamı yok.

• eğer çin cihazı ise daha iyi çünkü normalde mop pro da halı üzerine çıkınca emiş gücünü artırma var diye okudum. hatta bir arkadaşla konuştuk pm ile o dedi bana. ama bizim ülkedeki cihazlara vermediklerini filan söyledi.

• Emre-X kullanıcısına yanıt

Ben de gg deki mishop a sordum bakalım. Distribütör olayı yalan ise iptal ederim siparişi.

• Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU]

Bu fiyat iyimi arkadaslar
  • Bu S5 Maxlar neden stokta yok, nerde bu Amazon?

• Emre-X kullanıcısına yanıt

hocam ben bir ürünün resmi satıcısnın olup olmadığını anlamak için markanın global sitesine girip bakarım. eğer ki ülkemizde varsa zaten bunu kendi sitelerinden görebiliriz. artı ben roborock a mail attım hızlı bir şekilde cevap verdiler. yok diyor adamlar. aslında ürünü alıp direk hakem heyetine vereceksin ekran görüntüleri ile birlikte. yanıltıcı ürün satmaktan. hem ürün bedelini alacaksın hem de ürünü kullanmaya devam edeceksin belki o zaman açıklama giren elemana aman dikkat et doğru yaz derler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: meceng

Ben de gg deki mishop a sordum bakalım. Distribütör olayı yalan ise iptal ederim siparişi.

Ben de aynı satıcıdan alıp almama konusunda kararsız kaldım sorunuza cevap gelirse bilgilendirirseniz sevinirim.

• fagala kullanıcısına yanıt

amazonda en düşük 4087 idi. oradan alsaydınız daha güvenli olurdu

• H4RuNN H kullanıcısına yanıt

Stabil olmadığı anlamı çıkmasın yazdığımdan, sadece harita vs ilk açılışta biraz geç geliyor, cihazı bazen biraz geç görüyor ama iptal ettirecek kadar rahatsız edici değil bence

• kilecerme kullanıcısına yanıt

Ben de cin versiyona birden fazla harita kaydetme özelliği geldi diye biliyorum. Mop pro alanların yerinde olsam aksine cin versiyonu çıksın diye umut ederdim :)

• amazon dan atak bekledik ama uykuda sanırım. arkadaşlar amazonda mop pro olur 1c olur s5 max olur indirim görürseniz alıntılayarak haber edebilir misiniz rica etsem. gg yi iptal edicem eğer öyle bir durum olursa.

• sinandro S kullanıcısına yanıt

Çoklu harita kaydetme hep vardı, ben mop pro yu geçen yıl aldım Çin den ama bende pek stabil çalışmıyor, karıştırıyor bazen...

• nasıl hocam 1 yıldır kullanmışsınız. dili çince mi ? stabil değil derken tam olarak ne sorun oluyor ?

Hocam s5 max i amazondan surekli takip ettim. 4087tl den beyaz olani satti ve bittirdi.

4300TL den de siyah olani ve saka gibi ama 4300tl stoklari bitirdiler, herkes alayim kenarda dursun daha da duserse tekrar alir öncekini iade ederim diye dusundu lakin adamlarin elinde stok kalmadi.

Yani amazonda indirim yapacak mal kalmadi. 4300tl den guzelce satmis oldular.

Komik ama gercek.

• GittiGidiyor üzerinden vaccum modeli sipariş verdim.garantipay ile ödedim..parayı çekti karttan ama 3 saat geçmesine rağmen siparişlerim kısmına düşmedi..benzer durum yaşayan var mı yardımcı olur musunuz

• 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.