Şimdi Ara

Roaccutane - Zoretanin Hakkında Herşey! (512. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
10.288
Cevap
103
Favori
2.354.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 510511512513514
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

giden gitti zaten hocam, çaresizlik insana her şeyi denettiriyor işte ne yaparsın zamanı geriye alamıyoruz

• Bir doktor trazodon ile tedavi edilebileceğimizi söyledi. Ne düşünüyorsunuz bu konuda ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rus ruleti oynarsın. Yapma! Ssrı, accutane, pfs hastalarının trazodon tecrübesi(https://forum.propeciahelp.com/search?context=topic&context_id=37783&q=Trazodone&skip_context=true). Çoğu hasta daha da kötüleşmiş. Geçici iyilik haline aldanma. Ayrıca nadir görülse de priapizm çok ciddi bir yan etki. Zamanında ve doğru müdahale edilmezse penisinden bile olabilirsin

• Lockdownn L kullanıcısına yanıt

Meselenin ciddiyetinin farkındayım emin olun bu yazıları defalarca okudum. Ben denediklerimi yazsam sayfalarca şey çıkar. Artık başka bir çarem kalmadığı için serotonin sistemine oynamayı düşünüyorum. Rus ruletinde bir ihtimal de olsa kazanma şansı vardır değil mi? Elimden ne gelebilir ki başka bu şekilde hayatımdan memnun değilim. Zaman da benim için hiçbir şey yapmıyor. Bayağı çaresiz bir durumdayım. Roaccutane ergenliğimi tersine çevirdi resmen. Roaccutane dan önce ssri kullandım 1 yıl falan, kullanmayı bırakınca cinsel yan etkiler ortadan kalkmıştı o zaman. Bu işte yüzde 1 de şansım var ise bismillah diyip denemeliyim diye düşünüyorum. Çünkü bana sunulabilecek başka bir seçenek kalmadığını düşünüyorum. Çok çaresizim.

• 2001 de kardeşim 2004'de ben kullandım bu ilacı. Yan etkisi birşey görmedim ama elbetteki vardır. Kullanmadan önce kan testi falan yapıyorlar.

Ama etkisi gerçekten muhteşem. Ergenken insan böyle sivilceli yüz çirkinlik falan kaldıramıyor. Hep ulan benim cildim ne zaman pürüzsüz olacak derdim.

şimdi yaş 35 kaç sene geçmiş üzerinden hala bu ilaç var. Artık nasıl etkiliyse daha iyisi bulunmadı galiba.

• yedekhesap466 Y kullanıcısına yanıt
    Ne kadar roaccutane kullanmıştınız

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Kaç yaşındasınız ?
    Açlık (su) orucunu araştırmanızı tavsiye ederim modern tıppın ilaçlarından artık uzaklaşmalıyız daha da kötüye sürüklüyo bedenimizi o ilaçlar

Su orucuyla vücudumuz önceden vücüdumuzda biriken toksinleri atıyoruz.Bu yöntemle ağır kanser hastalığından kurtulan hastalar var Dr.Aidin Salihi araştırmanı tavsiye ederim aksi takdirde bu ilaçlarla kendini zehirlersin

• yedekhesap466 Y kullanıcısına yanıt
    Kardeşim Yapma etme ! Bu ilaçlar zaten zehirliyor insanları daha fazla alma şu ilaçlardan açlık su orucunu Dr.Aidin Salihi araştır. Bu sayede ağır Kanser hastaları bile iyileşti konuyu iyice araştır Allah şifasını vermediği hiçbir hastalığı yaratmamıştır diye bir ayet var ümidini yitirme aidin salihin gerçek tip adlı kitabını araştır ve ordan açlık orucunu araştır 10 günlük oruçlarda 5-6 günden sonra artık mide aç olduğundan vücut aç olduğundan bağışıklık sistemi daha rahat çalışıyor ve hücreleri temizliyor toksinler atıyor bu konuda daha fazla yardımcı olmamı istersen ilgilenebilirim.

• Osman Sami O kullanıcısına yanıt

6 gün kullandım hocam

• 7 aydan beri günde 40 mg alarak toplamda 8600 mg ile tedavimi bitirdim. Doktora kalsa 1 ay daha devam etmemi istiyordu ama ben bıraktım artık. Sorusu olanlara yardımcı olabilirim. Zoretanin kullandım ben.

• D. Targaryen kullanıcısına yanıt
    Yaraların iyileşmesi yavaş miydi ve sonradan geçti mi bende kırmızı leke kaldı yara sonrası

• Osman Sami O kullanıcısına yanıt

Yaraların iyileşmesi çok uzun sürüyor iz kalma durumumu tecrübe etmedim daha.

Su orucunu araştırdınız mı ?

• Hayır araştırmadım. Evet su orucunun bilimsel olarak faydaları var ancak bunu mucize gibi görmek çok yanlış. İsmini verdiğiniz doktor çok büyük ihtimalle bir şarlatan.(dr u araştırmadım) Tam da bizim durumumuzda olan insanların yani tedavisi bilinmeyen hastalığa sahip olanların çaresizliğinden faydalanan bir tüccar, doktor değil. Bir doktor olarak söylüyorum bu tiplerden uzak durun. Kendi sağlıgınız ve cebiniz için. Yaşım 25 bu arada

• Bilmeden yargılamayınız araştırmanızı öneriyorum su orucunu mucize diye adlandırmıyorum vücut sindirimle uğraşmadığında artık hücrelere iniyo ve toksinleri atıkları temizliyo gerçekten araştırmanızı tavsiye ediyorum.Söylediğim doktorla ilgili olarak ta önceden doktorluk yapmış ve kendi hastalığına deva bulamadığı için doktorluğu bırakmış sonra geleneksel tıpa yönelmiş ve sonradan vucüdun bu olağanüstü sistemini anlayıp sonradan müslüman olmuş.Burda size edebiyat yapmayayım size yardımcı olmaya çalışıyorum gerçekten araştırmanızı tavsiye ediyorum

Bu arada dediğim dr vefat etti ve bir kitap bıraktı geride kendi annem çok sıhhat buldu bu oruçta ben şahit oldum yıllarca ilaç kullandı hiçbir ile yaramadı ilaçlar daha kötü ediyo

• Dream-Lord kullanıcısına yanıt
    Hocam size bir şey sormak istiyorum hala sitede aktif misiniz geri dönerseniz sorum olacak

• roaccutane tedavisinden önce antibiyotik kullanmak şart mı?

• aysim277 A kullanıcısına yanıt
    İyi günler aradan 12 sene geçmiş sizde bu durum geçti mi gamze çöküntüsü gibi bende de var geri dönerseniz çok mutlu olurum

• 
Sayfa: önceki 510511512513514
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.