Şimdi Ara

Roaccutane - Zoretanin Hakkında Herşey! (513. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
10.254
Cevap
104
Favori
2.196.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 ay
  • Cevaplayan Üyeler 1437
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 51
  • Ortalama Mesaj Aralığı 12 saat 23 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 56
  • Favoriye Eklediklerim 104
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • kir-pi (1765 mesaj) edibe (205 mesaj) Cronic (189 mesaj) Avatarlamaca (185 mesaj) uzunsaclıkeladam (139 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1282 mesaj) Mobil (1183 mesaj) Tablet (183 mesaj) (2 mesaj) Mini (102 mesaj) Uygulama (25 mesaj) (3 mesaj) (40 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • roaccutane tedavisinden önce antibiyotik kullanmak şart mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aysim277 a kullanıcısına yanıt
    İyi günler aradan 12 sene geçmiş sizde bu durum geçti mi gamze çöküntüsü gibi bende de var geri dönerseniz çok mutlu olurum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • frk89 f kullanıcısına yanıt
    yi günler aradan 12 sene geçmiş sizde bu durum geçti mi gamze çöküntüsü gibi bende de var geri dönerseniz çok mutlu olurum

• SanalKatliam S kullanıcısına yanıt
    yi günler aradan 12 sene geçmiş sizde bu durum geçti mi gamze çöküntüsü gibi bende de var geri dönerseniz çok mutlu olurum

• Champions League kullanıcısına yanıt

• bende tedaviye başladım arkadaşlar 6 aylık

bu ilaç egzamayı azdırıyormu yüzümdeki egzema 5' inci günde kızarmaya başladıda :/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilacı 1 aydır kullanmıyorum sıkıntı olur mu? randevu alamadım bir türlü çünkü. boşa gitmemiştir umarım o kadar kullandıklarım.

• Reçetesiz satılıyor mu bu ilaç?

• drdogan79 kullanıcısına yanıt

26 yaşında pratisyen doktorum, 2 ay boyunca günde 20mg şeklinde ilacı kullandım. İkinci ayın sonunda libido azlığı ve hafif erektil disfonk hissettim ve hemen ilacı bıraktım. İlacı bırakalı 2.5 hafta falan oldu, şu an iyiyim. Bu ilaç DHT'yi düşürerek zaten libidoyu mahvediyor. Buna ek olarak sürekli düşünmek de psikolojik olarak sizi kısır bir döngüye sokuyor. Öncelikle gidip bir kan tahlili yaptırın ve FSH LH testosteron DHT Tiroid hormonlarınız bunlara baktırın. Bunlar normal olduğu halde sorun çekiyorsanız kendinize şunu söyleyin "Erekte olamıyorum" bir süre cinsel açlık çekin ve normal şekilde erekte olduğunuzda o kısır döngüden çıktığınızı göreceksiniz.

• emre510 kullanıcısına yanıt
    Sorunun çözümü bahsettiğiniz kadar kolay değil sevgili meslektaşım. Şanslı bir mağdur olduğun için şükret, her şeyi normal olduğu halde bir türlü düzelemeyen binlerce hasta var. Keşke o kadar kolay olsa.

• Ben de başladım bu ilaca 2. Ay içerisindeyim. 0 yan etki mşşallah dudağım kuruyor azıcık sadece. Depresif düşündürüyormuş falan diyolar da e ben zaten hep depresiftim eheheh inş düzelir suratım amin

• Ben başlayalı 1 hafta oluyor burun kuruluğu için nazalnem kullanan var mı ben bugün ilk defa sürdüm burun içine

• Bu ilacı ekim 2021 den beri kullanıyorum. Son 1,5 ayım kaldı. Kiloya göre hesaplandığı için 7,5 ay kadar sürmüş olacak. Kuruluktan kaynaklanan bir sürü sıkıntı yaşadım. dudak kuruluğu hep vardı. 2 kere göz kızarıklığı (kuruluktan kaynaklı) 2 kere dış kulak enfeksiyonu doktorum ilgisi yok desede bence var hiç hayatımda kulak enfeksiyonu geçirmediğim halde 2 ayda 2 kere geçirdim kulak kepçesi pul pul döküldü ve şişti. ilkinde antibiyotik kullandım ikicinde bekledim biraz kremler sürünce geçti kendi kendine. yüzde yanma, pul pul dökülme, hassasiyet hepsini yaşadım. cildim hiç kusma yapmadı doktoruma sorduğumda düşük dozda başladığım için dedi. kan değerleerimde de hiç bozulma olmadı çok şükür. Yıllardır bu dertle uğraştım sırf karaciğerim bozulur diye tedirgin olduğum için başlamak istememiştim. bunlar ergenlik sivilceside değil 30 dan sonra başlayan yanakta çıkan ve sinirimi bozan şeylerdi. Henüz bitmedi ama büyük ölçüde azaldı. son 20 gündür yeni sivilcem çıkmadı. İzler var tabi ama yüzeysel çok rahatsız ederse lazer tedavisi uyguluyorlarmış. Ama çok maliyetli bir tedavi. özel sigortam karşıladığı halde ilacı kremi yaptığı yan etkilerden gittiğim muayeneler düşünülürse bana epey maliyetli geldi. başlıyacak olanların uzun bir süre binimum her yerine krem damla merhem vs kullanmayı göze alması lazım. ihmal etmesen bile sıkıntı yaşıyorsun. düzenli nemlendirici güneş kremi kullanmak gerekiyor.

• Arkadaşlar 3.ay yarısındayım nefes darlığı ve aşırı stres yapıyor normal mi

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.