Şimdi Ara

rj11 jack-topraklama-modemi koruma ve dsl ankastre bağlantısı ile ilgili?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bina ankastre kutumdan evime kadar gelen kabloyu cat6 olarak değiştirmek istiyorum bir ucuna rj11 çakmam gerek şimdi modemi aşırı/ani yüklerden korumak için (yıldırım vs.) yapabileceğim şeyler var mı?

mesela metal rj11 jack falanhttp://www.amper.com.tr/urunler/veri-ve-bilgi-teknolojisi-icin-cozumler/rj11-telefon-hatti-darbe-koruyucu (bide böyle bir ürün var sizce gerekli mi böyle şeyler)

özellikle metal rj11 diye bişey var mı piyasada varsa ne amaçla var mesela cat6a ve cat7 ler için metal rj45 jack oluyormuş falan

birde bu rj11 lerde 6 kablo giriş yeri var cat6 da 4x2şerden 8 bakır kablo ucu var modemin dsl girişinde ise toplam 4 kablo giriş yuvası var şimdi ben bu rj11 jack a cat6 dan 4 kablo ucunu çaksam (modem dsl yuvasında 4 tane olduğu için) ankastreye kablo çakma işini nasıl yapacam benim bildiğim ankastreye 2 uç çakılıyor sadece yani 2 sini bir tarafa diğer 2 sinide diğer tarafa çakmak mümkün mü acaba hani mümkünse bu şekilde çakmanın bir avantajı olur mu?

sorum biraz uzun oldu inşsallah birileri yardımcı olur ümidiyle soruyorum bakalım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.