Şimdi Ara

Rıza'nın Garaj'ı (tüm şeffaflığı ile otogaz dünyası, teknik, teori, bilgi...) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
636
Cevap
20
Favori
28.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güvenliğimiz açısından simit depo efendim. Silindir depolar sert darbelerde taban sacını yırtar ve tüm basınç arka koltukta yoğunlaşır. Eğer Allah göstermesin arka koltuklarda yolcular için çok ağır sonuçlar doğurabilir... Tavsiyem simit depo olucaktır efendim... Sağlıcakla kalın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nbol N kullanıcısına yanıt
    Bence de mantıklı bir seçim. Lakin uzun ömürlülük adına ilk tavsiyem Lovato olucaktır. Lovato c-obd2 tavsiyemdir. Şimdiden hayırlı olsun görüşmek üzere...

• Eski konu silinince o kadar arşivlik konu gitti yani. Bari kilitleselerdi sadece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gezmen kullanıcısına yanıt
    :(

• Hocam, regülatör basıncının düşük olması neleri etkiler? Aracın çekişinde düşüklük olması buna etkenmidir? teşekkürler.
  • Ustam peugeot-citröen grubunun 508 veya C5 1.6 thp 156 hp motorları için lpg uyumunda son durum nedir? D sınıfındaki rakiplerine göre 2. el fiyatları çok düşük. Uygun fiyata 2011-2012 modellerinde alıp lpg taktırılarak binilir mi yoksa dikiş tutmaz mı?
  • sizin dükkan varsa nerde uğramak isterm

• 2015 i20, 1.2 manuel benzinli araç için lgp dönüşün fiyatınız nedir?

Peşin ödeme!

• Ustam öncelikle Allah kolaylıklar versin hem sanayide araç başında hem internette klavye başında epey bir mesayi harcıyorsunuz gördüğüm kadarı ile.

Benim aracım 2012 model 122 beygir passat tsi comfortline otomatik vites 72 bin küsür km de ve ruhsatta motorno CAXB şeklinde başlıyor. sizce bu aracıma (az sorun ve ekonomik olması ilk tercihim arasında) hangi marka LPG taktırmalıyım? Ortalama maliyetleri ve ortalama sorunlarıyla birlikte bana bilgi verebilirmisiniz?
  • selam 2012 otomatik Civic FB 7 aracım var; senede 8- 9 bin km yapıyorum ;%80 i şehir içidir;ve 4-5 km lik mesafe gidiş+dönüş toplam 10 km...

zaten edirne - küçük şehir..

2 çocuk var; şu zamana kadar taktırmamaya kararlıydım ama son zamlar ve potansiyel zamlar sonrası acaba diyorum??

AVM lerde sıkıntı olsun da istemiyorum...allah korusun kaza durumunda da ekstra risk oluşsun da istemiyorum; ama %40 ucuza gezme şansı da varr bi taraftan...işin içinden çıkamadım...aracı 2-3 sene den fazla kullanmam...
  • Hocam konuda harcadığınız emek için teşekkür ederim.
    Opel astra sedan 1.4 turbo aracım var. Antalyada bulduğum iyi bir usta atiker gold grand(3000tl), prins silverline turbo map (5700 tl) modellerinden birini önerdi. lovato istiyordum ama o modeli çalışmıyormuş. siz iki lpgden fiyatlarını da göz önüne aldığınızda hangisini önerirsiniz şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noldor86 -- 15 Eylül 2018; 23:10:46 >
  • leonidas26 kullanıcısına yanıt
    konu durdu heralde ustam biraz ihmal etti.
  • Ustam merhaba iyi gunler iyi calismalar. Ben 4 yil once toyota auris marka arcima atiker taktirdim. Fakat o zamandan beridir yuksek yakmakta. Kackez ayar yaptirdiysam bi cozum bulamadim. Yeriniz nerede ve bu konuda yardimci olurmusunuz?

• Ustam merhabalar 2000 model polo 1.4 16v aracım var atiker lpg takılı motor soğukken ilk çalıştırıldığında hararet 90 a gelene kadar 1.2. bazen de 3.viteste bir tekleme silkeleme yapıyor gazdan ayağımı çekip yavaş basarsam silkeliyor,enjektörün birisi bozuk denildi,konfor olarak eksi bir durum silkeleme yapıyor ama gidişe etkisi yok diyebilirim ,benzinde yapmıyor aynı sorunu. Enjektörler kaça değişir ortalama maliyesi ve aciliyeti varmıdır yani böyle binsem bir zararı olurmu bir süre
  • Hocam merhaba,

2013 ford fiesta 1.4 otomatik araca, ne marka öneriniz olur
  • ageofali A kullanıcısına yanıt
    Uzun bi aradan sonra tekrar merhaba. Basınç düşüklüğü aracın performansını, yakıt tüketimini etkiler. Arıza ışığı yanma risklerini oluşturur. Araç seyir halde giderken ani gaz tepkimelerinde yetersiz bi performans sergiler. Fakir yakıt ise ısı artışı sebebi ile Subap ve yollarına zarar verir...

• leonidas26 kullanıcısına yanıt
    İhmal ettim doğru 😞
    Aracınıza kesinlikle ve kesinlikle landi renzo prins dışında başka bir sistem taktırmayın efendim...

• m_kucukaksoy kullanıcısına yanıt
    0532 274 71 98 numaram
    Ümraniye dudullu Kadosan san sit efendim...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.