Şimdi Ara

Riot Taraflı yayın yapıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar başlıkta dediğim gibi izliyorum şimdi maçı. Adamlar sürekli taraflı yayın yapıyor.. Sup oooooooOOOOOOOOOOOOOO
    Dp Badddd badddd
    harbiden uyuz oldum nasıl böyle yapıyor. Naru kendi halinde dalga geçiyor ona eğleniyorlar falan pro maçtan çok uzaktı malesef ki.
    fena sinirlendim

• katılmıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nasıl katılmıyorum dostum ya
    çok açık bir şekilde yapmıyorlar mı? Ben Dp yi falan tutmuyorum genel anlamda bu şekilde ilerliyor.
  • Popüler oyuncu taraflı yorum yapıyorlar. Sanki her şeyi bu oyuncular yapmış da potansiyellerinin sınırı yokmuş gibi. Caps Naru'yu ezdiğinde de Naru çok kötü performans gösteriyor demişlerdi fakat Caps çok iyi demediler.

Yani Elwind, Naru, Thaldrin ile çok daha az tanınan oyuncu aynı hareketi yapsa söylediğim isimleri 2-3 kat yüceltirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hurricane10 -- 21 Ocak 2017; 14:57:38 >
  • LCK varken bunlardan zevk alan kaldı mı cidden

Her sene ne zaman bi kupa için katılsak;

''Önemli olan tecrübe edinmekti'' ya arkadaşım yıllardır neyin tecrübesi gözünü seveyim hep olduğumuz yerde saydık oyuncularımız yıllardır aynı kişilerden ibaretti koreliler oyunu ciddiye alıyor iş olarak görüyorlar ama bizimkiler zaten en iyisiyiz kafasıyla ilerlediklerinden hiç bir başarımız yok tek kupamız var oda kendi ligimizde zaten yabancı takım katılamıyor

3:15 itibaren açıp Glandal'ın sadece NARUNAURUANRUANRUANRUANRUAUR demesiyle başımızın şişmesi mi desem yoksa her zaman yıllardır Naru'yu övmeleri mi desem kardeşim adam outplay etmedi bi sakin nefes al ne oluyoruz

Ben izlemiyorum bu senede izlemessem daha mutlu olacağıma inanıyorum zaten bunu yazarken şuan Longzhu ve Jın aır maçını izliyorum

• Naru bitti Stomaged övmeye başladılar şimdi de. Utanmasalar Move berbat, çöp nerden buldular bu adamı tr junglerlar efsane diyecekler neredeyse.

• cinematique kullanıcısına yanıt
    Dediler zaten dostum Burası TR ligi benzemez başka yere falan diyorlardı
  • Evet, mesela az onceki macta takimi tasiyan oyuncu olmaz, ryze olur. Naru veya dumble olsaydi, ryze degil oyuncu tasirdi. Kasten yaptiklarini dusunmuyorum. Amatorlukten oluyor. Haa 5 senedir bu isin icindeler hala ogremediler mi derseniz haklisiniz.

• bizim ülkenin sorunu bu zaten, vatandaşlarımızın sıkıntısı. Tek başarısı tarihi olan(ki o da tam olarak sayılmaz çünkü görüyorum adamları gidiyorlar ingilizlere falan "yeaa biz osmanlıydık siz kimsinizki xd" diyorlar adam sadece gülerek cevap veriyor ingiliz çünkü" bir milletten söz ediyoruz. Bu da doğal olarak milliyetçiliğimize yansıyor. Milliyetçilikte egoist ve kapacı bir zihniyete bürüyor. yani al prof. mid laner oyuncularını de ki bu adamlara sen korelilerden niye daha kötüsün diye, sana der ki : "Çünkü ben onlar gibi asosyal değilim işim gücüm var yoksa ben de na-eu lcs te oynardım çok rahat". Hayır. İşini ciddiye almamak sadece. Abartıyorlar çünkü. İdealleri türkiyenin en iyisi olmak, dünyanın en iyilerinden birisi olmak değil. Mentalitesi de şu " zaten en iyilerinden birisi olamayacağım." bu yüzden de kendilerini geliştirmiyorlar.

2 yıl önce bizim takımlardan birisi wcs te olabilir tam hatırlamıyorumda worlwide bir turnuvada yine yanılmıyorsam skt1 e karşı oynamıştı. (gerçekten hatırlamıyorum). yanılmıyorsam skt farkı açıp rezil olmayalım diye bilerek zorlamamıştı. %100 eminim bu olaydan adamlar bilerek zorlamıyorlardı yoksa ağır yenilecekler diye. Yine iyi hatırlıyorum ki bizim spikerler " adamlar saldı oyunu hala bir şansımız olabilir baksana o kadar fark var yine de bitirmelerine izin vermiyoruz. " vs tarzında birşeyler diyorlardı. Milliyetçiler çünkü. Bu kafayla yetişen halk ta afedersiniz hiçbirşey yapamaz. Bir halt ta olmaz. En yakın arkadaşım uyandığından uykuya dalana kadar ülkeye,yönetime,vergilere,işsizliğine vb herşeye küfrediyor bunaldı bıktı artık, kalk gel diyorum benim vizeyle sana kefil olurum iş bulursun hollanda da vs, " ne yapacağım oralarda bilmediğim dil elin avrupalılarının arasında yok iyi böyle". diyor, yahu geçin şu milliyetçiliğinizi. Adamlar marsa gidecekler, diğeri kuantum fiziğiyle kafayı kırdı, beriki evrim teorisini %95 gerçekliliğini ispatladı, diğeri hubble teleskobunu her geçen gün güncelliyor ve 14 milyar ışık yılı öncesine bakabiliyor sen hala " ama biz türküz BIZ ONLAR DEĞILIZ." ayaklarındasın.

" Karanlıkta asılı küçük bir nokta, herkes bunalmış, hepsi sıkılmış fakat hiçbirisi bir şeyleri değiştirmek istemediği için, yapabildikleri en iyi şeyi yaparak yaşıyorlar, ölüyorlar."

Rahatladım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bloodimir

bizim ülkenin sorunu bu zaten, vatandaşlarımızın sıkıntısı. Tek başarısı tarihi olan(ki o da tam olarak sayılmaz çünkü görüyorum adamları gidiyorlar ingilizlere falan "yeaa biz osmanlıydık siz kimsinizki xd" diyorlar adam sadece gülerek cevap veriyor ingiliz çünkü" bir milletten söz ediyoruz. Bu da doğal olarak milliyetçiliğimize yansıyor. Milliyetçilikte egoist ve kapacı bir zihniyete bürüyor. yani al prof. mid laner oyuncularını de ki bu adamlara sen korelilerden niye daha kötüsün diye, sana der ki : "Çünkü ben onlar gibi asosyal değilim işim gücüm var yoksa ben de na-eu lcs te oynardım çok rahat". Hayır. İşini ciddiye almamak sadece. Abartıyorlar çünkü. İdealleri türkiyenin en iyisi olmak, dünyanın en iyilerinden birisi olmak değil. Mentalitesi de şu " zaten en iyilerinden birisi olamayacağım." bu yüzden de kendilerini geliştirmiyorlar.

2 yıl önce bizim takımlardan birisi wcs te olabilir tam hatırlamıyorumda worlwide bir turnuvada yine yanılmıyorsam skt1 e karşı oynamıştı. (gerçekten hatırlamıyorum). yanılmıyorsam skt farkı açıp rezil olmayalım diye bilerek zorlamamıştı. %100 eminim bu olaydan adamlar bilerek zorlamıyorlardı yoksa ağır yenilecekler diye. Yine iyi hatırlıyorum ki bizim spikerler " adamlar saldı oyunu hala bir şansımız olabilir baksana o kadar fark var yine de bitirmelerine izin vermiyoruz. " vs tarzında birşeyler diyorlardı. Milliyetçiler çünkü. Bu kafayla yetişen halk ta afedersiniz hiçbirşey yapamaz. Bir halt ta olmaz. En yakın arkadaşım uyandığından uykuya dalana kadar ülkeye,yönetime,vergilere,işsizliğine vb herşeye küfrediyor bunaldı bıktı artık, kalk gel diyorum benim vizeyle sana kefil olurum iş bulursun hollanda da vs, " ne yapacağım oralarda bilmediğim dil elin avrupalılarının arasında yok iyi böyle". diyor, yahu geçin şu milliyetçiliğinizi. Adamlar marsa gidecekler, diğeri kuantum fiziğiyle kafayı kırdı, beriki evrim teorisini %95 gerçekliliğini ispatladı, diğeri hubble teleskobunu her geçen gün güncelliyor ve 14 milyar ışık yılı öncesine bakabiliyor sen hala " ama biz türküz BIZ ONLAR DEĞILIZ." ayaklarındasın.

" Karanlıkta asılı küçük bir nokta, herkes bunalmış, hepsi sıkılmış fakat hiçbirisi bir şeyleri değiştirmek istemediği için, yapabildikleri en iyi şeyi yaparak yaşıyorlar, ölüyorlar."

Rahatladım.

Kardeşim bi Snickers ye istersen

• Teemo Erdoğan kullanıcısına yanıt
    Yok teşekkür, şeker almıyorum formumu korumam lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

LCK varken bunlardan zevk alan kaldı mı cidden

''Önemli olan tecrübe edinmekti'' ya arkadaşım yıllardır neyin tecrübesi gözünü seveyim hep olduğumuz yerde saydık oyuncularımız yıllardır aynı kişilerden ibaretti koreliler oyunu ciddiye alıyor iş olarak görüyorlar ama bizimkiler zaten en iyisiyiz kafasıyla ilerlediklerinden hiç bir başarımız yok tek kupamız var oda kendi ligimizde zaten yabancı takım katılamıyor

3:15 itibaren açıp Glandal'ın sadece NARUNAURUANRUANRUANRUANRUAUR demesiyle başımızın şişmesi mi desem yoksa her zaman yıllardır Naru'yu övmeleri mi desem kardeşim adam outplay etmedi bi sakin nefes al ne oluyoruz

Ben izlemiyorum bu senede izlemessem daha mutlu olacağıma inanıyorum zaten bunu yazarken şuan Longzhu ve Jın aır maçını izliyorum

aferin sana batı özentisi

• gscandır1905 G kullanıcısına yanıt
    Lck? Batı?

Gözlerim neler görüyor Legolas

Tamam gscandır1905 kardeşim sizin gibilerde olmasa şu taraftarlığı kim yapacak

• Algı meselesi.Bu her yerde böyle fakerin yaptığı normal bir play bile redditde populer olabiliyor veya spikerler daha coşkulu anlatabiliyor.

Naruda şimdiye kada en çok sukse yapan turk oyuncu oldugu icin o surecten gelen bir ovme var.

Caps eu csden en kotu midlane (kda' sı 0.5 gibi bişey)

gosterilirken gelmisken tabiki bir ovgu yergi farki olur.

Ben izlerken çok taraf sezmiyorum anlık olarak kazanan takımı tabiki öveceksin.

Dp 2. Maçı yenince sup kotü oynadı demediler dp iyi oynadı dediler sonuç olarak.

Ama genel olarak gozume çarpan glandal çok basit şeyleri çok abartiyor tabi yaslandi biraz.

Tarafsizlik konusuna hazi hazi dahil degildir ama.

• quote:

Lck? Batı?

kore işte.

milletimizdekileri izlemeyin yabancılarınkini izleyin.

nicke bak ao sol :D:FDA:FDS:
  • gscandır1905 G kullanıcısına yanıt
    Olm Türklerin yaptığı ne seyir zevki veriyor, hangi icraat içinde bir gurur duygusu yeşertiyor bi söyle hele? Ama yoook, size göre BATI BİZİ KISKANİİİİ, DÖVLETİMİZ ÇOOOOH İYİ; AVRUPALILAR TUKAKA, PİS, GAVUR? Barbaros Şansal az bile söylemiş.
  • quote:

Lck? Batı?

adam belki japonyada yaşıyor batı ona göre.
  • Yine gelmiş milliyetçi damarı kabaran kişiler. Zevksiz, kalitesiz, kendini dev aynasında gören, soloqyu gram umursamayan, destek sistemi çalışmayan, Twitch chati umrunda olmayan bir Riot TR kanalını mı izleyeceğiz? Cidden gereksizlikte sınırı aşan tipler var. Muhtemelen bu kişi chate girip rezalet, kel kod ver falan yazan tiplerdendir.

Diyorum size takımların bu oyuna bulaşmaması lazımdı. Bizim futbol taraftarları burayı da basacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hurricane10 -- 22 Ocak 2017; 6:7:20 >
  • bu adamların hepsi bi halt bilmiyor parayla oturmuşlar o koltuğa bırakta oooo yapsınlar bilmiyorlarki oynamayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: gscandır1905

quote:

LCK varken bunlardan zevk alan kaldı mı cidden

aferin sana batı özentisi

Kore'yi batı sanmış

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.