Şimdi Ara

Rings of anarchy (mmoarpg) oynayanlar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
9.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar resmen bağımlısı oldum mmoarpg oyun ilk defa metin2 den sonra bu oyuna bağlandım.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.games37.roa2&hl=tr

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Tamamen para tuzağı ileriye dönük oynadığınızda fark edeceksiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KuteKavun

Tamamen para tuzağı ileriye dönük oynadığınızda fark edeceksiniz.

İllaha ki paraya çevirecek oda kazanç sağlamak için yapıyor ben daha 10tl harcadim bakalim ama çok keyifli

• pemaxs P kullanıcısına yanıt
    Para harcamak değil hocam olay onda sorun yok, oyunlara para bende veriyorum. Fakat burada parasız yapamayacağınız şeyler mevcut.
  • quote:

Para harcamak değil hocam olay onda sorun yok, oyunlara para bende veriyorum. Fakat burada parasız yapamayacağınız şeyler mevcut.

Varmi tavsiye oyun

• pemaxs P kullanıcısına yanıt
    Valla hocam yeni olarak piyasada güzel oyun yok ne yazikki. Hepsi benzer çöp oyunlar. Linage 2 çok bekledik oto play, saçma sapan tek düze oyun olarak geldi.

Ben arada birazcık para harcadığım "juggernaut wars" oyununu oynuyorum ama bu mmo tarzı değil.

Black Desert bekliyoruz bakalım fakat onunda oto play bir oyun olduğu söyleniyor.
  • quote:

Valla hocam yeni olarak piyasada güzel oyun yok ne yazikki. Hepsi benzer çöp oyunlar. Linage 2 çok bekledik oto play, saçma sapan tek düze oyun olarak geldi.

Ben arada birazcık para harcadığım "juggernaut wars" oyununu oynuyorum ama bu mmo tarzı değil.

Black Desert bekliyoruz bakalım fakat onunda oto play bir oyun olduğu söyleniyor.

Hocam suanda 250 lvl oldum toplam harcadığım para 7 tl istesen hic harcamazsin oyundaki itemleri pazarda satarsan para sıkıntısı kalmıyor ben öyle yapıyorum farkli oyunlarda denedim ama bunun gibi zevk veren oyun gormedim ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Para Tuzagıdır Kesin Ben Oyunlara Yatırım Yapmam
  • Google Play OYU 3.9 ? OLAN OYUN BASKA OYUN ONER DERSEN LEGACY OF DİŞCORD ÖNERİRİM SÜPER

• quote:

Orijinalden alıntı: ProTeknoAdam

Google Play OYU 3.9 ? OLAN OYUN BASKA OYUN ONER DERSEN LEGACY OF DİŞCORD ÖNERİRİM SÜPER

Oynadim ama rings of anarchy daha keyifli geldi bana

• Diğer oyunlara göre daha az para isteyen bir oyun. Server başında bir kere elmas alımı yapıp vip4 almanız yeterli. Biraz emek vererek elmas kasıp vip4 ü yine alabilirsiniz. Zor değil.

S63 de şuan 326 lvl im. Merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Oyun bende de bağımlılık yaptı. Aktif olarak oynuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raznurk

Diğer oyunlara göre daha az para isteyen bir oyun. Server başında bir kere elmas alımı yapıp vip4 almanız yeterli. Biraz emek vererek elmas kasıp vip4 ü yine alabilirsiniz. Zor değil.

S63 de şuan 326 lvl im. Merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Oyun bende de bağımlılık yaptı. Aktif olarak oynuyorum.

Hocam gerçekten de hic para harcamadan item düşürerek char yapanlar var oyun cok bağlıyor müptelası oldum resmen s66

• Sa arkadaşlar bende oynuyorum fakat dünden beri oyuna giremiyorum oyunu sildim tel format attım şimdi de hesabıma giremiyorum zaten bağlı diyor başka hesap bağlıyorum oluyor ama benim hesabımı girmiyor acaba banlanmış olup olmadığını nasıl anlarız yardımcı olun lütfen çok önemli

• mobil oyunlari ozellikle online olanlar malesef paraya odaklı. bu oyunda onlardan birisi. parayı ver kral ol hesabi pay to win. lineage 2 yide bekledik oda pay to win çıktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: qralman

Sa arkadaşlar bende oynuyorum fakat dünden beri oyuna giremiyorum oyunu sildim tel format attım şimdi de hesabıma giremiyorum zaten bağlı diyor başka hesap bağlıyorum oluyor ama benim hesabımı girmiyor acaba banlanmış olup olmadığını nasıl anlarız yardımcı olun lütfen çok önemli
    oyuna giriş yapabildiysen ve charin geri gelmiyorsa aynı serverde 1 lvl karakter ac ve müşteri hizmetlerine mesaj cek karakterini geri veriyorlar.

• hesap bağla dan değil, hesap değiştir deyip eski bağlı hesabınızda oturum açmanız yeterli.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.