Şimdi Ara

Rift: Planes of Telara (ÇIKTI) (F2P Oldu!) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.364
Cevap
5
Favori
170.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • paralı olduğu için sadece videolara bakmakla yetineceğim :)
  • nerdeyse 1.5 senedir 4 gözle beklediğim oyun en sonunda çıkıyor.üye oldum hemen.beklediğim oyunlardan biri tera online idi ancak onun üyelik olayı saçmalığı yüzünden oynayamadım ancak rift: planes of telarayı oynıycam en sonunda
  • Bende geçen sene görmüştüm yapım aşamasındaydı.Çok geniş bir dünya var bakalım oynanış güzel olacakmı.Çoğu tutunamayıp f2p a geri dönüyor.İnşallah bu oyunun sonu öyle olur da bizde oynarız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alisemih
    Bende geçen sene görmüştüm yapım aşamasındaydı.Çok geniş bir dünya var bakalım oynanış güzel olacakmı.Çoğu tutunamayıp f2p a geri dönüyor.İnşallah bu oyunun sonu öyle olur da bizde oynarız.

p2w olmasinin nesi iyiki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BelieveMe

quote:

Bende geçen sene görmüştüm yapım aşamasındaydı.Çok geniş bir dünya var bakalım oynanış güzel olacakmı.Çoğu tutunamayıp f2p a geri dönüyor.İnşallah bu oyunun sonu öyle olur da bizde oynarız.

en azından isteğine göre para verip vermemek senin elinde
  • F2P ihtimali çok çok zor gibime geliyor,en kötü ihtimalle aion gibi olur
  • quote:

quote:

Ben oyunlara her ay para vermeyi sevmeyen birisiyim.O yüzden f2p olursa belki oynarım.Benim büyük bir beklentim yok açıkçası.Guild wars 2 varken yedek oyun olarak kalır.

quote:

Orijinalden alıntı: Talonmaster

F2P ihtimali çok çok zor gibime geliyor,en kötü ihtimalle aion gibi olur

Aion un yapımcısı iyiydi.Bu oyunun yapımcısı sanırım ünlü bir firma değil.Ve de ilk oyunları.P2p tutunamazlarsa zarar etmemek için mecbur diğer yollara başvuracaklardır.O kadar oyun ücretsiz olurken ve yeni oyunlar çıkarken p2p olarak yoluna devam etmesi zor olabilir.
    Ben b2p veya f2p her türlü güzel oyunu oynarım.

• http://www.curse.com/keys/rift/default.aspx

http://www.gamespot.com/event/codes/rift/

http://gamrfeed.vgchartz.com/story/82771/giveaway-rift-beta-keys/

Key alamaynlar burdan temin edebilirler.Yanlız buda forsaken gibi olabilir.Piyasada çok fazla key dolaşıyo.Sanırım cb 3-6 aralık arasında.

Son linkten aldığınız kodu foruma yazın,sonraki alacak kişilere karşı saygısızlık olmasın.

• quote:

quote:

quote:

Ben oyunlara her ay para vermeyi sevmeyen birisiyim.O yüzden f2p olursa belki oynarım.Benim büyük bir beklentim yok açıkçası.Guild wars 2 varken yedek oyun olarak kalır.

quote:

Aion un yapımcısı iyiydi.Bu oyunun yapımcısı sanırım ünlü bir firma değil.Ve de ilk oyunları.P2p tutunamazlarsa zarar etmemek için mecbur diğer yollara başvuracaklardır.O kadar oyun ücretsiz olurken ve yeni oyunlar çıkarken p2p olarak yoluna devam etmesi zor olabilir.

Firma NCSoft kadar ünlü olmayabilir ama çalışanları sektörde yeni değiller hatta Everquest'in yapımında rol almış kişilerde var.Firmanın ilk oyun çalışmasıda değil.50 milyon + dolar bütçeli bir oyununda başarız olup FTP olacağını pek düşünmüyorum

Not:Bende aylık ödeme yapmaya can atmıyorum ama 100lerce dolar harcayıp Item Shoptaki her eşyayı almış birinin birinin bana tek atmasındanda hoşlanmıyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

ddo veya lotro oynamadin galiba?

• Gamespot da müzikleri ile ilgili bir video vardi o zaman bakmistim mmorpg com da ön incelemesi vardi beta nasil olmuş bakalım.
  • quote:

Firma NCSoft kadar ünlü olmayabilir ama çalışanları sektörde yeni değiller hatta Everquest'in yapımında rol almış kişilerde var.Firmanın ilk oyun çalışmasıda değil.50 milyon + dolar bütçeli bir oyununda başarız olup FTP olacağını pek düşünmüyorum

Not:Bende aylık ödeme yapmaya can atmıyorum ama 100lerce dolar harcayıp Item Shoptaki her eşyayı almış birinin birinin bana tek atmasındanda hoşlanmıyorum

Bellimi olur all points bullet ti sanırım onun gibi batıverir firmada k2 alır :)
    Mesala ben guild wars 2 varken b2p iken bu oyunu biraz p2p olarak zor oynarım.Ama f2p olsa oynayabilirdim.Wow gibi hem cd sine para vericem hem aylık 30 tl vericem yok arkadaş bana göre değil.P2p oyunlarda aylık 15 TL maximum veririm.Benide bu yüzden en çok kendine çeken b2p oyunlar oluyor.

quote:

ddo veya lotro oynamadin galiba?

ddo oynadım 10-15 dakika beğenmedim.Non targetti sanırsam o oyunda hatırlamıyorum ama oynadım.Lotro oynamadım boyutu büyüktü indirmeye üşendim.Denemeyi düşünüyormuyum? evet.

• Trion Worlds is pleased to announce that the first closed beta event for RIFT™ is scheduled to begin on Friday, December 3rd, 2010.

Register for beta atwww.RIFTgame.com/betasignup, for a chance to join this invite-only event. Then keep an eye on your email to see if you've been invited.
  • 2 gün önce benim maile oyun hakkında bilgilendirme gelmişti. 3 aralık süper bir tarih. oyun drectx10 mu? drectx11?mi tam belli değil. eğer ekran görüntüleride sitedeki resimler gibi ise drectx9 olmadığı kesin. minumum ve recommended sistem gereksinimlerini sitesinde bulamadım bilen varsa pls paylaşım.

oyun drectx11 ise w7 kurulum ve yeni bir ekrankartı ihtiyacım olacak nese sağlık olsun böle oyunlar için değer.
  • Resmi olarak açıklanmadı ama tahmin edilen şöyle;

Min Specs
    * Intel Dual-Core 2 GHz CPU
    * 2GB Memory
    * XP, Vista, or 7 Windows Version
    * 512mb Direct3D video card (Shader Model 2.0b compatible)[3]
    * Broadband Connection

Edit:
    DirectX: Version 9.0c

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-47CB66FB8 -- 21 Kasım 2010; 0:44:45 >
  • quote:

Resmi olarak açıklanmadı ama tahmin edilen şöyle;

Min Specs
    * Intel Dual-Core 2 GHz CPU
    * 2GB Memory
    * XP, Vista, or 7 Windows Version
    * 512mb Direct3D video card (Shader Model 2.0b compatible)[3]
    * Broadband Connection

Edit:
    DirectX: Version 9.0c

teşekkür ederim.
  • Bu arada oyuncuların yaş kitlesi hakkında yapılan bir anket
    18- = 4.04%
    18-24 = 25.37%
    25-34 = 33.46%
    35-44 = 27.94%
    45+ = 9.19%

Çok ümitliyim bu oyundan
  • quote:

Bu arada oyuncuların yaş kitlesi hakkında yapılan bir anket
    18- = 4.04%
    18-24 = 25.37%
    25-34 = 33.46%
    35-44 = 27.94%
    45+ = 9.19%

Çok ümitliyim bu oyundan

Bende ümitliyim en azından GW2 çıkana kadar ^^ Bu arada Talon benim bi suat abim vardi ne zaman görsem senin resmini o geliyor aklıma sorayim sorayim diye aklıma geliyor du şimdi düştü jeton :) allahım bu kadar mı benzer nedir o gerçek resmin mi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: realturk

quote:

Bu arada oyuncuların yaş kitlesi hakkında yapılan bir anket
    18- = 4.04%
    18-24 = 25.37%
    25-34 = 33.46%
    35-44 = 27.94%
    45+ = 9.19%

Çok ümitliyim bu oyundan

Bende ümitliyim en azından GW2 çıkana kadar ^^ Bu arada Talon benim bi suat abim vardi ne zaman görsem senin resmini o geliyor aklıma sorayim sorayim diye aklıma geliyor du şimdi düştü jeton :) allahım bu kadar mı benzer nedir o gerçek resmin mi acaba ?

Yok bir aralar DH 8 saniye reklamlarında vardı bu adam,zaten benim dışımda 2-3 kişi daha kullanıyor aynı avatarı

• videolardan ve resimlerden izlediğim kadarıyla böyle güzel görüntüler anca dx10 eseri, age of conan da biliyorsunuz dx10, burdaki kabartılmış resimlerin aynısı. grafik tamam hoşta oynanabilirlik çok daha önemli. bu oyunun kaderi de aoc gibi olur die endişem var. tabiki 3 aralığa teknik olarak hazırım. bişi daha söyleyeyim burdaki yazılan minumum sistem gereksinimi. bunları bi kalemde geçin. hiç bir oyun minumum sistemde tat vermez. lotr de dx11 var. hala oynanabilirliği sağlamada tam bir çözüm bulamadılar. w7 kurulu ve herşey full açık dx11 destekleyen bir pc ile lotr yi çok kısa süre denemiştim. ağzım açık kaldıydı karakteri suya girip çıkarınca karakterin ıslandığını 3d ötesi grafikle görmek apayrı zevk.

herkese iyi oyunlar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.