Şimdi Ara

Riekerink Vitesse'ye git! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
0
Favori
3.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yahu hocam senin başkanın dursun denilen herif denizliyi marttan sezon başlayana kadar hoca bulamadı,bülent ünder bülent korkmaz filan teklifi kabul etmedi. parator dalga geçip 2 ay oyaladı sonunda altyapı hocasıyla imzaladı
    öyle ya da böyle takım gidiyor takım, jor kovulsa yerine orhan atik gelecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakeen

Bu gözler prandelli ve Mancini'nin oynattığı futbolu gördü deplasmanda galibiyet alamıyorduk şimdi en azından deplasmanda yenebiliyoruz JOR'u kimsenin eleştirmeye hakkı yok şuan

Sende Mozambik'e git kardeş

Haklısın bence de eleştirilmemeli. nede olsa Altyapı hocası. Ciddiyim bu konuda. TD değil ki adam.

Futbol bilgisine 0 lafım var. Bence harika bir futbol bilgiside var. Bu konuda da ciddiyim. Ama oyuna hamle KOCAMAN bir SIFIR...

İlk 11 kurmakla olmuyo bu iş. Maçın gidişatına göre de hamle yapabilmek lazım.
  • Adam müthiş top oynatıyo Namağlup
  • quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

yahu hocam senin başkanın dursun denilen herif denizliyi marttan sezon başlayana kadar hoca bulamadı,bülent ünder bülent korkmaz filan teklifi kabul etmedi. parator dalga geçip 2 ay oyaladı sonunda altyapı hocasıyla imzaladı
    öyle ya da böyle takım gidiyor takım, jor kovulsa yerine orhan atik gelecek

Bak buna da lafım yok ki zaten. Hatta ben Riekerink'e asla sövmem.... Adam geçekten yöneticiler TDile anlaşamadı aradılar, buna gel kal dediler.

Adamı seviyorum. Valla ha billaha seviyorum adamı. Ama oyuna müdahaleleri gerçekten zayıf. Bu çok önemli bir detay. Çok ama.

Haa bundan sonra ki haftalar daha akıllı hamleler yapar. Dökülen adamı alır, maç içinde rakibin top hakimiyetine göre sisteminde ufak değişiklikler yapar eyvallah. Bunlar hiç yok.

Sabri Cavanda değişikliğini bile sırf Sarı Kart yüzünden yaptı ki bence haklıydı. SAbri kırmızı alabilirdi bu maç.

• quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

quote:

Orijinalden alıntı: gsgökhan1986

Allah akıl fikir versin
    7 hafta namağlup
    GB BJK deplasmanlari bitmiş hala eleştiriyorlar

Bir skor taraftarı daha.

Zamanında senin gibiler Fatih Terim'e de laf ettirmiyodu.

Konu TAMAMEN skor taraftarı ile dolu. Gözleri boyalı insanlar bunlar. Takımın rezalet oyunu üzerine TDnin adam değişikliğindeki gecikmeleri göremeyip ama yenilmedik muhabbetinde insanlar. Devam beyler. GS hep sizlerden çekti.

Selçuk free kick golü atar Maestro olur. İşte HEP bu mantık. HEP.

Devam edin devam.

Başka insanlarin fikirlerine SAYGIN YOKSA neden konu açıyorsun? Herkes senin gibi düşünecek olması mı lazım
    Geçen seneki faciadan sonra adam akıllı maç izliyoruz Nankörlük yapmaya ne gerek var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam bunlara bir şey anlatamazsin.Bunlar iş işten geçtikten sonra konuşan futbol bilgisi kisitli skor taraftarları.cok ciddiye alma. Savunmaları da hep aynı; gençlerbirliği deplasmanında kazanmıyormuşuz,terim mi gelmiymiş.hahahhaahhaha . Oyuna müdahalesi zayıf diyoruz,oyun okuyamiyor diyoruz savunmaları bak.mudaheleyi doğru/zamaninda yapar baştacı. O yüzden salla bunları ciddiye alma. Prandelli'ye,denizli'ye sabredelim tayfa bunlar.

• quote:

Skor taraftarları yerini almış.

Ecel terleri ile 3 puan alıyoruz.

Orta saha dökülüyor hamle yapmıyor Muslera'nın fantastik kurtarışları ile 3 puan alıyoruz.

Galatasaray sizin gibiler yüzünden çekti. Çekmeye de devam edecek anlaşılan.

İyi eğlenceler arkadaşlar.

Şu kadro son yılların en üst seviye GS kadrolarından biri. Geçen 2-3 seneki kadro olsa tamam dicem adamın elinde malzeme yok. Neyse. Anlatamazsın at gözlüklülere birşey.

Bana şu Gençlerbirliği deplasmanından rahat rahat galip geldiğimiz bir maç söylesene. Ama google dan araştırmadan hafızandan.
  • Görende gençler deplasmanından 5 atmadan dönmüyoruz sanır. En son kaç sene önce 3 puan aldık bu deplasmandan acaba?
  • iARDAs İ kullanıcısına yanıt
    Son yılların üst düzey kadrosu konusunda haksızsın bence. Sabri, chedjou, Hakan, Carole, Selçuk, Yasin, Josue falan mı üstün oyuncular? Gözünü seveyim iyi kadro de ama üst düzey deme. Bir kere arka defans baştan sıkıntı zaten. Kadronun iyi yönleri olsada eksik yönleri de var. Polis, de Jong, cavanda şuan hazır değil. Serdar Aziz ve sighortson piyasada yok. Eksik çok.

• quote:

Orijinalden alıntı: I905

quote:

Orta saha dökülüyor hamle yapmıyor Muslera'nın fantastik kurtarışları ile 3 puan alıyoruz.

Şu kadro son yılların en üst seviye GS kadrolarından biri. Geçen 2-3 seneki kadro olsa tamam dicem adamın elinde malzeme yok. Neyse. Anlatamazsın at gözlüklülere birşey.

Bana şu Gençlerbirliği deplasmanından rahat rahat galip geldiğimiz bir maç söylesene. Ama google dan araştırmadan hafızandan.

Kayseriden alıyorduk hep. Bu sene alamadık eğer bu mantıkla gideceksek...

Rahat 3 puan derken? Adamlar ne goller kaçırdı 2. yarı. 45 dakika Gençlerbirliğini izledik. Maçı GSTV spikerinden filan mı dinledin?

• quote:

Orijinalden alıntı: psirik

Son yılların üst düzey kadrosu konusunda haksızsın bence. Sabri, chedjou, Hakan, Carole, Selçuk, Yasin, Josue falan mı üstün oyuncular? Gözünü seveyim iyi kadro de ama üst düzey deme. Bir kere arka defans baştan sıkıntı zaten. Kadronun iyi yönleri olsada eksik yönleri de var. Polis, de Jong, cavanda şuan hazır değil. Serdar Aziz ve sighortson piyasada yok. Eksik çok.

Rotasyon olarak bence üst düzey. Yıldız olarak değil.

1 adam çıksa yerine girecek çok sırıtmayacak adam mutlaka var.

Yasin Sabri bu adamlara girmiyorum.

Diğer kişilerde sakatlıktan anca forma girecekler. Defans konusunda Serdar Aziz çok kötü oldu. iyi defans bence ve katkı yapacak ama sakat adam aldık.

Bu arada lig için yorum yapıyorum. Avrupada falan olsak daha bi sıkıntı yaşarız orası ayrı.

• Takım şuan namağlup aynı şekilde berabere kalıp kazanacağı maçları (bjk , kayserispor) bireysel defans hataları yüzünden kaçırmış bi galatasaray var Jor iyi bi teknik direktör olmayabilir ama takıma bir ruh getirdiği kesin 6.olduğu sezondan sonra alınan 2 kupa bunun bir örneği o yüzden bu kadar nankör olmayın en azından takımı devre arasına kadar destekleyin eğer ters giden bişey olursa herkesten önce yönetim müdahale eder zaten ..

• Sorunların çözümünü lig arasında hoca kovmadan çözmeyi öğrenebilsek keşke. Lig arasında teknik direktör kovunca sorunlar düzelmiyor. Ne zaman hoca kovuyoruz 10-11 15-16'daki rezaletleri yaşıyoruz. Biraz sabır takımla beraber hoca da gelişecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taııbuv -- 15 Ekim 2016; 22:27:06 >
  • quote:

quote:

quote:

Rahat 3 puan derken? Adamlar ne goller kaçırdı 2. yarı. 45 dakika Gençlerbirliğini izledik. Maçı GSTV spikerinden filan mı dinledin?

Ben zaten maçtan rahat rahat galip geldik yazmadım. Aksine zor galip geldik demek istedim ve sordum ne zaman rahat kazandık diye.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben zaten maçtan rahat rahat galip geldik yazmadım. Aksine zor galip geldik demek istedim ve sordum ne zaman rahat kazandık diye.

Rahat kazanmadık diyosun sonra ne zaman rahat kazandık diyosun.

Bu maçda dahil hiç bir zaman rahat kazanamadık. Bu maçta da zor kazandık. Aynı diper 3 yıldır 1-1 biten maçların havasındaydı. Ne artısı ne fazlası. Muslera iyi çıkardı 1-0 bitti sonuç bu.

Ama maksat kazanamıyoduk kazandık ise Kayseriyi de genelde deplasmanda fark atarak yenerdik ama yenemedik bu sene.

Sorun aksayan yerleri görmeyerek bunları eleştirmeyerek yüceltmekte.

Yoksa tekrar yazıyorum Riekerinkin oyuna hazırlanışı ve çıkardığı 11leri seviyorum itirazım yok. Rakibi MAÇ ÖNCESİ de harika analiz ediyor bence. Ama maç içinde müdahaleler kötü.

• iARDAs İ kullanıcısına yanıt
    Ne rotasyon olarak üst düzey
    En iyi oyuncularımıza bakalım. Eren yerine kim var? Yok Sneijder yerine yok. Bruma yerine yok. Poldi yerine yok. Tolga yerine yok. Saha da Yasin, Sabri falan var. En kötü bölgemiz Stoper de bile rotasyon oyuncusu yok kadroda. Semih mi çıkacak sahaya? Carole yerine bek yok. Sakatlansa ceza yese yerine cavanda sabrı linnes ten birisini yamayacaksin. Bizim bu sezon oturursa eren Poldi Sneijder Bruma yani ön dörtlü dışında üst düzey bölgemiz yok. Bu ön dörtlü gelecek yıl ŞL de de oynar. Ancak geri kalan 6 oyuncu dan en az 4'ü değişmeli ve muhtemelen de değişecek. Üst düzey kadro falan yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: psirik

Ne rotasyon olarak üst düzey
    En iyi oyuncularımıza bakalım. Eren yerine kim var? Yok Sneijder yerine yok. Bruma yerine yok. Poldi yerine yok. Tolga yerine yok. Saha da Yasin, Sabri falan var. En kötü bölgemiz Stoper de bile rotasyon oyuncusu yok kadroda. Semih mi çıkacak sahaya? Carole yerine bek yok. Sakatlansa ceza yese yerine cavanda sabrı linnes ten birisini yamayacaksin. Bizim bu sezon oturursa eren Poldi Sneijder Bruma yani ön dörtlü dışında üst düzey bölgemiz yok. Bu ön dörtlü gelecek yıl ŞL de de oynar. Ancak geri kalan 6 oyuncu dan en az 4'ü değişmeli ve muhtemelen de değişecek. Üst düzey kadro falan yok.

Muslera -- Cenk (Musleraya göre son derece vasat normal)

Cavanda - Sabri
    Carole - Linnes
    Chedjou - Serdar
    Hakan - Semih(Koray sakat)
    Selçuk - Hamit
    Tolga - De Jong
    Sneijder - Josue
    Podolski - Yasin
    Bruma - Sinan
    Eren - Sightorsson

eğer kötü rotasyon diyosan konuşmayalım lütfen.

Tek sorun çok sakatımız var ve dönenler ancak ritim tutuyor.

Türkiye ligi için son derece iyi bir kadro ama ASLA ve ASLA stopere hayır demem ki devre arası alınması lazım. Denayer gelecekti son gün bizimkiler ona güvendi ama Man City kelek yaptı.

Bu sene için harika bir rotasyonlu kadromuz var.

Avrupaya göre yorum yapmıyoruz herhalde bu sene Avrupada yokuz.

• Başlık ve ilk mesajdan sonra insanlarla iletişimin 0 koca bir SIFIR

Ne yani böyle yazınca seni ciddiye mi almamız gerekiyor? Nerede yaşıyorsunuz, nasıl bir kafadasınız anlamıyoruz valla...

Çok biliyorsan hocam buyur git Rie hocam oyun okumanız koca bir SIFIR de gel. Sanki o adam bilmiyor hatalarını, yanlışlarını göremiyor değil mi?

İlginçsiniz gerçekten Vitesse'ye git diyen sizsiniz ama gönderilsin demiyorum bunları düzeltsin diyen sizsiniz bu nasıl bir çelişkidir.Gerçekten Bravo
  • quote:

Orijinalden alıntı: murathan34

Başlık ve ilk mesajdan sonra insanlarla iletişimin 0 koca bir SIFIR

Ne yani böyle yazınca seni ciddiye mi almamız gerekiyor? Nerede yaşıyorsunuz, nasıl bir kafadasınız anlamıyoruz valla...

Çok biliyorsan hocam buyur git Rie hocam oyun okumanız koca bir SIFIR de gel. Sanki o adam bilmiyor hatalarını, yanlışlarını göremiyor değil mi?

İlginçsiniz gerçekten Vitesse'ye git diyen sizsiniz ama gönderilsin demiyorum bunları düzeltsin diyen sizsiniz bu nasıl bir çelişkidir.Gerçekten Bravo

Biat etmeye alışmış bir beyinin yorumunu okuyoruz.

Çok biliyosan sen git lafı bunun en büyük örneğidir her zaman.

Cidden kölelik geldi Türkiyeye. Beyinler biyat etmek için eğitilmiş. Yazık.

Mesajımı okursan başlğın anlamını anlarsın. Kinayeyi... Anlamaman da normal biat kültürüne ait olduğun için.

Ama GS taraftarını valla billa çok iyi anlıyorum. İşler iyi gidince İmparatore,, gerçekleri görünce sonra İMPARAtore...

Rize
    BJK
    Gbirliği maçları takım döküldü ikinci yarılar. En ufak müdahale yok adam gibi. 30-35 dakka rakibi izleyerek sonuca nasıl varıcaz? Büyük resmi görün.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: murathan34

Başlık ve ilk mesajdan sonra insanlarla iletişimin 0 koca bir SIFIR

Biat etmeye alışmış bir beyinin yorumunu okuyoruz.

Çok biliyosan sen git lafı bunun en büyük örneğidir her zaman.

Cidden kölelik geldi Türkiyeye. Beyinler biyat etmek için eğitilmiş. Yazık.

Mesajımı okursan başlğın anlamını anlarsın. Kinayeyi... Anlamaman da normal biat kültürüne ait olduğun için.

Ama GS taraftarını valla billa çok iyi anlıyorum. İşler iyi gidince İmparatore,, gerçekleri görünce sonra İMPARAtore...

Rize
    BJK
    Gbirliği maçları takım döküldü ikinci yarılar. En ufak müdahale yok adam gibi. 30-35 dakka rakibi izleyerek sonuca nasıl varıcaz? Büyük resmi görün.

Biat etmek? wt...

İyi misiniz hocam yazdıklarımdan bunu çıkarıyorsanız helal olsun ben sizin kendiniz ile olan çelişkinizden bahsediyorum siz bana hakaret ediyorsunuz.

İlginç bir kişiliksiniz gerçekten, kinaye yaptığını söyleyen fakat bununla ilgili elle tutulur küçücük bir bahsi olmayan, üslubunu bozmaya bu kadar meraklı olmanız ise cidden şaşırtıcı.

Neyse sizin bu tavrınızdan sonra bir şeyleri tartışmaya gerek bile yok insanları anlayamayacak düzeyde yobaz yetiştirilmişsiniz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.