Şimdi Ara

Rick and Morty (2013) | IMDB:9.2 (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
627
Cevap
24
Favori
27.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok alıştım ya diziye yerini doldurabileceğim çizgi dizi önerecek babayiğit yok mu :)
  • R.Karaeski kullanıcısına yanıt
    Jeff & Some Aliens baya iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

Jeff & Some Aliens baya iyi.

aynı kafayı yaşatır mı hocam
    aqua teen hunger force var bide ama o ayni kafayi yasatmaz. Ben arada izliyorum. Futurama var ama her bolumu rick an morty gibi dolu dolu degil. Bazen patates bolumler oluyor bazen cok guzel oluyor.

Bide samurai jack yeniden gelecek diye onu izliyorun bastan. Tabi komedi degil o

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bender B. Rodriquez

aqua teen hunger force var bide ama o ayni kafayi yasatmaz. Ben arada izliyorum. Futurama var ama her bolumu rick an morty gibi dolu dolu degil. Bazen patates bolumler oluyor bazen cok guzel oluyor.

Bide samurai jack yeniden gelecek diye onu izliyorun bastan. Tabi komedi degil o

futuramayı arada bende izliyorum, samurai jack başladı 5 bölüm yayınlandı hatta
    Farklı bir tat arıyorsan, Animasyon olarak en kaliteli dizi avatar last airbender var ama not duseyim

Rick and morty sadece çerezlik bir dizi. Çoğu zaman hangi bolumu sıralı izlediğinin fazla önemi yok

. Avatarda karakterler yeri geldiğinde felsefi kısa sohbetler yapabiliyor arada

Yani avatar ile rick and morty denk diziler değil. Ona göre izle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnlamakYetmez -- 22 Nisan 2017; 5:37:18 >
  • Mr. poopy butthole

Efsane ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnlamakYetmez

Farklı bir tat arıyorsan, Animasyon olarak en kaliteli dizi avatar last airbender var ama not duseyim

Rick and morty sadece çerezlik bir dizi. Çoğu zaman hangi bolumu sıralı izlediğinin fazla önemi yok

. Avatarda karakterler yeri geldiğinde felsefi kısa sohbetler yapabiliyor arada

Yani avatar ile rick and morty denk diziler değil. Ona göre izle

Avatarla Rick and Morty ne alaka?

• Okumadan anlamadan mesaj nasıl yazılır işte örnek. Kimin mesajına cevap yazmışım kontrol et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnlamakYetmez -- 22 Nisan 2017; 19:4:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnlamakYetmez

Okumadan anlamadan mesaj nasıl yazılır işte örnek. Kimin mesajına cevap yazmışım kontrol et.

Yerini doldurabileceğim çizgi dizi yok mu demiş.

Rick and Morty'nin yerini Avatar dolduramaz.

• Bir izleme fırsatım olmadı ama dıştan bakınca futurama ve sünger bob karışımı gibi duruyor.
  • Ya bu dan harmona (rick and morty yapimcisi) ana bacı dumduz sovsem madem hazir neyi bekliyoruz 2 yildir desem hakkimda yasal islem suc duyurusu vs başlatır mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • south park aşığı biri olarak buna başlasam mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 4 Mayıs 2017; 17:3:48 >
  • İyi ki de geç keşfetmişim yoksa 2. sezon finalinden sonra 3. sezonu 1.5 sene beklemezdim. 2. bölüm ne zaman geliyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

south park aşığı biri olarak buna başlasam mı?

Başla

• Başlayayım mı diye sormanız hata.

En kısa sürede izleyin.
  • bobsantino kullanıcısına yanıt
    ilk sezon bitti güzel dizi, yer yer baya komik.
  • ikinci sezon da bitmek üzere. dizi kaliteli, düşündürüyor, üzüyor ve güldürüyor. ayrıca eski bölümlerde kullanılan materyaller tekrar tekrar karşımıza ufakta olsa çıkıyor, bunu sevdim, diğerleri gibi bu bölümde bunu kullandık bitti çöp yapmıyorlar. mesela sex robotu, arada sırada hayal meyal morty sayesinde görünüyor, ama o kadar, tadında kalıyor. yani yanlış anlaşılmasın aynı şeyleri ısıtıp ısıtıp koymuyorlar. yaratıcılarında malzeme baya bol olmasına karşı hemde.

son olarak, Goodbye Moonmen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spratiox

İyi ki de geç keşfetmişim yoksa 2. sezon finalinden sonra 3. sezonu 1.5 sene beklemezdim. 2. bölüm ne zaman geliyor?

Temmuz sanırsam

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.