Şimdi Ara

rFactor (2005) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.105
Cevap
7
Favori
222.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Normal şartlarda pistlerde bi sorun olmaz.Yani bir DTM için farklı bir Hockenheim versiyonu yok yani. Ama 79 için diyosan belki o zamanın şartlarına göre pistler düzenlenmiş olabilir. .MAS hatasını ben de düzeltemiyorum nasıl olduğunu bilmiyorum ama bazı pistlerde olabiliyor.Çözümünü bulamadım
  • MMG'nin yaptığı F1 Tracklarının toplu halde olanı var mı?

RFT08 macarların yaptığı bi modmuş track texture ları hiç iyi olmamasına rağmen kasıyor oyun. MMG nin 07 Istanbul trackını yükledim onlarda gerçi Race 07'den araklamış gayet akıcıydı.

Sizin kullandığınız ve tavsiye ettiğiniz trackler neler?
  • Düzenleme derken tam anlayamadım hocam,programlama/yazılım olarak mı bir düzenleme yoksa fiziksel düzenleme mi yani viraj ekleme,şikan boyları,düzlüklerin uzunluğu gibi şeyler mi,bir pistin şimdiki hali ile 30 sene önceki hali aynı olmuyor farklı virajlar falan oluyor.Eğer böyleyse sorun yok ama yazılım olarak düzenleme varsa yani araba kendi track pack inde daha iyi gidiyorsa ona göre pist indireyim benim merak ettiğim bu
  • Biraz yardımcı olayım en baştan başlayanlar için.

Rfactor Ful sürümü önce bilgisayarımıza kuruyoruz. Link :http://downloads.rfactor.net/rFactorSetup1255.exe
    Rfactoru kurduktan sonra netten arayın bulursunuz oyunu oynayabilmeniz için ya satın alacaksınız yada rfactor 1.255 crack i biyerlerden temin edeceksiniz. Şimdi oyunla ilgili herşey yüklü sıra geldi MMG F1 2007 moduna.
    MMG F1 2007 modu için yükleme linki :http://www.racing-centre.net/downloads/rfactor/MMG%20MOD/mmg_f107_server_edition88.rar

Modu oyunun üzerine kurduktan sonra sıra geldi bu mod için yapılmış olan MMG pistlerine.
    MMG nin şimdiye kadarki çıkardığı f1 pistlerini bizim sitemizinhttp://www.prof1tr.com/downloads.html linkinden veya MMG nin kendi sitesinin download linkinden bulabilirsiniz. link :http://www.f1mods.com/downloads.htm

Pistleri ve modların yüklemesinde sorun yaşayanlara yükleme için bir örnek vereyim. Mesela Canada pistini yüklerken yüklediğimiz rar dosyasının içinde Rfactor yazan klasor bulunur direk bu klasoru oyunun rfactor klasoru ile değiştiryoruz herşey bukadar. Eğer Rar dosyasının içerinden GameData yazan klasor varsa. Oyunun Rfactor klasorunun içerisine girip rardaki gamedata klasorunu oyunun içinde gamedata ile değiştiriyoruz herşey bukadar.

Oyunu oynarken kesinlikle bir direksiyon öneneririm yukarıda Samet ardaşımızda bahsetmiş :), mesela bende şuanda MOMO var ve çok memnunum. Araç sürüşlerinden bütün yardımları kapatın en iyi sürüş için bu çok önemli hemde çok zevkli. Yadımları F1, F2, F3 den başlayıp F9 a kadar bütün tuşlardan hepsini OF konumuna getirerek kapatabilirsiniz. Yardımsız oynama şekline No aids denir. Yukarda bi arkadaşımız sorumuş :)

Ve size attığım turlardan bi video vereyimhttp://www.dailymotion.com/ali_burkay/video/x4pjk8_mmg-f1-2007-prof1tr-se-melbourne-la_sport

• ooo bizim lig burda ya...

arkadaşlar prof1tr ligimiz ile ilgili ben de yardımcı olabilirim sizlere
    herhangi bi sorunuz olursa ben de elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım...
    saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luimwElrohir -- 22 Temmuz 2008; 14:50:30 >
  • Bahreyn linki ölmüş
  • tesekkurler
  • patches dosyasında texture rar dosyasını nereye atacagız?bu konuda acil bilgi veren olursa sevinirim...
  • arkadaşlar vista kullanıyorum oyun yüklenirken masaüstüne dönüp gmt error diye bir şey cıkıyor dha sonra tamam dedikten sonra oyuna dönüyor.bu konuda yardımcı olurmusunuz....
  • quote:

Orjinalden alıntı: prometus633

arkadaşlar vista kullanıyorum oyun yüklenirken masaüstüne dönüp gmt error diye bir şey cıkıyor dha sonra tamam dedikten sonra oyuna dönüyor.bu konuda yardımcı olurmusunuz....

Bu söylediğin hatayı bazen ben de alıyorum,daha önce yoktu sanırım çok mod yüklediğimden bazı dosyalar çakışıyo.Hataya rağmen online yada single oyunda herhangi bir sıkıntı yaratmıyor.
  • Evet bende de bazen oluyordu silip yeniden kurdum şimdi olmuyor,oynanışa pek etkisi olmuyor ama uzun süreli yarışa girersen ne olur bilemem.

Texture konusunda ise içinde read me olması lazım içinde yazar nereye kopyalaman gerektiği,büyük ihtimalle modun arabalarının olduğu klasörün içine atmam gerekebilir,yanlış olabilir sen gene araştır
  • arkadaşlar server edition modunu kurdum ama diğer modlar gibi yarışa giremiyorum locked diyor bunu nasıl açabilirim tamam!ayrıca cvb veren arkadaşlara sonsuz teşekkürler....
  • Araba seçtiğin yerde buy car var,ona tıkla
  •  rFactor (2005) [ANA KONU]

rFactor (2005) [ANA KONU]

• galganus sagol da orda buy secilmiyor işte.belli bir para cıkıyor işte ne bilim 49000....ayrıca bu mod hangisi?süpermiş.önereceğin bir mod varmı?hemen indireyim.şimdiden teşekkür...
  • Hayır abi bu mod mmg 2007 modu,rft 2008 değil,2008 indirmiştim sonra sildim,beğenmedim,bende şu an yok rft 2008,ne kadar doğrudur bilmiyorum ama bu rft 2008 için birçok moddan çalıntı diyorlar,bir çok rfactor mod sitesinde de yok bu mod

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi galganus12 -- 3 Temmuz 2008; 21:38:20 >
  • Güzel pist hungaroring
  • viraja yanlış açıyla giriyon bak

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.