Şimdi Ara

rFactor (2005) [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.105
Cevap
7
Favori
222.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • f1 2008 mod indirdim içinden bir sürü klasör çıktı, bunları nereye atıcaz arkadaşlar???
  • @ evo_tr

Kardeşim ben bu tv style modunu ve patch ini indirdim kurdum,oyuna girdiğim zaman tek grafik çıkıyor yani diğer grafiklerini göremiyorum mesela g force u gösteren grafik bende çıkmıyor,read me yi okudum orada grafikleri değiştirmek için tv menu.exe yi kullanın diyor,bu exe ye her tıkladığımda hata veriyor,tek yerden indirebildim başka bir kaç yer daha vardı ama oralardan indiremedim,bu sorun neden olur biliyor musun,bu exe bozuk,boş bir zamanında bu modu rapide yükler misin sana zahmet patch ile beraber 9-10 mb tutuyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: galganus12

@ evo_tr

Kardeşim ben bu tv style modunu ve patch ini indirdim kurdum,oyuna girdiğim zaman tek grafik çıkıyor yani diğer grafiklerini göremiyorum mesela g force u gösteren grafik bende çıkmıyor,read me yi okudum orada grafikleri değiştirmek için tv menu.exe yi kullanın diyor,bu exe ye her tıkladığımda hata veriyor,tek yerden indirebildim başka bir kaç yer daha vardı ama oralardan indiremedim,bu sorun neden olur biliyor musun,bu exe bozuk,boş bir zamanında bu modu rapide yükler misin sana zahmet patch ile beraber 9-10 mb tutuyor

Tv Style i upload ettim,linki aşağıda.İçinde nasıl kullanılığını anlatan bir de video var.Ayrıca reelfeel adlı bir eklenti koydum,hall of fame seçilmiş bir eklenti.GTR2 de özellikle momo ya da g25 ile oynayan arkadaşlar direksiyonun nası güzel tepki verdiğini verir,bu eklenti ile ben direksiyonun gerçek gücünü gördüm,inanılmaz bir hale geldi.Resimdeki şekildeki gibi ayarladığınızda oynarken bilekleriniz ağrıyacak,benim tavsiyem kendi sürüş şeklinize göre 80% - 100% arası bir değerde oynamanız,direksiyonun tepkilerine hayran kalacaksınız.Bu eklentiyi rfactor/plugins kalsörü içine atmanız yeterli.

Tvstyle:http://rapidshare.com/files/118987243/Tv_Style.rar.html

Reelfell:http://rapidshare.com/files/118987701/realfeel_v092_797.rar.html

rFactor (2005) [ANA KONU]

• O eklentiden önce bende -50 ile oynuyordum,işte bu eklentiyi deneyince anlarsın demek istediğimi
  • evo_tr çok teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: solaytekin

r factoru hamachiden oynamak için yapılacakları resimli olarak anlatan bir site buldum linki aşağıda.

gtr2 gibi bundada hamachiden kapışalım

http://www.hamachi-games.ic.cz/index.php?page=29

Heh yola gelin şöyle
    Ben ağdan söylüyordum ne zamandır arkadaşlara,oynayalım tabi F1 özellikle

• F1 oynayacaksanız no aids oynamanızı tavsiye ederim. Çok zevkli.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: slayeramg

F1 oynayacaksanız no aids oynamanızı tavsiye ederim. Çok zevkli.

hocam bu no aids ne oluyor?

Yani yardımsız demek aynen bizim ağda oynadığımız gibi full simulasyon modu
  • evo_tr

Yarış sezonuna girerken oyunda need rft2008 diyor o yüzden yarış sezonuna giremiyorum.Bu problemi nasıl aşacağız?

Bir de ''race weekend'' yaptığımızda AI sayısını 21 yapınca tam antrenman turlarına girecekken windows a dönüyor oyun.AI yı 11 yapsam oyunu açılıyor.Bu sorun nedendir acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: sadrazzam

evo_tr

Yarış sezonuna girerken oyunda need rft2008 diyor o yüzden yarış sezonuna giremiyorum.Bu problemi nasıl aşacağız?

Bir de ''race weekend'' yaptığımızda AI sayısını 21 yapınca tam antrenman turlarına girecekken windows a dönüyor oyun.AI yı 11 yapsam oyunu açılıyor.Bu sorun nedendir acaba?

İlk sorunu pek anlayamadım ama sanırım modu kurarken bişeyleri yanlış yada eksik yapmış olabilirsin.
    2. soruna gelirsek,yeterli bir sisteme sahipmisin?Çünkü 22 araçla piste çıktığında kasmalarla oyundan atmalarla karşılaşman normal.
  • quote:

Orjinalden alıntı: evo_tr

İlk sorunu pek anlayamadım ama sanırım modu kurarken bişeyleri yanlış yada eksik yapmış olabilirsin.
    2. soruna gelirsek,yeterli bir sisteme sahipmisin?Çünkü 22 araçla piste çıktığında kasmalarla oyundan atmalarla karşılaşman normal.

İlk sorum için Race ''season'' seçeneğine girdiğimde ''resume'' ya da ''create'' yapamıyorum.Yani 2008 sezonuna başlayamıyorum.''Need a vehicle 08F1RFT'' diye bir şey çıkıyor.Nasıl gireceğim sezona?

İkinci sorum için muhtemelen sistemim yetersiz olabilir.Çünkü yarış içinde 22 araçla oynayınca donmalar olabiliyor.

Bir sorum daha vardı;Tv style graphic options ta seçenekleri nasıl aktif hale getireceğiz?Mesela hangi profile kaydedeceğiz?Sonuçta seçeneklerde rft 2008 modu yok.

Bir de mesela revmeter in ibreleri gözükmüyor bende.Onu nasıl aktif edeceğiz?

Ayrıca bu tv style modunda neleri aktif hale getirebiliyoruz?Şimdiye kadar bulabildiklerim gforce meter revmeter(ama 19000 ,18000,vs ibreleri yok üstünde), bir de live timing ekranını buldum.

Çok soru sordum kusura bakma.

• quote:

hocam opsiyonda 3. kısımda vehicle var.oraya girip araç satın alacaksın

Tamamdır oldu.
  • Valla ben de aksine 2008 i çok begendim,aidsleri kapayınca oldukça zor arcade dersen alınırım ben
    eski modları oynamadım ama karşılaştırma yapamıcam.

Sadrazam tv style olayına gelirsek orda bir sürü mod var menüde ben f1_2007 i kullanıyorum,tüm seçenekleri de işaretlemiştim ordan preview yapabiliyorsun ztn nası göründüğünü anlamak için.Zevkine göre seçersin sonra yukardan oyunda kurulu olan mod için save ediceksin hepsi bu.
    Spotter(takım telsiz konuşmaları + araca sesle komut etme) kullanan varsa,o konuda da yardımcı olabilirim,hatta benim bulduğum 1 spotter eklentisi var sizin elinizde başka spotterlar var ise patlaşınız.
  • @ evo_tr

sen bu tv style modunu hangi versiyon üzerine kurdun,bendeki 1255 üzerine kurulu,ondan mı sorun çıkarıyor acaba??
  • 1255 bnmde sorun yok.
  • Tv style modunda bende de sorun olmuyor.

Benim derdim sezon içinde malezya gp sini açıp, bir sonraki bahreyn yarışında oyunun windows a dönmesi.
  • Bu oyunun neden bütün modlarında yollar dandik Demin F1RFT nin 630mblık tracks packini indirdim çok ruhsuz yollar ve grafikler hiç hoş değil...
    F1 99-02 sezonuna yapılan modlarda yollar daha güzel oluyordu bu oyunda neden böyle ya da benim yüklediğim pack mi dandik

Sizin kullandığınız ve tavsiye ettiğiniz mod hangisi? -track pack ile birlikte
  • GÜZEL OYUNA BENZİYOR
  • quote:

Orjinalden alıntı: Oz_An

Bu oyunun neden bütün modlarında yollar dandik Demin F1RFT nin 630mblık tracks packini indirdim çok ruhsuz yollar ve grafikler hiç hoş değil...
    F1 99-02 sezonuna yapılan modlarda yollar daha güzel oluyordu bu oyunda neden böyle ya da benim yüklediğim pack mi dandik

Sizin kullandığınız ve tavsiye ettiğiniz mod hangisi? -track pack ile birlikte

Ben track pack olarak indirmedim ayrı olarak bazı pistleri indirdim ama geneli grafik olarak çok iyi sayılmaz,bazılarının renkleri fazla parlak duruyor,çok takma kafanı grafiğe

• quote:

Orjinalden alıntı: evo_tr

Valla ben de aksine 2008 i çok begendim,aidsleri kapayınca oldukça zor arcade dersen alınırım ben
    eski modları oynamadım ama karşılaştırma yapamıcam.

2008 arcade olmuş derken normal arcadeler-tdu,grid,dirt-gibi olmuş demiyorum tabii ki,o kadar da değil diğer f1 modlara göre no aids biraz daha kolay olmuş diyorum zaten birkaç kişi de öyle söylemiş,alınma alınma Ağda göremiyoruz seni hiç,gelmiyorsun

@ slayeramg

Hocam bazı pistlerde .mas hatası veriyor,mesela bir kaç kere indirmeme rağmen bahrain ve donington da verdi,rfactor pisti görüyor ama açamıyor bunu nasıl çözebiliriz acaba??

Bir de şunu sormak istiyorum,belli bir mod için yapılan pistler var,bu pistlerde o modun arabalarıyla oynayınca yol tutuş falan daha mı iyi oluyor çünkü ben track pack indirmedim hiç bir mod için,kafama göre sevdiğim veya gtr2 de olmayan pistleri indirdim gerçi denedim hepsi birbiriyle sorunsuz çalışıyor ama f1 79 un bir arabası jarama79 da daha mı gerçekçi gider ve ya daha mı uyumlu olur programlama açısından yoksa o zamanın arabaları ile o zamanın pistlerini bir bütün olarak sunmak mı amaç??

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.