Şimdi Ara

rFactor (2005) [ANA KONU] (254. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.104
Cevap
7
Favori
222.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Araçlar hasar almıyor, son hızla duvara giriyorum çizik bile olmuyor. İnternette izlediğim videolarda araçlar dehşet hasar alıyor. Bir ayarı falanmı var nereden açıp kapatılıyor bu hasar sistemi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reliq

Araçlar hasar almıyor, son hızla duvara giriyorum çizik bile olmuyor. İnternette izlediğim videolarda araçlar dehşet hasar alıyor. Bir ayarı falanmı var nereden açıp kapatılıyor bu hasar sistemi

settings - difficulty de olması lazım,damage yi 100 e çek veya oyun içinde F6 ya basıp off yap
  • beyler merhaba bende honda challenge mod var. Online kuruyorum fakat arkadaşım oyuna girince ''hondachallenge.rfm mismatch'' hatası alıyor ve yarışa girmek için race tuşu çıkmıyor onda. İnternette biraz araştırdım fakat kayda değer bi çözüm bulamadım. Yardımcı olabilecek olan varsa sevinirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremdeveci

beyler merhaba bende honda challenge mod var. Online kuruyorum fakat arkadaşım oyuna girince ''hondachallenge.rfm mismatch'' hatası alıyor ve yarışa girmek için race tuşu çıkmıyor onda. İnternette biraz araştırdım fakat kayda değer bi çözüm bulamadım. Yardımcı olabilecek olan varsa sevinirim :)

Oyunu ve mod u komple kaldırıp baştan kursun. Muhtemelen bazı dosyalarda sorun olmuş.
  • teşekkür ederim
  • Er.Ralp isimli kullanıcı söylemiş ancak sonrasında banlandığı için sanırım bulunamamış. Arkadaşlar aranızda rFactor'de İzmit Yarış Pisti'nin haritası bulunan veya yapmış olan var mı acaba ?
  • Temiz Logitech direksiyon arıyorum arkadaşlar bilginiz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

Bundaki zevk F1 2012 oyununda yok. F1 2012 yi orijinal aldım yinede rFactor ve Gtr2 ye devam.

• arkadaşlar rfactor 2 için f1 2013 arıyorum ama bulamadım delirecem yardımcı olabili misiniz full pistler pilotlar araçlar vs 2012 de olabilir
  • Beyler ben bu oyunu anlamadim simdi bu aslinda bir oyun degil arac millette bunu duzmleyip modlar cialrtip oynaasinami olanak sagliyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu oyun için f1 2013 modu varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulut1990

arkadaşlar bu oyun için f1 2013 modu varmı

http://www.rfactorcentral.com/list.cfm?cat=Cars&type=Open%20Wheelers

Üsteki linki incele her türlü mod ve pist var ben F1 modu arıyorsun diye Open Wheelers araçlarının olduğu kısmı verdim
  • bozcaadalı kullanıcısına yanıt
    evet f1'le ilgili arıyorum bugün bir tane indirdim ispanyolca çıktı.ingilizce aradım bulamadım bunlardan F1LRCLUB 2013 v2 2.00 olanı indireceğim inşallah olur
  • bulut1990 kullanıcısına yanıt
    Mod indirirken yıldızlara bak onlar modun kalitesini yansıtıyor.
  • Arkadaşlar Merhaba Bilenlerden Rfactor İçin Taktik İstiyorum Şu anda Bende F1 2010 Yüklü.Tc Override,(F8 Medium) Gibi Taktikler İstiyorum.Yardımcı Olursanız Sevinirim
  • Sevgili rfactor ustaları clio cup 08 modu yüklü ancak aracın frenleri tutmuyor ne yaptıysam ayarlayamadım.Aracın dataları ile oynayabilmemizi sağlayan program yada benzeri bir yol varmıdır?
  • Beyler bana rfe weather hakkında detaylı bilgi verebilecek olan var mı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.