Şimdi Ara

RF Online 31 Ocak 2012 Salı Günü Açılıyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Uzun süredir beklediğiniz RF Online Türkiye 31 Ocak 2012 Salı günü saat 09:00'da kapalı beta olarak açılacaktır!
    Kapalı Beta süreci hakkında detaylı bilgi ve oyun kurulum dosyası için indirme bağlantıları haftasonu sizlerle paylaşılacaktır!

Teşekkürler!

*Detaylı bilgi için resmi forumlarımızı takip ediniz:

RF Online Resmi Forumları İçin Tıklayınız

*Oyun Hakkında Güncel Bilgilere Rehber Sayfamızdan Ulaşabilirsiniz:

http://rehber.rfturkiye.com/

• Oyun kesinlikle denenmesi ve oynanması gereken kaliteli bir oyun. Türkçe desteği de sunuluyor. Oyun size gerek PvP, gerek PvE, Raid, PitBosslar, Battle Dungeonlar, Irklar arası savaşlar, Archon sistemi olsun her şeyi sunuyor. Oyundaki her harita "Open World PvP" olayına uygun. Farm yaparken, kasarken pvp hiç eksik olmuyor oyundan. Gayet dinamik bir oyun bence. Ayrıca neredeyse hiçbir oyunda göremeyeceğiniz oyun sistemlerine sahip.

Oyunu önceden bilenler daha önce hiç oynamamış olanlara yardım edecektir emin olun Oyunla ilgili rehberleri oyunun forumunda veya sitesinde bulabilirsiniz. Oyun içi video ve görüntüler zaten forumda mevcut. Dilerseniz her yerde bulabilirsiniz farklı şeyleri

Şimdiden herkese iyi eğlenceler diliyorum

• cb kayıtları vs ne zaman açılıyor ?
  • Haftasonu diye biliyorum
  • Bu oyun birkaç kere daha açılıp kapanmıştı, neden bu kadar ısrar ediliyor anlamadım.Baya eski bir oyun çünkü günümüzdeki mmo severleri tatmin edeceğini düşünmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RolePlayGamer

Bu oyun birkaç kere daha açılıp kapanmıştı, neden bu kadar ısrar ediliyor anlamadım.Baya eski bir oyun çünkü günümüzdeki mmo severleri tatmin edeceğini düşünmüyorum.

Bir kere açılıp kapandı ki onunda nedeni başka.O zaman WoW'da 7 senelik oyun nasıl günümüzde hala oyuncuları tatmin ediyor.Bu oyun piyasada her geçen gün çıkan gereksiz yüzlerce oyundan bin kat daha kaliteli bir oyun.Böyle denemeden oynadan bir oyun hakkında ahkam kesmek ne kadar kolay ya...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazuach

quote:

Bu oyun birkaç kere daha açılıp kapanmıştı, neden bu kadar ısrar ediliyor anlamadım.Baya eski bir oyun çünkü günümüzdeki mmo severleri tatmin edeceğini düşünmüyorum.

Bir kere açılıp kapandı ki onunda nedeni başka.O zaman WoW'da 7 senelik oyun nasıl günümüzde hala oyuncuları tatmin ediyor.Bu oyun piyasada her geçen gün çıkan gereksiz yüzlerce oyundan bin kat daha kaliteli bir oyun.Böyle denemeden oynadan bir oyun hakkında ahkam kesmek ne kadar kolay ya...

sebebi nedir kapanmasının merak ettim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: weatore

quote:

Orijinalden alıntı: Yazuach

quote:

sebebi nedir kapanmasının merak ettim?

Oyunu resmi olarak Türkiye'de ilk açan şirket CCR. Ama birkaç sorun oluşmuş sunucu kiralanırken. Adamlar 1 yıl kiraladık sanmışlar ama 1 aylıkmış o verdikleri para. ( Bilemiyorum artık Türkiye'de sunucu kiralamalarının fiyatını ) Sonra patron bunu öğrenmiş WTF modunda direk kapatmış serveri ()

+ Daha 2 haftada 300 oyuncu beklenmesi bence saçmalıktı. Neden kapandığını tam olarak kimse bilmiyor ama şahsen CCR'den pek umutlu değildim zaten. O kadar iyi olsaydı kendim gider asıl serverlerde oynardım.

Şimdi MAYN'dan umutluyum. Umarım güzel bir server olur

@RolePlayGamer Yazuach'a tamamen katılıyorum Bu oyundan aldığım zevki o kadar oyun denedim hiçbirinden alamadım... Emin ol şuan yeni çıkan oyunların çoğu bu oyunun yanında hiç kalır

• Bu dediklerinizden sonra bir türk server acıldı zaten. Hatta bir sürü event yapıldı birkaç ay oynandı hatta bende girmiştim. Oda kapandı. Bu oyun sürekli biryerlerde açılıp kapanıyor. Sürekli sorunlar yasatıyor. Umarım bu sefer hayırlı olur
  • haberiniz var mı bilmiyorum ama rf online fps oluyor. mmofps olarak çıkaracaklar yeni versiyonunu. ancak türkiye için ayrı server açılıyor anlaşılan. bug fixler ve yeni uptadeler nasıl yapılacak merak konusu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elluin

haberiniz var mı bilmiyorum ama rf online fps oluyor. mmofps olarak çıkaracaklar yeni versiyonunu. ancak türkiye için ayrı server açılıyor anlaşılan. bug fixler ve yeni uptadeler nasıl yapılacak merak konusu.

Sözde 2008den beri yapıcaklar bunu. 4 yıl oldu hala ortada bir şey yok doğru düzgün :( Ama olursa güzel olabilir

@Fosfat 2. açılan server RF'yi seven bir abimizin açtığı bir serverdi ve official değildi. Arkasında bir şirket durmuyordu ve GM varmıydı yokmuydu onu bile hatırlamıyorum Private serverdi dersek yanlış olmaz.

• charın üstündeki sarı kalın puntolu "block" yazılarını görmek için bile oynarım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.